0
0 Krepšelis (Tuščias)

Depiliacijos priemonės

Depiliacijos priemonės yra specialios produkcijos ar įrankiai, skirti pašalinti nereikalingus kūno plaukus. Šios priemonės gali apimti skutimosi priemones, depiliacijos kremus, epiliatorius ar vašką. Jos naudojamos siekiant gauti lygias odos paviršiaus be plaukų, ir jos gali būti naudojamos skirtinguose kūno vietose, tokiuose kaip kojos, rankos, pažastys, intymios kūno vietos ar veidas. Dauguma depiliacijos priemonių laikinai pašalina plaukus, tačiau šis procesas gali priklausyti nuo naudojimo metodo ir individų skirtingų poreikių.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Depiliacijos priemonės

Graži oda daugeliui moterų bei vyrų suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Visgi, dažniausiai moterys daugiau dėmesio skiria depiliacijos priemonėms, kurios padeda pašalinti nenorimus plaukelius. Depiliacijos priemonės yra labai įvairios ir jos kinta priklausomai nuo to - kurioje vietoje nepageidaujamus plaukelius norisi pašalinti, taip pat, kokiais metodais. Dažnai nuo skirtingų kūno vietų šalinami plaukeliai ir labai skirtingais metodais, kadangi kinta odos storumas ir jautrumas.

Kur plaukeliai bus šalinami?

Depiliacijos priemonės dažniausiai yra klasifikuojamos į tris pagrindines kategorijas. Tai yra:

Papildomai galimi įvairūs kremai, tačiau jie dažniausiai ne tokie efektyvūs, tad yra pasirenkami rečiau. Žinoma, jeigu plaukelių skutimas Jūsų nevargina - galite rinktis kremus, tačiau toks depiliacijos būdas ne tik trunka ilgiau, tačiau dažnai ir turi būti atliekamas kur kas tankiau, po visko dažnai tenka kovoti su įaugusiais plaukeliais.

Depiliacinis kremas ir cukraus pasta depiliacijai visada tinka kojų bei rankų odai. Paprasčiausiai ši abiejų zonų oda yra gana stora, tad nereikia bijoti, kad po depiliacijos gali būti kaip nors labai pažeidžiama. Žinoma, svarbu tikslumas ir gali reikti laiko, kol pavyks išmokti depiliuoti tvarkingai, tačiau su tinkamomis priemonėmis - viskas yra įmanoma.

Cukraus pasta ir tuo pačiu specialios juostelės dažniausiai pasiteisina ir tokiu atveju, kai reikalingas plaukelių šalinimas nuo gana sudėtingų vietų. Tai gali būti zona virš lūpos ir taip pat intymios vietos zona, galiausiai, pažastys. Visos šios vietos yra gana jautrios, kadangi oda yra plona ir pats depiliacijos procesas nėra paprastas. Žinoma, įveikiamas, tik reikia laiko, kol galiausiai bus išmokstama tinkamai pašalinti plaukelius.

Tinkamas depiliacijos atlikimas

Jeigu norite turėti viską, ko reikia, kad plaukelių šalinimas būtų greitas ir paprastas - tokiu atveju siūlomas depiliacijos rinkinys yra labai geras pasirinkimas. Jame rasite viską, ko reikia, kad plaukelių šalinimas nuo bet kokios kūno vietos būtų atliktas tinkamai ir greitai.

Žinoma, svarbu ne tik geros kokybės rinkinys, tačiau taip pat ir tinkamai atliekamas depiliacijos procesas. Žemiau pateikiame kelis patarimus, kurie padės jums pašalinti plaukelius be didelių skausmų ir be jokių kitų galimų diskomforto.

  • Prieš depiliaciją dažniausiai siūloma nušveisti odą ir taip pašalinti negyvąsias jos ląsteles. Jau tuomet oda bus kur kas švelnesnė, pats depiliacijos procesas kur kas greitesnis ir tuo pačiu mažesnė tikimybė, kad po visko teks kovoti su įaugusiais plaukeliais.
  • Taip pat depiliavimo metu labai svarbu yra laikytis instrukcijų, kuriose pateiktos greta gaminio. Žingsnis po žingsnio atlikite depiliaciją, neskubėkite ir būtinai laikykitės gamintojo pateiktų rekomendacijų.
  • Natūralu, kad po depiliavimo Jūsų oda gali būti šiek tiek sudirgusi. Duokite jai šiek tiek laiko, kad raudonumas sumažėtų. Tam puikiai tinka ir gulėjimas vonioje.
  • Galiausiai, po visko labai svarbu, kad oda būtų kuo labiau įdrėkinta. Tam puikiai tinka įvairūs aliejai, kurie ne tik drėkina, tačiau ir ramina odą.

Kadangi depiliacija cukraus pasta dažniausiai atliekama retai, tad skirkite jai kuo daugiau laiko, bandykite mėgautis procesu.

Depiliacijos priemonės internetu

Jeigu nežinote, kurios depiliacijos priemonės Jums labiausiai tinka - visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie atsakys į visus Jums kylančius klausimus bei padės rasti tokias priemones, kurios leis mėgautis plaukelių šalinimo procesu. Siūlome ne tik daug priemonių, tačiau ir pats geriausias kainas, kurios tikrai tiks ir patiks kiekvienam.