0
0 Krepšelis (Tuščias)

Priklijuojamos blakstienos ir priedai

Priklijuojamos blakstienos yra kosmetikos priemonės, kurios gali suteikti jūsų akims ypatingą žvilgsnį ir išraiškingumą. Jos nėra skirtos tik ypatingoms progoms, bet gali būti naudojamos kasdieniniam makiažui. Yra skirtingų tipų priklijuojamų blakstienų, įskaitant ilgalaikes, vienkartinės juostelės ir kuokštelius. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių ir patirties lygio. 

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Priklijuojamos blakstienos ir priedai 

Nors iki šiol gana dažnai galima išgirsti, kad priklijuojamos blakstienos yra tinkamos tik vakarėlio metu, tačiau kai norisi kasdien atrodyti ryškiai ir tuo pačiu traukti aplinkinių žvilgsnius - jomis puoštis yra būtina. Ypač tokiu atveju, kai natūralios nėra nei ilgos, nei tankios. Žinoma, kad tokiu atveju pirmiausia siūlome išbandyti serumus, kurie gali padėti greičiau užsiauginti natūralias. O kol jos auga - priklijuojamos blakstienos yra puikus pasirinkimas, tarpininkas, kuris leis kasdien puoselėti savo stilių per aštrų žvilgsnį.

Vienkartinės arba daugkartinės

Priklijuojamos blakstienos kuokšteliais arba tokios, kurios klijuojamos po vieną - gali laikytis ilgiau arba trumpiau. Dažniausiai ilgalaikėms yra keliaujama pas meistrus, kadangi jas priklijuoti nėra paprasta. Tačiau įmanoma. Tokiu atveju svarbiausia yra tinkamas klijavimo būdas, žinoma, taip pat ir akies voko paruošimas šiam darbeliui.

Jeigu priklijuojamos blakstienos yra jūsų kasdienybės dalis, žinoma, kad tokiu atveju verčiausia rinktis tokias, kurios klijuojamos ilgesniam laikotarpiui. Tai dažniausiai yra pora arba kelios savaitės, viskas priklauso nuo to - kokie klijai bus naudojami, koks yra Jūsų gyvenimo būdas, kokios kokybės blakstienos yra pasirenkamos. Jeigu tokios ilgos ir tankios dirbtinės blakstienos Jums reikalingos retai - tokiu atveju, žinoma, kad geriausia rinktis vienkartines, kurios po šventės bus paprasčiausiai nuimamos. Tos, kurios laikosi ilgiau - finansiškai apsimoka labiau. Tačiau jeigu nėra poreikio kasdien jomis puoštis, žinoma, kad ir kartui - tai nėra brangi investicija. Tačiau galima išties paryškinti paprastą makiažą.

Priklijuojamų Blakstienų tipai

Priklijuojamos blakstienos taip pat detaliau klasifikuojamos pagal tai - kaip jos yra pateikiamos. Galimos kelių tipų.

  • Blakstienos pateiktos juostelių pavidalu yra vienas patogiausių pasirinkimų. Ypač tokiu atveju, kai dar niekada neteko jų klijuoti, tad norite būti rami, kad iš patiems pirmo karto pavyks tinkamai atlikti šį darbą. Žinoma, kad kuo daugiau praktikos - tuo rezultatas bus geresnis, tačiau blakstienų juostelės dažniausiai nėra reiklios. Svarbiausia taisyklė yra atitinkamai pritaikyti juostelę pagal savo voko ilgį. Tik tokiu atveju blakstienos atrodys natūraliai. Jeigu parduodamos blakstienos yra ilgesnės nei Jums reikia - paprasčiausiai nukirpkite tokioje vietoje, kur reikia, kai ilgio Jums užtenka. Klijuoti gana paprasta, svarbiausia yra normuoti klijus, kurie bus kartu pakuotėje.
  • Kiek sudėtingesnis ir daugiau praktikos reikalaujantis variantas, yra blakstienos kuokšteliais. Tai dažniausiai yra pagalbininkas tokiu atveju, kai norisi išgauti natūralų efektą ir vizualiai prailginti bei tankinti savo natūralias blakstienas. Tokiu atveju kuokšteliais galima užpildyti tarpelius, kur trūksta natūralių plaukelių.
  • Galiausiai, daugiausia praktikos klijuojant reikalauja pavienės blakstienos. Jos atrodo natūraliausiai, kaina yra didžiausia, tačiau tinkamai užklijavus dažniausiai rezultatas tenkina poreikius. Tokias dažniausiai klijuoja specialistai grožio salonuose. Pagamintos iš plastiko, tačiau atrodo labai gyvos, tarsi tikri akių plaukeliai. Vėlgi, svarbu, kad nebūtų per daug klijų, kadangi jie bus labiau matomi nei klijuojant kuokšteliais arba linija. Taip pat ir pačių blakstienų neturėtų būti per daug, tai yra, jomis dažniausiai dekoruojamos natūralių blakstienų trūkumo vietos.

Tobulos blakstienos yra tokios, kurios labiausiai tinka Jūsų atveju. O esant tokiai plačiai jų pasiūlai - tikrai rasite tinkamą variantą. Galiausiai, pas mus siūlomos priklijuojamos blakstienos ir priedai, tad viskas, ko reikia, kad šis ritualas būtų greitas ir sėkmingas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dirbtinės blakstienos yra geros kokybės, gali būti naudojamos visą laiką, jos nedaro žalos Jūsų natūralioms blakstienoms.

Blakstienų laikymosi tarpas priklauso nuo to - kokios bus pasirenkamos. Kaip jau minėjome, jos gali būti skirtos tik vienai dienai, vienai šventei arba laikytis net kelias savaites.

Tai priklauso nuo Jūsų įgūdžių ir pagal tai - kokios blakstienos bus pasirenkamos.

Taip, dirbtinės blakstienos gali būti dažomos tušu.