0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido kremas su šlapalu

Veido kremas su šlapalu yra praturtintas šlapalo ekstraktu, turinčiu įvairių naudingų savybių odai. Šlapalas yra augalas, turintis galingas antioksidacines ir priešuždegimines savybes, todėl jis gali būti naudingas rūpinantis odos sveikata. Šis veido kremas su šlapalu gali padėti mažinti odos paraudimą ir dirginimą, taip pat sumažinti uždegimą bei sustiprinti odos barjerą. Be to, šlapalas taip pat yra natūralus drėkinamasis ingredientas, todėl veido kremas su šlapalu gali padėti išlaikyti odą minkštą, elastingą ir gerai drėkintą.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Veido kremas su šlapalu 

Tinkamas veido kremas, kuris yra naudojamas reguliariai, gali padėti Jums džiaugtis lygia, elastinga veido oda, kurios nepaliečia bėgančio laiko ženklai. Vienas dažniausiai minimų bei vertinamų kremų yra veido kremas su šlapalu. Svarbiausia jo savybė yra itin aukštas drėkinimo lygis. O kuo oda yra geriau sudrėkinta, tuo ji atrodo gražiau, yra mažiau raukšlių, išlieka jaunatviškesnė.

Tinka bet kokiai veido odai

Veido kremas su šlapalu pirmiausia yra vertinamas dėl to, kad jis labai gerai sudrėkina odą. Nors turi ir kitų maitinančių savybių, kurios kinta priklausomai nuo kitų komponuojamų ingredientų, tačiau būtent intensyvus drėkinimas suteikia odai daugiau žvilgesio. Drėkinimas yra svarbus bet kokiam odos tipui. Mitas, kad jis yra tinkamas ir būtinas tik sausai odai. Riebiai bei mišriai – taip pat, tad drėkinti odą kasdien yra būtina. Tai yra tikras jaunatviškumo šaltinis. Veido kremas su šlapalu  taip pat yra papildymas įvairiausiomis medžiagomis bei kitais komponentais, kurie garantuoja, kad greta labai gero drėkinimo Jūsų oda bus ir pamaitinta. Svarbu ja rūpintis ne tik pasiekus brandų amžių, tačiau jau nuo paauglystės. Tai leis užverti duris raukšlėms.

Veido kremas su šlapalu pigiau

Mes siūlome labai daug ir įvairiausių kremų, kad kiekvienas rastų tokį variantą, kuris jam labiausiai tinka. Skelbiame akcijas reguliariai, kad kremo įsigijimas būtų greitas ir paprastas, nesukeltų Jums jokių nesklandumų. Perkant internetu galite kur kas paprasčiau pamatyti pasiūlymus, kurie leis vieno pirkimo metu gauti daugiau priemonių, tačiau mokėsite mažiau. Pasirūpinti savo veido oda šiuo metu yra paprasta kaip niekada. Leiskite sau tai, kadangi namų SPA daro stebuklus. Ne tik veido odai, tačiau ir psichikai, kadangi tai yra puiki atsipalaidavimo priemonė.