0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido kremai nuo 50 metų

Veido kremai brandesnio amžiaus žmonėms yra specialiai suformuluoti, kad atitiktų brandžios odos poreikius ir padėtų išlaikyti jos jaunatviškumą bei elastingumą. Šie kremai dažnai yra praturtinti galingomis antioksidantinėmis medžiagomis, kolageno ir elastino stiprinančiomis sudedamosiomis dalimis, kurios padeda kovoti su raukšlėmis, sausumu ir odos pigmentacijos pokyčiais, būdingais brandžiai odai.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 7 prekės

Rikiavimas

Veido kremai nuo 50 metų 

Bėgantys metai žmones augina ne tik kaip asmenybes, tačiau taip pat ir sendina vizualiai. Tikrai ne kiekvienam žmogui yra paprasta susigyventi su pasikeitusia savo išvaizda. Galima kiek sulėtinti senėjimo procesus ir tam padeda ne tik chirurgai, tačiau ir geros kokybės veido kremai. Svarbiausia, kad jie klasifikuojami pagal tai, kokio amžiaus žmonėms skirti, tad prisitaikymas prie tam tikro amžiaus džiugina itin efektyviai pasiekiamu rezultatu. Tokie yra ir veido kremai nuo 50 metų.

Kodėl kremai klasifikuojami pagal amžių?

Štai veido kremai nuo 50 metų visiškai skiriasi savo sudėtimi nuo tokių, kurie yra skirti 20 metų žmonėms. Dažniausiai jaunesniems asmenims skirtuose kremuose dedama daugiau drėkiklių. Juk ne veltui yra sakoma, kad drėkikliai gali garantuoti gražią bei elastingą odą. O vyresnio amžiaus asmenims, pavyzdžiui tiems, kuriems jau yra 50 metų, labiau tinkami kremai, kuriuose greta drėkiklio taip pat dedamas ir kolagenas, hialuronas. Šios priemonės ne tik irgi gerai drėkina, tačiau ir maitina odą taip bandydamos sumažinti vizualiai matomas raukšles.

Kremai internetu

Jeigu Jus domina veido kremai nuo 50 metų, juos galite įsigyti pas mus. Siūlome labai daug ir labai skirtingų produktų, kad kiekvienas ir kiekviena galėtų rasti tokį, kuris geriausiai atitinka veido odą. Juk reikia detaliau domėtis konkrečiomis sudėtimis bei poveikiu, kokio galima tikėtis naudojant tam tikrus kremus.