0
0 Krepšelis (Tuščias)
Kategorija
Kaina
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 46 prekės

Rikiavimas
 • Nailmatic KIDS

  Prancūzų kilmės prekinis ženklas Nailmatic KIDS gamina įvairias priemones vaikams. Jie siekia ne tik suteikti pramogą ir užimti juos kokia nors veikla, tačiau ir kad būtų nauda jų kūnui. Šios priemonės yra saugios vaikams, todėl nereikia bijoti, kad pateks į akis ar sudirgins odą. 

  Nailmatic KIDS kosmetika vaikams

  Šio prekinio ženklo asortimente rasite įvairius kūno blizgesius, vonios burbulų gaminimo priemones, lengvai nuplaunamų nagų lakų, įvairių kvapų muilų ir lūpų blizgesių. Šios priemonės yra žaismingos, spalvingos, todėl labai patinka vaikams. Tokie rinkiniai kaip vonios burbulo pasigaminimo rinkinys ugdo vaiko kūrybiškumą, savarankiškumą, nes patys gali lengvai pasigaminti vonios burbulus. 

  Nailmatic KIDS siūlomi nagų lakai taip pat puikiai tinka vaikams, nes jie yra lengvai nuplaunami vandeniu, todėl nereikės jaudintis dėl sugadintų baldų ar kilimų, o ir vaikas galės vis iš naujo lakuoti nagučius.

  Nailmatic KIDS vonios burbulų rinkinys

  Ši priemonė yra viena populiariausių ir perkamiausių. Šį rinkinį pamėgę daugelis vaikų ir tėvelių, nes vaikui yra pramoga sėdint vonioje, jis gali pasigaminti pats. Šis burbulas ne tik suteikia vaikui džiaugsmo, bet ir saugo, minkština vaiko odą. Gera žinia ta, kad jis tinka net pačiai jautriausiai odai. Suteikia vaikui džiaugsmo ir lavinkite jo kūrybiškumą!

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Ar šios priemonės yra saugios naudoti vaikams?

  Tikrai taip! Priemonės pagamintos taip, jog nesukeltų nemalonumų, ingredientai natūralūs, tad jaudintis tikrai neturite dėl ko. Šios priemonės pagamintos taip, jog tiktų net pačiai jautriausiai vaiko odai.