0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido serumai nuo raukšlių

Serumai veidui nuo raukšlių, skirti sumažinti esamas raukšles ir užkirsti kelią naujų raukšlių atsiradimui ant veido odos. Jie yra sukurti su koncentruotais aktyviais ingredientais, kurie skatina odos ląstelių atsinaujinimą, pagerina odos elastingumą ir drėgmės lygį. Serumus nuo raukšlių rekomenduojama naudoti kartu su kitais veido priežiūros produktais, pvz., valymo prausikliais, tonikais ir drėkinamais kremas. Geriausia serumą naudoti ant švarios odos po toniko ir prieš drėkinant odą kremu. Dauguma žmonių naudoja serumus du kartus per dieną - ryte ir vakare, tačiau tai priklauso nuo jūsų odos tipo ir būklės.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 7 prekės

Rikiavimas

Veido serumai nuo raukšlių 

Bėgančio laiko ženklai atsispindi veide anksčiau arba vėliau. Deja, tai yra neišvengiama. Žinoma, džiugu, kad yra labai daug ir labai įvairių kosmetikos priemonių, kurios gali padėti sumažinti bent jau dalinai tą matomą įtaką. Tai yra įvairūs kremai, kaukės, galimi ir veido serumai nuo raukšlių, kurie efektyviai pasirūpina veido oda, suteikia jai daugiau drėgnumo, pamaitina ją.

Kaip veikia ir kuo naudingi serumai, kurie yra skirti kovai su raukšlėmis?

Serumai nuo raukšlių, kaip ir įvairūs kremai, kaukės bei kitos priemonės, dažniausiai yra sukurti remiantis įvairiausių mokslinių tyrimų pagalba, kurių metu žiūrima, kaip viena arba kita medžiaga veikia žmogaus odą. Žinoma, kad vienos priemonės veikia labiau nei kitos, tad dažniausiai tokiuose produktuose derinama kuo daugiau skirtingų komponentų, kurie leis pasiekti geriausią efektą. O šiuo atveju tai yra ne tik galimybė sulėtinti naujų raukšlių atsiradimą, tačiau ir prisidėti prie tų, kurios jau yra, mažinimo.

Bene svarbiausia serumų savybė yra kuo labiau drėkinti veido odą. Juk ne veltui yra sakoma, kad drėgnumas yra odos gyvybės šaltinis. Ji atrodo gražiau, raukšlių yra mažiau, taip pat dažniausiai yra drėgna. Taip pat tokiuose serumuose drėkinimui naudojamos tokios medžiagos kaip hialuronas bei daugelis kitų.

Aišku, greta drėkinimo, serumuose dedami kiti natūralūs ir nenatūralūs komponentai, kurie pamaitina odą. Taigi ji atrodo gražiau ir pačios raukšlės, naudojant priemones, atrodo, nyksta akyse.

Veido serumai nuo raukšlių  – naudojimas

Žinoma, kad serumai nuo raukšlių turėtų norimą efektą, juos reikia naudoti reguliariai. Dažniausiai kiekvienas gamintojas pateikia gana aiškias naudojimo gaires. Tačiau geriausia juo tepti veido odą bent du jau du kartus per dieną – ryte ir vakare. Taip pat prieš tepimą svarbu, kad oda būtų tinkamai nuvaloma specialiais valikliais, taip pat sudrėkinta. O tam tinka ne tik tonikas, tačiau ir kremai, kurie gali tarpusavyje derėti su serumais. Dėl to geriausia yra pirkti to paties gamintojo kosmetikos gaminius, kurie dera tarpusavyje.

Kur pirkti serumus nuo raukšlių?

Veido serumai nuo raukšlių  internetu gali būti perkami pas mus. Siūlome labai plačią gaminių pasiūlą, kad kiekvienas rastų tai, ko reikia. Skiriasi ne tik gamintojai, nors bendradarbiaujame tik su tais, kurių prekinis ženklas yra vertinamas, žinomas bei pripažintas, tačiau ir sudėtys bei poveikis. Perkant siūlome sekti ir mūsų siūlomas akcijas. Jos yra dažnos, tad tai puiki galimybė įsigyti tai, ko Jums reikia, pigiau.