0
0 Krepšelis (Tuščias)

Barzdos aliejus

Barzdos aliejus padeda sušvelninti barzdos plaukus, mažina niežėjimą ir dirginimą bei suteikia barzdai švelnumo. Barzdos aliejus dažniausiai būna pagamintas iš augalinių aliejų, tokių kaip argano aliejus, avokado aliejus, migdolų aliejus arba eglės aliejus, kurie turi drėkinamųjų ir maitinamųjų savybių.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 31 prekės

Rikiavimas
 • Aliejus barzdai

  Gražią barzdą tikrai gali turėti kiekvienas vyras. Žinoma, gera genetika labai pasitarnauja, tačiau išties visos paslaptys slypi priemonėse, kuriose yra naudojamos barzdos augimo skatinimui. Žinoma, ir puoselėjimui. Viena tokių yra barzdos aliejus, kuris labai dažnai pristatomas kaip viena svarbiausių priemonių barzdos auginimo “darbuose”.

  Kam reikalingas barzdos aliejus?

  Yra labai daug ir labai įvairių priemonių, kurios yra skirtos barzdai prižiūrėti. Štai specialus aliejus, galima sakyti, yra pati svarbiausia. Belieka rasti tokį, kuris savo savybėmis geriausiai atitinka Jūsų veido plaukų poreikius ir pasižymi tokiomis savybėmis, kurių yra siekiama.

  • Barzdos aliejus, pirmiausia, gali būti skatinantis augimą. Jame yra derinami komponentai, kurie aktyvina svogūnėlius ir dėl to barzda auga greičiau, taip pat ir būna tankesnė.
  • Taip pat galimi specialūs aliejai, kurie suteikia barzdai daugiau minkštumo. Juos geriausia yra naudoti reguliariai. Rinktis reikia pagal savo poreikius, kurie neatsiejami nuo aliejaus aromato, sudedamųjų dalių, pateikimo.
  • Taip pat galimas kondicionuojantis aliejukas. Jis dažniausiai naudojamas po kiekvieno barzdos plovimo šampūnu. Kad aliejukas tikrai tolygiai pasiskirstytų, būtinos geros barzdos šukos.

  Vieni aliejai turi būti naudojami kasdien, kiti po plovimo, o treti, kaip ir plaukų kaukės, kartais. Visada galima derinti kelis aliejus, kad būtų galima išgauti patį geriausią auginamos barzdos efektą. Žinoma, įsigijus priemonę būtina domėtis, kaip ją tinkamai naudoti ir laikytis instrukcijų. Masažuoti aliejus geriausia rankomis, taip pat siūlome naudoti pirštines barzdos drėkinimo metu. Tokie aliejai ne tik padeda barzdai atrodyti gražiau, tačiau ir nuramina odą toje vietoje.

  Barzdos aliejai internetu

  Mūsų asortimente siūlomi barzdos aliejai yra labai įvairūs. Katalogą aktyviai pildome, kad kiekvienas rastų tokį aliejų bei kitas barzdos priežiūros priemones, kurios jam labiausiai tinka. Pirkite internetu, sutaupykite daug laiko ir sulaukite, kol barzdos puoselėjimo priemonės bus pristatomos tiesiai iki pat Jūsų namų. Taip pat pasinaudokite nuolaidomis, kurios mūsų prekybos vietoje siūlomos gana dažnai. Esame tikri, kad rasite Jūsų poreikius labiausiai patenkinantį kainos ir kokybės santykį, kuris skatins vis geriau pasirūpinti savo barzda.

  Graži barzda daugeliui  vyrų suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Sakoma, kad barzda yra labai vyriška, tad kai norisi pabrėžti savo veido bruožus, suteikti jiems daugiau solidumo, siūlome puoštis barzda, kuri ir puikiai atrodo, ir su tinkamomis priemonėmis nereikalauja laiko bei pastangų.

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Norint naudoti barzdos aliejų paprastai užtenka pašildyti kelis lašus aliejaus tarp rankų, po to juo apšlakstyti arba masažuoti barzdą ir odą po ja. Galite tai daryti kasdien arba pagal poreikį, priklausomai nuo to, kaip jūsų barzda atrodo ir kokia priežiūra jai reikalinga.

  Taip, barzdos aliejus gali būti naudingas visų tipų barzdai, tiek trumpoms, tiek ilgoms. Nepriklausomai nuo barzdos storio ar sudėtingumo, aliejus gali suteikti papildomos drėgmės ir minkštumo, kad barzda atrodytų tinkamai prižiūrėta.

  Barzdos aliejus gali padėti auginti barzdą, nes jis maitina ir drėkina barzdos plaukus bei skatina jų sveiką augimą. Jis taip pat gali sumažinti niežėjimą ir diskomfortą, kurie gali atsirasti, kai barzda auga.