0
0 Krepšelis (Tuščias)

Plaukų kaukės su keratinu

Keratinas yra pati pirma pagalba tiems, kurių plaukai atrodo labai pavargę. Svarbiausia, kad šio tipo kaukę galima naudoti reguliariai – poveikis tikrai bus ir dar ilgam laiko tarpui, nes ir nustojus ją naudoti. Keratinas yra labai intensyviai drėkinanti priemonė, tad ją turėtų rinktis tie, kurių plaukai yra sausi.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 3 prekės

Rikiavimas

Plaukų kaukės su keratinu 

Gražūs plaukai pirmiausia yra sveiki plaukai. Kad jie tokie būtų, nereikia tik norėti. Šiuo metu priemonių plaukams yra labai daug, tad kiekviena moteris ir kiekvienas vyras gali rasti tokias, kurios jam labiausiai tinka.

Viena tokių dažniausiai linksniuojamų yra plaukų kaukės su keratinu. Geriausia jas derinti kartu su plaukų šampūnu, kuris leidžia pasiekti maksimalią naudą. Žinoma, dar geriau, kai greta šių priemonių taip pat yra atliekama ir keratino tiesinimo procedūra, kurios rezultatas bus visada geresnis suderinus šampūną kartu su kauke bei kitomis priemonėmis.

Kaip pasirinkti plaukų kaukę?

Kaukės su keratinu yra labai įvairios ir mes savo prekybos vietoje bandome pasiūlyti kuo daugiau skirtingų variantų, produktų, kurie geriausiai atitiktų Jūsų plaukų poreikius.

 • Plaukų kaukės su keratinu dažniausiai rekomenduojamos tokiu atveju, kai moteriai arba vyrui yra atliktas plaukų tiesinimas keratinu.
 • Geriausia tokio tipo kaukes yra derinti su šampūnais. Kartu efektas bus kur kas didesnis.
 • Dažniausiai tokios kaukės taip pat turi ir giliai drėkinantį efektą, kuris yra išgaunamas iš kitų komponentų. Taigi siūlome kuo detaliau skaityti sudėtis.
 • Vertos dėmesio tokios kaukės, kuriose yra kuo daugiau natūralių komponentų. Tokios ekologiškos kaukės dažniausiai padeda pasiekti geriausią efektą.
 • Rinkitės pagal gamintoją. Skaitant kitų žmonių komentarus galima kur kas paprasčiau rasti tinkamas kaukes.
 • Nors dažniausiai tokios kaukės labiausiai tinkamos tiesių plaukų savininkams, tačiau galima rasti ir tokias, kurios tiks garbanoms. Tik būtinai skaitykite, kokio efekto su tokia kauke bus galima tikėtis.

Plaukų kaukės su keratinu: kur jas pirkti?

Plaukų kaukės su keratinu yra tobulas pasirinkimas kiekvienam, kuris nori gražių ir ilgų plaukų. Juk kuo plaukas bus labiau išpuoselėtas, tuo jis geriau augs. Įsigyti siūlome kaukes pas mus. Teikiame labai plačią jų pasiūlą, tad tikrai rasite geriausiai derančius prie Jūsų plauko tipo. Galiausiai, sekite akcijas, kurios padės sutaupyti, tačiau įsigyti kaukes pigiau. Džiaugtis nuostabiais plaukais tikrai gali visi. Tik reikia skirti dėmesio jų puoselėjimui.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, plaukų kaukės su keratinu dažniausiai tinka visų plaukų tipams. Keratinas yra natūrali baltymų medžiaga, kuri yra vienas iš pagrindinių plaukų sudedamųjų dalių. Kaukės su keratinu gali būti naudingos ir veiksmingos visų plaukų tipų žmonėms, nepriklausomai nuo plaukų storio, tekstūros ar būklės.

Plaukų kaukės su keratinu gali padėti atkurti pažeistus plaukus, pagerinti jų elastingumą, išlyginti paviršių ir sumažinti plaukų lūžinėjimus. Be to, keratinas suteikia plaukams drėgmės, maitinimo ir apsaugos nuo išorinių veiksnių, todėl jie atrodo sveiki, blizgantys ir tvarkingi.

Nors dauguma žmonių gali naudoti plaukų kaukes su keratinu be jokių problemų, vis tiek svarbu atkreipti dėmesį į produkto sudėtį ir gamintojo rekomendacijas.

Norėdami pasiekti geriausius rezultatus naudodami plaukų kaukes su keratinu, atkreipkite dėmesį į šiuos žingsnius:

 • Plaukų plovimas: Prieš naudodami kaukę, išsiplaukite plaukus su švelniu šampūnu, kad pašalintumėte nešvarumus ir perteklinį aliejų.
 • Džiovinimas rankšluosčiu: Delnais švelniai nusausinkite plaukus rankšluosčiu, tačiau palikite juos šiek tiek drėgnus.
 • Kaukės taikymas: Paimkite nedidelį kiekį kaukės ir lygiai ją paskirstykite po visais plaukais, ypač atkreipdami dėmesį į pažeistas ir sausas sritis. Kadangi kaukės su keratinu gali būti gana koncentruotos, stenkitės nenaudoti per daug produkto, kad plaukai nepasunkėtų ar nepasidarytų riebūs.
 • Masažas: Pirštais švelniai įmasažuokite kaukę į plaukus, kad ji geriau prasiskverbtų į plaukų šaknis ir galus.
 • Laikas: Laikykite kaukę ant plaukų pagal gamintojo nurodymus. Dažniausiai tai būna nuo 5 iki 20 minučių, bet tai gali skirtis priklausomai nuo produkto sudėties ir koncentracijos.
 • Nuplovimas: Po nurodyto laiko plaukus kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu, kol visiškai pašalinsite kaukės likučius. Naudokite šampūną, jei reikia.
 • Plaukų kondicionavimas (pasirinktinai): Jei norite papildomo drėkinimo, galite naudoti kondicionierių, tačiau tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualių poreikių.
 • Džiovinimas ir formavimas: Po kaukės naudojimo plaukus džiovinkite ir stilizuokite kaip įprastai. Pastebėsite, kad plaukai bus minkštesni ir švelnesni.

Primename, kad per dažnas plaukų kaukių su keratinu naudojimas gali sukelti plaukų persisotinimą keratinu, todėl svarbu laikytis gamintojo nurodymų dėl naudojimo dažnumo.