0
0 Krepšelis (Tuščias)

Arabiški kvepalai

Arabiški kvepalai yra ypatingi ir prabangūs kvapai, dažnai žinomi dėl savo intensyvumo, turtingų aromatų ir ilgai išliekamo kvapo. Šie kvepalai dažnai yra kilę iš Arabijos pusiasalio ir yra gaminami iš retų ir brangių ingredientų, tokiose kaip agarmedis, muskusas ir kiti egzotiški elementai. Arabiški kvepalai yra puiki pasirinkimo galimybė tiems, kurie ieško ypatingo ir unikalaus kvapo, kuris išsiskirtų iš kitų. Jų stiprus ir sugriebiantis aromatas daro juos populiaresnius ypatingoms progoms arba prabangiam kasdieniam naudojimui.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Arabiški kvepalai 

Kvepalai gali būti pats svarbiausias ir pats ryškiausias žmogaus kūno papuošalas, tad nieko keisto, kad juos renkantis reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Tikrai ne tik aromatui, kadangi kvepalai apima daugelį smulkmenų nuo buteliuko iki laikymosi periodo. Šiuo metu itin mėgstami ir dažnai pasirenkami yra arabiški kvepalai. Tai yra puikus pasirinkimas tiems ir toms, kurie dažniausiai renkasi labai ryškaus aromato kvapus. Tokius, kurie laikosi ilgai, kurie siejasi su aistra, prabanga ir tuo pačiu elegancija. Unikali arabiškų kvepalų savybė yra tai, kad jie traukia priešingos lyties atstovus. Jeigu šiuo metu ieškote tokių kvepalų - esate ten, kur ir reikia, kadangi mūsų siūlomos produkcijos gausa yra labai plati, tad gebanti tiksliai patenkinti ir labai skirtingų žmonių poreikius.

Arabiškų kvepalų kilmė

Nors arabiški kvepalai yra žinomi  visame pasaulyje, tačiau daugeliui nėra iki galo aišku - kaip jie pasiekė mūsų dienas ir tuo pačiu dažnas nustemba sužinojęs, kad jie kilę iš labai senų laikų. Net ir šiuo metu rinkoje siūlomi arabiški kvepalai labai primena tuos, kurie buvo gaminami prieš 1000 metų ir dar daugiau. tai yra viena esminių tokio tipo kvepalų savybių. Juk gera jais kvėpinantis žinoti, kad arabų šeichai kvėpinosi lygiai tokiais pats. Tiesa, svarbu, kad senais laikais tokie aromatai buvo prieinami tik aukštuomenei, tiems, kurie turėjo daug pinigų. Šiuo metu arabiški kvepalai yra vertinami ne tik dėl savo kokybės, tačiau taip pat ir geros kainos. Taip pat įdomu yra tai, kad arabiški kvepalai anksčiau buvo pasirenkami ne tik kaip savęs puoselėjimo priemonė, tačiau taip pat ir kaip galimybė atlikti tam tikrus religinius ritualus. Kadangi tokie kvepalų aromatai buvo gana aštrūs - tai buvo geras pasirinkimas meditacijai, kai reikėjo, kad žmonės atsipalaiduotų. Ne veltui šventyklose tokie aromatai yra naudojami ir šiais laikais. Greta skoningos muzikos, giesmių ir kitų smulkmenų - aromatai tampa labai svarbia papildoma priemone, kuri gali padėti kurti jaukią ir šiltą, galbūt net kiek mistišką atmosferą.

Tiek senais laikais, tiek dabar - kvėpinamasi kvepalais Arabijos šalyse dažniausiai laikomas viena esminių higienos priemonių. Tai reiškia, kad neužtenka tik palaikyti higieną, naudoti tinkamas priemones, kurios gali padėti pašalinti dienos metu patirtus nešvarumus. Žmogus turi maloniai kvepėti, kadangi tuomet su juo bendrauti bus kur kas maloniau, galiausiai, bus galima įvertinti ir tam tikra prasme asmens socialinį sluoksnį.

Arabiškų kvepalų privalumai

Pradėjus ieškoti tinkamiausių kvepalų gali kilti klausimas, kodėl būtent arabiški yra patys verčiausi Jūsų dėmesio, kodėl šiuos rinktis verta labiausiai. Pirmiausia daugeliui žmonių patinka tai, kad arabiški kvepalai yra kuriami be alkoholio. Tokiu atveju išlaikomas jų grynumas. Visgi, nereikia bijoti, kad dėl to aromatai gali laikytis kur kas trumpiau nei tradiciniai kvepalai, kurie mums yra įprasti. Taip nebus. Arabiškuose yra dedami kiti komponentai, natūralūs, kurie padeda aliejams gerai įsigerti į odą, laikytis visą dieną ir dar ilgiau. Jeigu esate alergiškas alkoholiui - tokiu atveju šio tipo kvepalai yra geriausias pasirinkimas.

taip pat arabiški kvepalai yra labai mėgstami dėl gana neįprastų natų, kurios suteikia galimybę kasdien džiaugtis tikrai skoningu aromatu. Šiuo metu pasiūla yra labai plati ir mes bandome savo prekybos vietoje pasiūlyti kuo daugiau variantų, kad kiekvienas rastų tokį aromatą, kuris jam labiausiai tinka ir patinka. Juk kai žmogus kvepia taip, kaip jam norisi, jis dažniausiai labiau pasitiki savimi. O arabiški kvepalai dažniausiai yra ryškūs, traukiantys akis. Visgi, tuo pačiu neerzinantys, tam tikra prasme neutralūs. Tinkami ir kasdienai, ir vakarėlių metu, kai norisi kuo labiau pasipuošti.

Kaip pasirinkti arabiškus kvepalus?

Kaip jau minėjome - siūlome labai daug ir labai įvairių kvepalų, kad visi galėtų rasti tokius, kurie jiems labiausiai tinka. Net ir pirkti internetu kvepalus yra gana paprasta, kadangi jie dažniausiai detaliai aprašyti, tad bus galima rasti aromatus, kurie jums kelia geriausias emocijas. Žinoma, kad taip pat renkantis kvepalus reikia žiūrėti, kokia yra jų koncentracija. Geriausias pasirinkimas yra EDT, kadangi ji dažniausiai nurodo, kad aliejų koncentracija yra gana didelė, tad kvepalas laikysis ilgai. Geriausia yra purkšti ant odos, tačiau kai norisi, kad kvepalai laikytųsi labai ilgai - tokiu atveju galima naudoti ir ant drabužių. Taip pat kinta ir pačių kvepalų pateikimo būdas. Dažniausiai pasirenkami purškiami, kadangi tai klasika. Tačiau galimi ir rutuliniai, kuriuos reikia tepti dažniausiai už ausų arba kaklo. 

Jeigu norite, kad arabiški kvepalai jums kainuotų pigiau - tokiu atveju siūlome sekti akcijas, kurios pas mus yra labai dažnos. Esame tikri, kad rasite variantą, kuris labiausiai tiks Jums visomis prasmėmis. Tiek kainos, tiek kokybės prasme. Ir leis kasdien kvepėti nuostabiai.