0
0 Krepšelis (Tuščias)

Šampūnai dažytiems plaukams

Plaukų šampūnai dažytiems plaukams skirti tam, kad išlaikytų plaukų spalvą ir ilgalaikę jų grožį. Tokie šampūnai paprastai yra specialiai suformuluoti, kad padėtų išsaugoti dažų spalvą, apsaugotų nuo išblukimo, taip pat suteiktų plaukams reikiamos drėgmės ir maitinimo. Renkantis šampūną dažytiems plaukams, svarbu atkreipti dėmesį į jo sudėtį ir tikrinti, ar jis nesukelia jautrumo ar alergijos.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 14 prekės

Rikiavimas

Plaukų šampūnai dažytiems plaukams

Vieni dažniausiai perkamų šampūnų yra skirti dažytiems plaukams. Tokius renkasi moterys, nes yra linkusios kur kas dažniau keisti plaukų spalvą nei vyrai. Ar svarbu, kad dažytiems plaukams būtų pasirinkti būtent specialiai tam skirti šampūnai? Tikrai taip. Juose yra specialių medžiagų, kurios padeda ilgesnį laiko tarpą išsaugoti spalvą. Taip pat įvertinkite, kad vieni šampūnai dažytiems plaukams tinka tokiu atveju, kai pasirinkta spalva buvo tamsi, o kiti skirti tiems ir toms, kurie turi šviesios spalvos plaukus.

Šampūnai skirti dažytiems plaukams leis kur kas ilgesnį laiko tarpą džiaugtis natūraliai atrodančia spalva. Tuomet plaukus reikės rečiau dažyti, o kadangi dažai tikrai jų netausoja, galiausiai bus galima išsaugoti plauko struktūrą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Plaukų šampūnai dažytiems plaukams skirti tam, kad išsaugotų plaukų spalvą ir padėtų ją ilgiau išlaikyti ryškią ir intensyvią. Dažant plaukus, plaukų kutikula yra pažeidžiama, o tai gali priversti plaukus tapti sausais. Plaukai taip pat gali prarasti blizgesį ir minkštumą. Plaukų šampūnai dažytiems plaukams yra suformuluoti taip, kad jie apsaugotų plaukus nuo tokių pažeidimų, palaikytų jų drėgmę ir minkštumą bei padėtų išlaikyti spalvą ilgiau. Be to, jie paprastai turi mažiau cheminių medžiagų, kad nebūtų pažeisti plaukai, kuriems jau buvo taikytas cheminis dažymas.

Nėra vieno geriausio plaukų šampūno dažytiems plaukams, kadangi geriausias pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualių plaukų poreikių. Svarbu atkreipti dėmesį į plaukų tipą, dažų tipą ir spalvą bei paieškoti šampūno, kuris atitiks šiuos kriterijus ir tuo pačiu nesukels plaukų išdžiūvimo ar pažeidimo. Rekomenduojama rinktis šampūnus, kuriuose yra minkštinančių ir drėkinančių medžiagų, taip pat UV filtras, kuris padės išlaikyti plaukų spalvą ilgiau. Norint, kad plaukai atrodytų sveikesni, patartina rinktis kuo natūralesnius šampūnus.

Plaukų šampūnai dažytiems plaukams gali padėti išlaikyti plaukų minkštumą ir blizgesį, tačiau tai priklauso nuo konkretaus šampūno formulės. Dažytiems plaukams skirtuose šampūnuose dažnai yra minkštinančių ir drėkinančių medžiagų, kurios padeda išlaikyti plaukų drėgmę ir minkštumą. Be to, kai kuriuose šampūnuose yra papildomų medžiagu nuo UV, kurie padeda apsaugoti plaukus nuo saulės spindulių ir išlaikyti spalvos ryškumą ir blizgesį. Svarbu pasirinkti tinkamą šampūną pagal savo plaukų tipą ir dažų spalvą, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.