0
0 Krepšelis (Tuščias)

Akių šešėliai

Išraiškingas žvilgsnis gali padėti žmogui kur kas labiau pasitikėti savimi. Ne veltui ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai labai dažnai išbando dekoratyvinės kosmetikos gaminius, kurie gali padėti puoselėti save, savo išvaizdą. Ir viskas prasideda nuo smulkmenų, kurios visada yra mūsų rankose. Akių šešėliai yra viena jų. Tai yra nuostabus būdas paryškinti savo akis, taip pat ir vizualiai pakoreguoti veido proporcijas. Svarbiausia yra rasti tokius, kurie Jums tinka ir tuo pačiu gebėti tinkamai naudotis.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Akių šešėliai pas mus

Akių šešėliai gali būti labai įvairūs, tad siūlydami plačią pasiūlą tikimės, kad kiekviena ras tokius, kurie jai labiausiai patinka. Siūlome tokius, kurie yra mažose pakuotėse, tad juos visada galite turėti su savimi, kad ir kur esate. Galimi tokie, kurie pateikti pieštuko pavidalu. Tai yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai nesinori papildomai investuoti į šepetėlį. Rinkitės šešėlius, kurie yra atsparūs vandeniui, tad net ir lyjant lietui leis būti ramiai, kad Jūsų makiažas atrodo tobulai. Žinoma, kad visada verta džiaugtis platesne akių šešėlių palete. Tokiu atveju kasdien bus galima džiaugtis tokiu stiliumi, kuris Jums labiausiai patinka. Atrodyti nuostabiai yra gana paprasta ir tokią galimybę turi kiekviena. Profesionalūs akių šešėliai, kurie tinka ir kasdieniniam naudojimui - geras pasirinkimas. Radus tokius, kurie Jums tinka - jau būsite padarę labai didelį žingsnį ir beliks tik išmokti dažytis. Tai su praktika - visada įveikiamas ir rezultatu džiuginantis kelias.

Šešėlius rinkitės pagal savo akių spalvą

Tiek kreminiai akių šešėliai, tiek skysti akių šešėliai pirmiausia klasifikuojami pagal tai - kokios spalvos jie yra. Kaip jau minėjome - visada geriausia įsigyti kuo įvairesnių spalvų paletes, kadangi tokiu atveju pagal tos dienos nuotaiką bei drabužius, kurie bus dėvimi - galima rasti ir tinkamus šešėlius.

Visgi, specialistai dažniausiai pateikia spalvų pasirinkimo vertinimą pagal tai, kokios spalvos yra Jūsų akys. Tai gali būti viena iš gairių. Dažniausiai tinka tokiu atveju, kai akių šešėliai internetu yra ieškomi kasdienai. Tuomet visada geriausia rinktis neutraliausią variantą, kuris tinka Jūsų atveju. Žemiau pateiksime specialistų pateiktas derinimo rekomendacijas.

  • Jeigu Jūsų akys yra mėlynos - tokiu atveju galite pasidžiaugti, kadangi Jums tinka tikrai labai daug skirtingų spalvų šešėliai. Kai akys yra šviesiai mėlynos, dažniausiai siūloma rinktis šešėlius, kurie yra tamsiai rudi arba rožiniai, kurie yra violetinės spalvos, atspalvių, tinka ir metalinės spalvos. Šventėms geras pasirinkimas yra blizgūs akių šešėliai, kurie gali padaryti jus vakaro diva. Jeigu Jūsų akys yra tamsiai mėlynos spalvos - tokiu atveju nereikia bijoti ir labai ryškių spalvų kaip kad geltona, rožinė ir t.t.
  • Žalios spalvos akys yra vienos dažniausių Lietuvoje. Šios spalvos akių savininkėms dažniausiai siūloma rinktis šešėlius, kurie yra kreminės spalvos, tinka ir auksiniai, rusvi. Šiuo atveju dažniausiai siūloma nesirinkti labai ryškių spalvų. 
  • Rudos akys nėra dažnos, tačiau daugelis sutiktų, kad labai gražios. Rudų akių savininkėms taip pat patariama rinktis tokius šešėlius, kurie yra pastelinių spalvų. Gražiai atrodys šviesiai geltona arba smėlio spalva. Taip Jūsų akys bus skoningai apibrėžtos, tačiau ne per ryškiai, kad būtų galima mėgautis pačia ruda spalva. Akys ir yra svarbiausia. Akių šešėliai - tik dekoro akcentas.
  • Taip pat galimos ir pilkos spalvos akys, kurios dažniausiai yra su spalvinėmis priemaišomis. Taigi, pagal tai, kokios yra tos priemaišos - rudos, mėlynos arba žalios, reikia rinktis ir atitinkamos spalvos šešėlius. Išbandykite aukso spalvos, kurie gana universalūs arba apelsino spalvos, kuri irgi neturėtų būti per daug ryški, tačiau dieniniam makiažui suteiks daugiau įmantrumo.

Tinkamas akių šešėlių dengimas

Geros kokybės akių šešėliai bus dengiama ant vokų ir greta jų be jokio vargo. Juk kokybiškų šešėlių pigmentacija yra puiki. Žinoma, nepamirškite pasirūpinti ir tinkamu šepetėliu, geriausia, keliais, kurie padės skoningai paskirstyti spalvas. Svarbiausia taisyklė yra vienu metu naudoti ne daugiau nei trijų spalvų šešėlius, taip pat reikia žiūrėti, kad jie nebūtų per daug kontrastingi, kadangi kitu atveju dažo tepimas gali būti labai sudėtingas darbas, įveikiamas tik profesionalams. Šviesios spalvos turi būti tepamos greta vidinių akies kampučių, o tamsesnės - išorėje. Galiausiai, nepamirškite, kad akių šešėlių pagrindas - puikus pagalbininkas, kai norisi, kad makiažas laikytųsi kuo ilgiau. Tinkamas tikrai ne tik tokiu atveju, kai kuriamas profesionalus makiažas, kuris turės atlaikyti visą šokių vakarą, tačiau ir būtinas ir kasdienai. Juk nuo drėgmės, prakaito bei kitų aplinkinių dirgiklių makiažas po truputį gali subėgti. Žinoma, kad su geros kokybės kosmetikos priemonėmis taip nutinka labai retai, tačiau papildoma apsauga, šiuo atveju pagrindas, tikrai apsimoka, suteikia ramybės, kad rezultatas atrodys puikiai ir visą dieną aktyviai užsiimant įprastai darbais. O gera, kad atrodyti puikiai - taip paprasta.

Dažniausiai užduodami klausimai

Akių šešėlių paletėse gali būti nuo kelių iki daugiau nei dvidešimt skirtingų spalvų. Tai priklauso nuo gamintojo ir paletės tikslinės paskirties. Dažniausiai galite rasti paletes su 6-12 spalvų, kuriose yra viskas nuo pagrindinių natūralių atspalvių iki ryškesnių ir šventinių spalvų.

Pasirinkdami akių šešėlių paletę, svarbu atsižvelgti į savo akių spalvą, odos toną ir asmeninius makiažo poreikius. Daugumai žmonių tinka natūralių atspalvių paletės, kuriose yra tiek šviesių, tiek tamsių šešėlių. Tačiau, jei norite būti kūrybiškesni, galite pasirinkti paletę su ryškesnėmis spalvomis, atitinkančiomis jūsų poreikius ir stilių.