0
0 Krepšelis (Tuščias)

Parfumuotas vanduo (EDP)

Parfumuotas vanduo (EDP) moterims yra aukštos kokybės kvepalai, kurie pasižymi išskirtiniu ir intensyviu aromatu, ilgai išliekančiu ant odos. Šis kvapų tipas yra prabangesnis nei kitos kvepalų formos, su gilesnėmis kvapų natos ir išskirtinėmis esencijomis. EDP moterims suteikia galimybę išreikšti savo unikalų stilių ir asmenybę, kiekvieną judesį paverčiantį prabangos akcentu.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rasta tik 1 prekė

Rikiavimas

Parfumuotas vanduo moterims (EDP) 

EDP (Eau de Parfum) yra tarpinis variantas tarp aukštos kokybės kvepalų ir tualetinio vandens. Tai yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai nesinori labai daug išlaidauti, tačiau kasdien tikimasi skaniai kvepėti. Šis gaminys - puikus pasirinkimas, kadangi parfumuotas vanduo ant žmogaus kūno laikosi iki 8 valandų, tad praktiškai visą dieną, kol esate darbe arba studijose. Belieka tik rasti tokį aromatą, kuris Jums labiausiai patinka ir kuris geba Jus kasdien papuošti.

Ką svarbu žinoti apie parfumuotą vandenį?

EDP vanduo yra labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi ne tik gana ilgai išsilaikančio kvapo, tačiau taip pat ir gaivumo. Žinoma, kad aromatų yra labai daug ir labai įvairių, tačiau būtent  EDP kvepalai dažniausiai siejami su gaiva, lengvumu, jie nėra sunkūs. Taigi, dažniausiai naudojami dienos metu, o vakarais, kai reikia kažko stipresnio, sodresnio - tinka tradiciniai kvepalai.

Svarbiausia, kad parfumuoto vandens aromatai yra labai įvairūs, tad kiekvienas ir kiekviena gali rasti tokius, kurie jam arba jai labiausiai tinka. Dažniausiai rekomenduojami suaugusiems, tačiau tinka ir vaikams, kadangi šiuose gaminiuose alkoholio kiekis yra minimalus. Šio tipo kvepalai yra puiki investicija, kuri tikrai patiks daugeliui, tad verta išbandyti bent jau kelis aromatus, kol rasite savo kvapą. Ypač geras pasirinkimas yra mėginukai.

Parfumuoto vandens naudojimas

Jeigu norite, kad parfumuotas vanduo tinkamai atsiskleistų ant Jūsų kūno - tokiu atveju svarbu, kad jis tuo pačiu būtų tinkamai ir naudojamas. Reikia purkšti ant kūno, o ne drabužių, kaip daro daugelis. Geriausia ant tokių kūno vietų, kurios pulsuoja, tai yra, riešai, alkūnės, kaklas arba pilvas… Vos kelis papurškimai ir visą dieną galėsite justi tikrai malonų aromatą, kuris leis Jums labiau pasitikėti savimi.

Dažniausiai užduodami klausimai

Žinoma, kad bene pats svarbiausias aspektas yra aromatas. Galite rasti labai daug ir labai skirtingų kvapų, kurie Jums tikrai patiks. Nuo tokių, kurie yra gaivesni iki saldesnių, tokių, kurie yra sodresni. Kiekvienas gali rasti opciją, kuri jam tiks visomis prasmėmis.

Šio tipo kvepalų kainos yra labai įvairios. Nuo tokių, kurie kainuoja vos kelioliką eurų iki tokių, kurie gali kainuoti keliasdešimt eurų. Svarbiausia yra Jūsų poreikiai. O sutaupyti renkantis EDP galima perkant kvepalus internetu

Žinoma, kad odekolonas laikosi trumpiausiai, tad tai nėra geriausias pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi, kad visą dieną būtų galima nesukti galvos dėl aromato. Tuo tarpu kvepalų koncentracija yra didesnė, tačiau jie ir brangiausi. EDP tampa puikiu tarpiniu variantu.

Dažniausiai jis ant žmogaus kūno laikosi kelias valandas. Tai priklauso nuo paties gaminio kokybės, tad siūlome detaliau domėtis ir rasti tokius aromatus, kurie ne tik maloniai kvepia, tačiau ir Jums patinka nes laikosi ilgai.

Juos geriausia yra purkšti tokiose kūno vietose, kurios pulsuoja. Tokiu atveju pavyks geriausiai atskleisti aromatą. O jis tikrai kinta priklausomai nuo naudojimo.