0
0 Krepšelis (Tuščias)

Dezodorantai

Dezodorantai dar kitaip vadinami antiperspirantais yra dažniausiai naudojami higienos produktai, skirti kontroliuoti ir mažinti neigiamą kūno kvapą bei prakaitavimą. Dezodorantai veikia skirtingais būdais - kai kurie slopina bakterijų veiklą, kuri sukelia nemalonų kvapą, kiti mažina prakaito gamybą arba kvapą neutralizuoja naudojant maloniai kvepiančias medžiagas. Juos galima rasti įvairiuose variantuose, pritaikytuose skirtingiems odos tipams ir poreikiams.

Plačiau
Kaina
Kategorija
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 6 prekės

Rikiavimas

Dezodorantai moterims

Uoslei malonus žmogaus kvapas visada kelia tik pačias geriausias emocijas. Žinoma, tikrai nebūtina kasdien kvėpintis, kad aromatas būtų traukiantis. Svarbiausia, kad nebūtų jokio nemalonaus kvapo, ypač prakaito. Deja, jo išvengti ne visada yra paprasta. Ypač tiems, kurie daug juda. Pagalba numeris vienas yra dezodorantai, kurie ne tik panaikina prakaito kvapą, tačiau ir papildomai suteikia aromato, tarsi atstoja kvepalus, žmogus siejasi su švara.

Dezodorantai | antiperspirantai pigiau 

Šiuo metu itin vertinami dezodorantai be aliuminio, tokie, kurių sudėtyje yra kuo daugiau natūralių aliejų. Taigi jie ne tik naikina nemalonius kvapus, tačiau ir tam tikra prasme drėkina pažastų sritį. Pas mus galite rasti labai platų dezodorantų pasirinkimą. Esame tikri, kad lyginant nesunkiai atrasite tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Svarbiausia - geriausiomis kainomis, kadangi mes prekiaujame tik pripažintų gamintojų kosmetikos gaminiais, tačiau esame lankstūs ir norime, kad mūsų klientai rastų tai, ko jiems reikia, pigiau. Dezodorantai yra maža smulkmena, kurią visada reikia turėti su savimi. Žinoma, perkant tokius, kurie pasižymi ilgalaikiu poveikiu, užteks rytinio ritualo, kad būtų galima visą dieną negalvoti apie nemalonius kvapus ir gyventi aktyviai.

Dezodorantų tipai

Pradėjus ieškoti Jums labiausiai tinkamo dezodoranto galite pamatyti, kad tų tipų yra labai daug ir labai įvairių.

  • Dažniausiai labiausiai perkami ir daugelio mėgstami yra rutuliniai dezodorantai. Mėgstami dėl to, kad juos yra labai paprasta tepti, laikosi ilgai, pateikti nedidelėse pakuotėse, tad visada galime neštis su savimi, kad ir kur esate.
  • Labai panašūs yra ir pieštukiniai dezodorantai. Dažnai net mažesni, tad siejami su kelionėmis.
  • Galimi ir purškiami dezodorantai, tačiau pasirenkami rečiausiai, kadangi nuo jų kartais gali likti žymės ant drabužių. Žinoma, taip nutiks tik tokiu atveju, jeigu bus naudojamas prastos kokybės dezodorantas.
  • Vis labiau populiarėjantys geliniai dezodorantai ypač patogus pasirinkimas
  • Itin mėgstami ekologiški, natūralūs, net veganiški. Tokie, kurių sudėtis yra itin gryna, komponentai - tiesiai iš gamtos.
  • Nors priimta galvoti, kad dezodorantai dažniausiai skirti pažastų sričiai kvėpinti bei kvapams neutralizuoti, tačiau yra tokių, kurie yra naudojami pėdoms. Rinkitės tipą, kuris Jums labiausiai tinka ir padeda pasirūpinti Jūsų kūno kvapais.

Esminis dezodoranto kriterijus yra kvapas. Vieniems labiausiai patinka neutralūs, tai yra norisi, kad po naudojimo žmogus tarsi neskleistų jokio kvapo, kai tuo tarpu kitiems patinka ryškūs kvapai ir mėgstama, kai dezodorantas tam tikra prasme tampa kvepaliukais, kurie tarsi išlaiko gaivumą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkdami dezodorantą svarbu atsižvelgti į savo poreikius ir odos tipą. Jei Jums svarbu kontroliuoti prakaitavimą, galite rinktis antiperspirantus, kurie mažina prakaito gamybą. Jei norite tik kontroliuoti nemalonų kvapą, galite pasirinkti dezodorantus, kurie slopina bakterijų veiklą. Be to, galite pasirinkti dezodorantus su maloniais kvapais arba bekvapiais, priklausomai nuo savo reikalavimų.

Kai kurie žmonės gali turėti jautrią odą, kuri reaguoja į tam tikrus dezodorantų ingredientus. Norint išvengti odos dirginimo, galite pasirinkti dezodorantus, kurie yra skirti jautriai odai arba hipoalergiški. Jei pastebite, kad dezodorantas sukelia diskomfortą arba dirginimą, geriau kreiptis į gydytoją arba išbandyti kitus produktus.

Dauguma dezodorantų yra neutralios lyties ir gali būti naudojami tiek vyrams, tiek moterims. Tačiau rinkoje taip pat yra dezodorantų, kurie yra skirti specifiškai vyrams ar moterims ir gali turėti skirtingus kvapus arba sudėtis, pritaikytas atitinkamai.