0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido kremas nuo šalčio

Veido kremas nuo šalčio yra skirtas apsaugoti odą nuo žalingų oro sąlygų, ypač šalto ir vėjuoto oro. Šis kremas paprastai turi gausų drėkiklių ir raminamųjų medžiagų, kad būtų apsaugota ir maitinama odą bei išvengta jos sausumo ir sudirgimų. Veido kremas nuo šalčio dažnai yra praturtintas ingredientais, tokiais kaip glicerinas, pantenolis, alantoinas, ramunėlių ekstraktas arba šaltalankių sviestas, kurie padeda išlaikyti odos drėgmę ir sumažinti paraudimą bei niežėjimą.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Veido kremas nuo šalčio 

Ne tik žiemomis, tačiau taip pat ir vėlyvo rudens metu, ankstyvą pavasarį, reikia pasirūpinti tam tikromis kosmetikos priemonėmis, kurios pamaitina odą ir gali padėti jai išvengti šalčio padaromos įtakos. Tam geriausiai tinka veido kremas nuo šalčio, tačiau papildomai siūlome išbandyti ir kitas priemones, kurios gali padėti sumažinti speigo daromą įtaką Jūsų veido odai.

Veido kremas nuo šalčio. Kuo jis yra ypatingas?

Veido kremas nuo šalčio pirmiausia yra labai riebus. Visgi, tai nereiškia, kad jis yra tinkamas tik tiems, kurie turi sausą veido odą. Net ir riebios odos savininkai taip pat turėtų išbandyti specialius kremus, kurie gali padėti išvengti žvarbos daromos įtakos Jūsų veido odai. Pirmiausia nuo šalčio ji tampa labiau sausa, greta atsiranda ir daugeliui nepatinkantis raudonis. Specialiuose kremuose yra daug vitaminų bei kitų medžiagų, kurios pamaitina odą, suteikia jai daugiau elastingumo ir jaunatviškumo. Juk kenkia ne tik šaltis, tačiau ir saulė, kuri žiemomis yra ne ką mažiau kaitri.

Kremas internetu

Jeigu Jus domina veido kremas nuo šalčio, esate ten, kur ir reikia. Mūsų asortimentas yra labai platus, tad esame tikri, kad patenkinsime kiekvieno poreikius. Renkantis siūlome įvertinti sudėtį ir kainą, kuri pas mus yra labai draugiška. Sekite akcijas, kurios prieinamos kiekvienam ir pasinaudokite galimybe tinkamai pasirūpinti savimi visus metus.