0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido kaukės

Veido kaukės yra naudingas papildomas žingsnis norint išlaikyti sveiką, jaunatvišką ir gražią veido odą. Kaukės veidui yra efektyvi priemonė suteikti koncentruotą priežiūrą tam tikriems odos poreikiams, todėl dažnai naudojamos kartu su kitais veido priežiūros produktais. Labai svarbu pasirinkti kaukę, kuri atitinka individualius odos poreikius ir tipą, bei naudoti ją pagal gamintojo rekomendacijas.

Plačiau
Kaina
Kategorija
daugiau... mažiau
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 20 prekės

Rikiavimas
 • Veido kaukės 

  Tobulos veido kaukės yra tos, kurios geriausiai atitinka Jūsų odos poreikius. Ne veltui šiuo metu kaukių pasirinkimas yra toks platus. Nuo tokių, kurios geriausiai atitinka sausos odos poreikius iki tokių, kurias dažniausiai renkasi moterys bei vyrai, kurių oda yra labai riebi. 

  Tinkamos veido kaukės pasirinkimas

  Veido kaukės mūsų prekybos vietoje yra labai įvairios, tad jas renkantis siūlome kuo daugiau dėmesio skirti tam tikroms smulkmenoms, kurias pateikiame žemiau.

  • Pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti sudėčiai. Visada geriausios yra tos kaukės, kuriose nėra alkoholio, sulfatų bei kitų medžiagų, kurios galbūt veikia tuo metu, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje nėra geriausias pasirinkimas.
  • Labai mėgstamos ekologiškos veido kaukės. Tokiuose dažnai dedami įvairūs aliejais, kurie pamaitina odą, suteikia jai daugiau elastingumo. Jose dedamas argano aliejus, migdolų aliejus, gali būti komponuojama ir giliai drėkinanti hialurono rūgštis.
  • Rinktis kaukes siūlome ir pagal tai, kokia veido tipui jos labiausiai tinka. Sausai veido odai? O gal mišriai? Tokiai, kuri yra labai riebi?
  • Remkitės kitų žmonių nuomonėmis, kurios kiek susiaurina paieškas.

  Veido kaukės pas mus

  Veido kaukės turi labai įvairų poveikį, tad renkantis jas susipažinkite su rezultatu, kurio galima tikėtis. Ne tik siūlome daug ir labai įvairiausių kaukių, tačiau ir jas siūlome įsigyti konkurencingomis kainomis. Taip pat sekite akcijas, kurios leis įsigyti Jums labiausiai tinkamas kaukes pigiau ir džiaugtis nuostabia oda, kurios vertas kiekvienas.