0
0 Krepšelis (Tuščias)

Intymios higienos prausikliai

Intimios higienos prausikliai yra specialūs produktai, skirti švelniai ir efektyviai išlaikyti intymią vietą švarią ir sveiką. Jie yra suformuluoti su švelniais ingredientais, kad atitiktų jautrią intymią odą ir palaikytų natūralią pH pusiausvyrą

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rasta tik 1 prekė

Rikiavimas

Intymios higienos prausikliai moterims

Intymi higiena yra svarbi kūno priežiūros dalis. Ne tik moterims, tačiau ir vyrams, ne tik suaugusiems žmonėms, tačiau ir vaikams, paaugliams. Higienai palaikyti svarbu naudoti specialiai tam skirtas priemones, kadangi įprasti muilai gali išbalansuoti pH, o paprastas vanduo, deja, nepalaiko tokio aukšto higienos lygio, kurio turėtų siekti šiuolaikinis žmogus. Juk tinkama higiena gali padėti išvengti ligų. O ypač, kai kalbama apie intymią.

Intymios higienos prausiklio nauda

Pasikartosime, kad intymios higienos prausiklis yra priemonė skirta ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams. Žinoma, dažniausiai jie klasifikuojami pagal lytį, tad reikia rinktis tokį, kuris yra skirtas Jūsų lyties organų higienos priežiūrai. Intymios higienos prausiklis gali padėti ne tik jaustis gaiviai, būti ramiu dėl kvapo, tačiau taip pat ir išvengti įvairių ligų, kurios gali kilti dėl netinkamos arba per mažos higienos. Galiausiai, tokie prausikliai yra pagalba numeris vienas po įvairių lytinių ligų, pavyzdžiui, po grybelio, bakterinės vaginozės, net po gimdymo. Dalis tokių prausiklių yra šaldantys, tad gali sumažinti labai nemalonius niežėjimo pojūčius, kurie tikrai apsunkina kasdienybę. Svarbiausia yra naudoti pagal gamintojo pateiktas rekomendacijas ir gaunamas poveikis pranoks Jūsų lūkesčius.

Pigūs intymios higienos prausikliai

Kai kurie galvoja, kad tokia priemonė yra brangi, tad vietoje jos renkasi įprastą muilą, kuris, kaip jau minėjome, gali išdarkyti pH ir taip sukelti niežulį, odą net gali pradėti trūkinėti. Visgi mūsų siūlomi prausikliai intymiai higienai yra ne tik geriausios kokybės, sertifikuoti, tačiau ir patrauklios kainos. Pirkite internetu, niekur neikite iš namų, raskite tai, ko Jums reikia, čia. Ypač tokiu atveju, jeigu pirkti tokius prausiklius Jums vis dar yra tabu. Įsigyti internetu - paprasta ir patogu, daugeliui patinka, kad ir greita. Jeigu norite, kad prausiklis Jums kainuotų pigiau, visada skatiname sekti mūsų akcijas, nuolaidas. Jas skalbiame gana dažnai. Tuomet kosmetikos bei higienos palaikymo prekės kainuos pigiau, tačiau galite būti ramūs dėl kokybės.

Kaip išsirinkti prausiklį?

Mūsų prekybos vietoje siūlomų prausiklių pasiūlą yra tokia plati dėl to, jog tikimės, kad kiekviena ras tokį, kuris jai labiausiai tinka. Pirmiausia siūlome rinktis prausiklius, kurie yra su pieno milteliais. Jie ne tik padeda palaikyti švarą, tačiau taip pat ir drėkina odą, suteikia jai daugiau gaivos.  Dėmesio verti yra natūralūs, ekologiški prausikliai. Po naudojimo dažniausiai nejausite jokio malonaus aromato, tačiau išskirtinis jų bruožas ir yra natūralumas, jokių cheminių ingredientų, kurie ir skirti aromato išgavimui, nedėjimas. Renkantis prausiklį įvertinkite, kokia svarbiausia yra jo funkcija. Nuo tų, kurie šaldo iki tokių, kurie labai drėkina, galbūt padeda atkurti pažeistą pH, kurie padeda kovoti sergant įvairiomis infekcinėmis ligomis. Greta kiekvienos prekės pateiktas detalus jos aprašymas, tad būtinai pasiskaitykite ir raskite labiausiai Jūsų kūnui tinkamą higienos palaikymo priemonę.

Intymios higienos prausiklis padeda palaikyti pH

Intymios higienos prausiklis yra būtinas, kadangi jis padeda tinkamai pasirūpinti kūno oda, taip pat subalansuoti pH bei išvengti įvairių sudirginimų, galimų skausmų dėl netinkamos higienos palaikymo. Specialiai intymiai higienai skirtų prausiklių pH dažniausiai varijuoja nuo 3,8 iki 5. Tai yra optimalus lygis higienai toje vietoje palaikyti. Perkant prausiklį iš mūsų galite būti ramūs dėl kokybės. Visi gaminiai yra sertifikuoti, testuoti bei tinka žmogui.

Intymios higienos prausiklis internetu

Įsigykite tai, ko Jums reikia, internetu greitai ir patogiai. Peržiūrėkite prausiklius, kuriuos siūlome, užsisakykite ir jau po kelių dienų prekių sulauksite savo namuose. Rūpinkitės savimi, mylėkite ir naudokite priemones, kurios XXI amžiuje gali padėti Jums gyventi kur kas paprasčiau ir sveikiau.

Dažniausiai užduodami klausimai

Naudojimo dažnumas gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikių ir odos jautrumo. Tačiau dauguma specialistų rekomenduoja naudoti šiuos prausiklius kasdien, per kasdienę intymios higienos procedūrą. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pernelyg dažnas prausiklių naudojimas gali išbalansuoti natūralią odos apsaugą ir sukelti sausumą ar dirginimą. Todėl svarbu rinktis švelnius prausiklius, kurie palaiko natūralią pH pusiausvyrą ir netrukdo odos apsaugos funkcijai.

Taip, dauguma intimosios higienos prausiklių gali būti saugiai naudojami nėštumo metu. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į kai kuriuos dalykus. Pirmiausia, pasitarkite su savo gydytoju ar akušeriu, kuris gali suteikti individualias rekomendacijas atsižvelgiant į Jūsų sveikatos būklę. Antra, rinkitės švelnius ir natūralius prausiklius, kurie neturi stiprių kvapų ar dažiklių. Taip pat svarbu stebėti savo odos reakciją ir nutraukti prausiklio naudojimą, jei pastebite bet kokius neigiamus simptomus ar alergines reakcijas. Prieš naudodami naują produktą, atlikite mažą odos testą, kad įsitikintumėte, jog jis nesukels odos alergijos. Rūpinkitės intymią higieną švelniai, naudodami saugius ir tinkamus produktus, o jei turite kokių nors klausimų ar abejonių, kreipkitės į sveikatos specialistą.

Intymios higienos prausikliai turi keletą pagrindinių privalumų. Pirma, jie padeda išlaikyti intymią sritį švarią ir gaivią, sumažindami neigiamų kvapų atsiradimą. Antra, šie prausikliai paprastai padeda išlaikyti natūralią intymios srities odos pH lygį. Tai gali padėti išvengti sudirgimų ir diskomforto. Trečia, kai kurie intymios higienos prausikliai gali turėti drėkinančių ar raminančių ingredientų, kurie gali būti naudingi sausai ar jautriai odai. Galiausiai, naudojant tinkamai suderintus ir kokybiškus prausiklius, galima sumažinti bakterijų ir infekcijų riziką intymioje srityje.