0
0 Krepšelis (Tuščias)

Dantų balinimas

Dantų balinimo ir higienos priemonės yra produktai, skirti palaikyti dantų švarą ir sveikatą, taip pat pagerinti jų išvaizdą. Tai gali apimti dantų pastus, dantų šepetėlius, dantų siūlus, burnos skalavimo skysčius, dantų balinimo priemones ir kt.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 4 prekės

Rikiavimas

Dantų balinimas 

Gražūs dantys suteikia žmogui kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, tad kuo labiau jais pavyks rūpintis - tuo gražiau galėsite ir atrodyti. Šiuo metu priemonių, kurios yra skirtos burnos ertmės priežiūrai labai daug, tad kiekvienas ir kiekviena gali rasti tokias, kurios jo atveju labiausiai tinka. Vienos jų yra skirtos dantukų šviesinimui. Dantų balinimas ir namuose gali būti efektyvus, tik reikia žinoti - kokios priemonės yra geriausios ir kaip tinkamai jas naudoti, kad efektas būtų toks, kokio norisi.

Dantų balinimo priemonės

Bene dažniausiai pasirenkamos dantų balinimo pastos. Ypač, Marvis gamintojo, kuris siūlo ne tik poreikius tenkinančią kokybę, tačiau taip pat ir prieinamą kainą. Taip pat galima įsigyti specialias juosteles, kurios yra skirtos balinimui, skysčius bei kitas priemones, kurios daugiau arba mažiau padės pasiekti norimą efektą. Žinoma, kad poveikis bus labai įvairus. Ne tik dėl to, kad kinta pačios priemonės, tačiau ir dėl to, kad kinta žmogaus dantis, kaulas. 

Vienas tikrai balinasi kur kas greičiau ir paprasčiau, yra imlesnis toms priemonėms, kurios yra naudojamos. Tuo tarpu kitų dantys yra geltonesni, kadangi toks yra kaulas, tad su tinkamomis priemonėmis galima bent jau kažkiek pašviesinti, tačiau nereikia tikėtis labai jau ypatingo efekto. Kai kurie galvoja, kad apsimoka vienu metu derinti kelias priemones, kadangi tuomet efektas bus didesnis. Tai nėra labai gerai, kadangi per daug tokio tipo balinimui skirtų priemonių gali turėti neigiamą efektą Jūsų dantims, emaliui. Taigi, geriausia vienu metu yra naudoti vieną priemonę, nebent kelios yra komplekte, siūlomos tam tikro gamintojo. Tuomet yra labai svarbu naudotis, remtis gamintojo pateiktomis rekomendacijomis, kurios leis būti ramiu, kad efektas bus toks, koks tik gali būti maksimalus, tačiau nebus padaroma joki žala dantims. O tai yra svarbu. ne veltui ir renkantis dantų balinimui skirtas priemones - būtinai jas pirkite iš legalių prekybos vietų, kurios siūlo sertifikuotus gaminius ir tam tikra prasme - patikimas garantijas.

Pirmiausia - tinkama higiena

Dantų balinimas namuose reikalauja ne tik tinkamų priemonių, kurios yra skirtos danties kaulo balinimui, tačiau pirmiausia - higienos, kurią taip pat galite atlikti taip, kaip reikia, tik tokiu atveju, kai bus naudojamos geros kokybės, sertifikuotos priemonės.

Kasdienei burnos higienai reikia dantų šepetėlio ir Jums tinkamos pastos, žinoma, taip pat burnos skalavimo skysčio. Geriausia burnos ertmės priežiūros ritualus atlikti kartą arba du per parą, ypač vertinamas burnos skalavimo skystis, kuris turėtų būti naudojamas po kiekvieno valgio. Valyti dantis reikia sukamaisiais judesiais, taip pat atminti, kad pasirūpinti reikia ne tik dantimis, tačiau taip pat ir žandukais, žinoma, liežuviu. Visa tai leis užtikrinti, kad Jūsų burnos ertmė bus sveika, o tuo pačiu ir graži.