0
0 Krepšelis (Tuščias)

Parafino vonelės

Parafino vonelės yra procedūra, kuria metu naudojamas šiluminis parafino vaškas. Jis pašildomas iki tam tikros temperatūros ir tirpsta, o tada užmerkiamos rankos arba kojos, tada medžiaga gali patekti į odą. Po tos procedūros suteikiamas laiko parafinui užšalti ir sukietėti, sudarant apvalkalą.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Parafinas

Norite, kad Jūsų rankos atrodytų puikiai net ir tokiu atveju, jeigu dirbate fizinį darbą arba tenka kasdien kontaktuoti su įvairiomis cheminėmis medžiagomis? Tokiu atveju svarbu pasirūpinti priemonėmis, kurios gali padėti atgaivinti rankų odą, suteikti jai daugiau glotnumo, galiausiai, išvengti išsausėjimų, kurie ne tik vizualiai negražiai atrodo, tačiau taip pat ir sukelia diskomfortą. Viena geriausių ir šiuo metu bene dažniausiai minimų priemonių yra parafinas. Tai - mažas stebuklas plačiai naudojamas manikiūro meistrių. Visgi, tinka visiems, kurie nori pasirūpinti savimi ir namuose.

Parafino nauda

Parafinas rankoms turi labai daug įvairiausių naudų, tad nieko keisto, kad mėgstamas ne tik specialistų, kurie kasdien padeda sutvarkyti nagučius savo klientams, tačiau ir žmonių, kurie patys savimi pasirūpina. Dažniausiai minimi privalumai yra:

  • Pirmiausia ši priemonė dažnai yra vadinama ne tik grožio, tačiau ir gydomąja. Tinkamai naudojamas parafinas gali iš žmogaus odos ištraukti toksinus, kurie rankose kaupiasi itin aktyviai. Būtent dėl to, kad mes rankomis atliekame daug darbų, tad natūralu, kad oda pritraukia ir įvairius nešvarumus. Dėl jų oda kur kas greičiau sensta, atrodo labiau pavargusi.
  • Tuo pačiu tai yra ir labai puiki drėkinamoji priemonė. Jeigu Jums atrodo, kad Jūsų rankos yra labai sausos - tokiu atveju skystas parafinas yra puiki pagalba. Svarbiausia yra reguliarus jo naudojimas. Tačiau nepamirškite, kad reikia laikytis gamintojo pateiktų rekomendacijų.
  • Šalinamosios negyvosios odos ląstelės, kurios taip pat vizualiai “apkrauna” rankų odą. Taigi, kai norisi, kad ji būtų vizualiai kur kas glotnesnė - parafino vonelės turi būti kasdienis Jūsų pasirinkimas.
  • Medicininis parafinas, kuris visiškai nesiskiria nuo tokio, kuris yra skirtas kosmetikos pramonei, taip pat yra naudojamas ir dėl to, kad gali padėti sumažinti raumenų skausmus. Labai rekomenduojamas tokiu atveju, kai po aktyvesnio fizinio krūvio - kankina skausmai. Ką jau kalbėti apie tai, kad tokios vonelės yra puiki atsipalaidavimo priemonė.
  • Reguliarus odos ląstelių atsinaujinimas taip pat gali padėti išvengti ir odos surangėjimų, nuospaudų. Taigi, mažėja tikimybė, kad rankos ne tik vizualiai atrodys ne taip, kaip norėtųsi, tačiau taip pat ir bus galima išvengti skausmų, kurie dėl įvairiausių odos problemų.

Svarbu, kad būtų naudojamas geros kokybės parafinas. Toks, kuris pasižymi visomis mūsų minėtomis savybėmis, taip pat, kuris garantuoja, kad reguliarus naudojimas padės pasiekti ir norimą efektą.

Parafino vonelių magija

Parafino naudojimas yra labai paprastas. Svarbiausia yra laikytis gamintojo pateiktų instrukcijų, kurios yra atsiunčiamos užsisakius ir pačią kosmetikos priemonę. Geriausias, patogiausias šios kosmetikos medžiagos naudojimo būdas -  specialios vonelės, kurios turėtų būti atliekamos reguliariai. Geriausia - kartą per savaitę  arba dažniau priklausomai nuo to - kokio tipo problemą bandoma išspręsti. Juk vienu atveju parafinas gali būti naudojamas kaip gydomoji priemonė, o kitu - kaip kosmetinė, kuri skirta namų SPA. Svarbiausia po tokių vonelių papildomai drėkinti rankas. Tinka ir kremas, ir aliejai. Galiausiai, atminkite, kad parafino vonelės yra puikus pasirinkimas ne tik rankoms, tačiau taip pat ir kojoms. Pastarųjų oda dažniausiai yra dar šiurkštesnė, tad tokiomis vonelėmis net siūloma mėgautis dažniau.

Parafino vonelės internetu

Mūsų tikslas yra suteikti Jums galimybę džiaugtis nuostabia rankų bei kojų oda, leisti sau išsaugoti jaunatviškumą ir tuo pačiu patirti kuo daugiau malonumo. Siūlome labai įvairius parafino gaminius, kurie yra skirtingos konsistencijos, tad rasti tokį, kuris Jums labiausiai tinka, nebus sunku. Galiausiai, taip pat siūlome tik geriausių gamintojų gaminius, tad galite būti ramus, kad pavyks pasiekti tokį efektą, kokio Jums norisi. Tik pasikartosiu, kad tokiu atveju reikalingas reguliarus tokio tipo vonelių atlikimas. Tai leis išsaugoti jaunystę Jūsų rankoms ir padėti kasdien “puoštis” savo kūnu. Esate verti geriausio ir mes visais būdais bandoma Jums tai pasiūlyti.