0
0 Krepšelis (Tuščias)

Mineralinė pudra

Mineralinė pudra yra dekoratyvinė kosmetikos priemonė, kuri dažnai naudojama odos padengimui ir jai suteikti natūralų blizgesį. Ji pagaminta iš natūralių mineralinių medžiagų, dažniausiai be cheminių pridėtinės vertės komponentų ar kvapiklių. Mineralinė pudra yra populiarus pasirinkimas, nes ji tinka jautriai odai ir dažniausiai nesukelia alergijos. Be to, ji suteikia odai gaivia ir natūralia išvaizdą, mažindama porų matomumą. Mineralinę pudrą galima naudoti kaip pagrindinį odos makiažo sluoksnį arba kaip pabaigos fiksatorių, kad makiažas išliktų ilgiau.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Mineralinė pudra 

Norite gražios veido odos, kuri su metais sentų ne tik lėtai, tačiau taip pat ir beveik nepastebimai? Tokiu atveju svarbu, kad kasdien naudojami tiek dekoratyvinės, tiek higieninės kosmetikos gaminiai būtų pačios geriausios kokybės. Tokie, kokius mes galime Jums pasiūlyti, kadangi daug dėmesio skiriama profesionalumui ir suprantame, kad natūralios medžiagos dažniausiai padeda pasiekti ilgalaikį efektą.

Kasdien arba kai norisi pasipuošti - puikus pasirinkimas yra mineralinė pudra. Tai yra tarpinis variantas tarp maskuoklio, pudros ir tuo pačiu kompaktinės pudros. Galima sakyti, kad itin universalus pasirinkimas, tad tinkamas daugeliui - tikrai ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams.

Mineralinės pudros galia

Mineralinė pudra nuo kitokio tipo kreminių pudrų pirmiausia skiriasi tuo, kad ji ne tik maskuoja, tačiau taip pat ir maitina odą. Tokiu atveju gaunama daugiau naudos, kuri leis jums ne tik gražiai atrodyti esamuoju metu, tačiau taip pat ir metų eigoje. Vienos svarbiausių šių pudrų savybių yra tai, kad jose esantys mineralai gali puikiai drėkinti. Žinoma, kad poveikis priklauso nuo sudėties, tačiau beveik visos mineralinės pudros labai puikiai drėkina, tad kai kurie jas naudoja net vienoje kasdieninio kremo.

Taip pat mineralinė pudra dažniausiai tinkama tiems, kurių oda yra labai jautri, sausa, galimai, kuri yra su akne arba kitais pažeidimais. Tokiu atveju svarbu, kad kasdien naudojamos dekoratyvinės kosmetikos priemonės ne tik padėtų mums atrodyti taip, kaip norisi, maskuoti dalykus, kurie mus erzina, tačiau tam tikra prasme ir gydytų. Būtent tokia yra mineralinė pudra, kuri dar kartais vadinama gydomąja.

Ką man reikia žinoti apie mineralinę pudrą?

Tai yra seniai rinkoje siūloma, universali priemonė, kuri tinka daugeliui. Nesvarbu, ar Jūsų oda yra labai riebi, ar sausa, ar ji turi pažeidimų, ar yra labai lygi - svarbiausia rasti tokį gaminį, kuris atitinka poreikius ir tuo pačiu naudoti pagal pateiktas instrukcijas.

Svarbiausia yra atminti, kad geros kokybės mineralinė pudra, tai:

  • Mineralinė pudra nėra atspari vandeniui, tačiau ji dažniausiai yra kuriama aliejaus pagrindu, tad tam tikra prasme ja pasitepus veidą per lietų galima džiaugtis tikrai gana ilgai džiuginančiu efektu.
  • Mitas, kad mineralinės pudros galiojimo laiko tarpas yra labai trumpas, kadangi jos sudėtis gana natūrali. Taip, tai ekologiškas gaminys, tačiau neatidaryta mineralinė pudra galioja tikrai gana ilgą laiko tarpą.
  • Svarbu tai, kad mineralinė pudra gali būti naudojama viena, be jokio papildomo pagrindo. Ji pati iš savęs geba tinkamai išlyginti odos nelygumus ir tapti maskuojančia (bei tuo pačiu gydomąja) priemone.
  • Mineralinė pudra yra natūrali, tačiau vis tiek ją siūlome nuvalyti kiekvieną vakarą, kai einate miegoti. Ir tokiu atveju, kad oda maksimaliai pasiilsėtų, ir dėl to, kad neišpurvintumėte patalynės pudros spalva.

Mineralinė pudra gali būti naudojama kasdien. Tam tikra prasme - tai yra tarsi kremas, kuris suteikia atspalvį, gydo, puoselėja.

Mineralinė pudra pigiau

Mūsų prekybos vietoje siūloma mineralinė pudra yra labai įvairi, tad esame tikri, kad rasite tokį variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Pirmiausia - savo atspalviu, o paskui ir savybėmis, gydomuoju poveikiu. Tinka visiems - vyrams, moterims ir vaikams. Mūsų prekybos vietoje siūloma daug įvairiausių pudrų, tad tikrai rasite tokią, kuri savo sudėtimi geriausiai atitiks Jūsų poreikius. O jeigu norite sutaupyti - skatina pirkti per akcijas, kurias taip pat siūlome gana dažnai. O nuo to kokybė nebus nei kiek blogesnė.