0
0 Krepšelis (Tuščias)

Makiažo pagrindai

Makiažo pagrindas – (dar vadinama 'kremine pudra') skirta lyginti odos toną, sumazinti odos defektus ir paruošti veidą makiažui. Priklausomai nuo pasirinkto produkto, jis gali suteikti ir papildomo drėkinimo, apsaugoti nuo saulės spindulių ir užtikrinti ilgalaikį makiažo tvirtumą. Makiažo pagrindai būna įvairių formų ir konsistencijų, nuo kremų iki pudrų, todėl svarbu atsižvelgti į savo odos tipą ir poreikius, norint pasirinkti tinkamiausią produktą.

Plačiau
Kaina
Kategorija
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 4 prekės

Rikiavimas

Makiažo pangrindas

Jau senovės laikais moterys ir vyrai norėjo, kad jų veido oda atrodytų kuo lygesnė. Rezultato siekia ne tik naudodami įvairius serumus, kuriuos kūrė iš augalų, tačiau ir dekoratyvinę kosmetiką, kuri padėjo paslėpti odos trūkumus. Natūralu, kad šiais laikais galimybių yra kur kas daugiau. Siūlomi tokie makiažo pagrindai, kurie yra natūralūs, ekologiški, kurie ne tik išlygina odą, tačiau ir papildomai ją drėkina. Mūsų prekybos vietoje siūlomi makiažo pagrindai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tokius, kurie Jums labiausiai patinka ir kurie pasidažius leis kur kas labiau pasitikėti savimi.

Tinkamo makiažo pagrindo pasirinkimas

Renkantis makiažo pagrindą visada galite tartis su mūsų komanda, kurioje dirba patys geriausi specialistai, galintys padėti rasti tinkamą makiažą ir kitas veido odos puoselėjimo priemones. Pateiksime kelis aspektus, kuriuos reikia įvertinti pirmiausia, jeigu norite, kad rastas makiažo pagrindas patenkintų Jūsų poreikius.

Odos tipas

Renkantis makiažo pagrindus, kremus, serumus bei kitas priemones, kurios yra skirtos veido odos puoselėjimui, pirmiausia reikia žiūrėti, kokia yra Jūsų veido oda, kokį tipą ji atitinka. Tai yra labai svarbu, kadangi tik tokiu atveju makiažas tikrai tolygiai pasidengs ir svarbiausia, kad nuo kasdieninio naudojimo oda nesausės, nebus pažeista. Jeigu Jūsų veido oda yra labai sausa, siūlome rinktis tokius makiažo pagrindus, kurie turi drėkinančių savybių. O jeigu Jūsų veido oda yra riebi, svarbu, kad makiažo pagrindas, kuris bus naudojamas kasdien, būtų skirtas tokiam veido tipui, kadangi jame esančios medžiagos padeda išvengti odos blizgėjimo.

Norima spalva

Renkantis makiažo pagrindus taip pat reikia atsakingai įvertinti, kokia yra Jums tinkama spalva. Nuo ryškesnių, kurios gali būti šviesios arba tamsios, iki tokių, kurios kaip BB kremai labai tolygiai padengia veidą, tačiau užtušuoja spuogelius ir įvairias pigmentines dėmes labai natūraliai, minimaliai. Renkantis atspalvį žiūrėkite, kad jis derėtų prie Jūsų kaklo, dekoltė. Labai svarbu, kad spalva tiktų prie Jūsų kūno odos. Tik tokiu atveju makiažo pagrindai tinkamai atlieka jiems skirtą darbą.

Sudėtis ir ekologiškumas

Daugelį domina ekologiški makiažo pagrindai, kurie ne tik gražiai padengia veidą, tačiau ir drėkina jį, visiškai nesendina. Kai kurie bijo makiažo pagrindus naudoti kasdien, kadangi galvoja, kad nuo to oda sensta kur kas labiau. Tai nėra visiškai tiesa. Net ir neekologiški makiažo pagrindai nesendina, tik svarbu, kad jie vakare, po dienos, būtų tinkamai pašalinami nuo veido odos. Svarbu, kad tam būtų naudojamos geros kokybės makiažo priemonės. Vis dėlto ekologiški makiažo pagrindai, nors ir kainuoja daugiau, daugeliui patinka, kadangi jie natūralesni.

Papildomas poveikis

Renkantis makiažo pagrindus būtinai įvertinkite, ar jie turi kokį nors kitą teigiamą poveikį odai nei tik veido dengimas, lyginimas. Kaip jau minėjome, tai gali būti drėkinimas, taip pat ir papildomas odos maitinimas įvairiais vitaminais, kurie padeda odai senti lėčiau, suteikia jai daugiau elastingumo bei gyvumo.

Makiažo pagrindai internetu

Mūsų siūlomi makiažo pagrindai yra labai įvairūs, tad susipažinkite su pasiūla ir įsigykite tokius, kurie leis Jums kasdien atrodyti puikiai, taip, kaip labiausiai norite, kad galėtumėte savimi labiau pasitikėti. Renkantis nepamirškite, kad mūsų katalogas aktyviai pildomas, tad siūlome sekti naujienas. Taip pat aktyviai skelbiame ir akcijas, kurios leis makiažo pagrindus įsigyti pigiau, tačiau tokios pat geros kokybės, tad juos bus galima naudoti kasdien. Puoškitės, nes kiekviena diena yra to verta.

Dažniausiai užduodami klausimai

Makiažo pagrindo (arba kreminės pudros) paskirtis yra padengti odą pigmentu ir išlyginti jos paviršių, taip sukuriant pagrindą tolimesniam makiažui. Taip pat jis gali turėti odą puoselėjančių ingredientų, kurie saugo odą nuo agresyvių aplinkos faktorių ir padeda išlaikyti drėgmę. Makiažo pagrindas yra antrasis makiažo žingsnis po makiažo bazės ir svarbus siekiant tobulo makiažo rezultato.

Taip, dauguma makiažo pagrindų yra lengvai nuvalomi nuo odos, naudojant tinkamą valymo produktą ar švelnų odos prausiklį. Tačiau tam, kad makiažo pagrindas būtų lengvai nuvalomas, svarbu pasirinkti kokybišką produktą ir tinkamai jį naudoti. Jei naudojamas netinkamai arba nesilaikoma tinkamos odos priežiūros rutinos, makiažo pagrindas gali nenusivalyti ir sukelti nemalonių odos problemų, pvz., užsikimšusias poras ar spuogus.

Skystas ir kremo tipo makiažo pagrindai skiriasi pagal konsistenciją ir tekstūrą. Skystas makiažo pagrindas yra lengvesnis ir vandeningesnis, o kremo tipo pagrindas yra storas ir sunkesnis. Skystas makiažo pagrindas dažniausiai yra naudojamas norint sukurti lengvą, natūralų veido makiažą, o kremo tipo pagrindas - norint gauti didesnę padengimo galimybę ir apimtį. Be to, kremo tipo pagrindai dažniausiai tinka sausesnei odai, nes jie papildomai drėkina odą, tuo tarpu skysti pagrindai geriau tinka riebiai odai, nes jie turi mažiau aliejų. Taigi pasirinkimas tarp skysto ir kremo tipo makiažo pagrindų priklauso nuo norimų rezultatų ir odos tipo.