0
0 Krepšelis (Tuščias)

Plaukų kondicionieriai, balzamai

Plaukų kondicionieriai ir balzamai yra specialūs produktai, skirti maitinti, drėkinti ir pagerinti plaukų būklę. Balzamai taip pat drėkina plaukus, suteikia jiems papildomo blizgesio, ir dažnai turi ilgalaikį poveikį, sustiprindami plaukų struktūrą ir apsaugodami nuo pažeidimų. Abu produktai yra svarbūs kasdieninėje plaukų priežiūroje, padedant išlaikyti jų sveikatą ir grožį.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 105 prekės

Rikiavimas
 • Plaukų Kondicionieriai ir balzamai

  Jeigu visi žino, kad šampūnai yra būtini, kad kasdien plaukai atrodytų gražiai, tai vis dar yra žmonių, kurie abejoja, ar kondicionieriai bei balzamai yra reikalingi. Tačiau tikrai yra, kadangi jie gali padėti Jūsų plaukams kur kas greičiau augti, tapti blizgesnais, elastingesniais, galiausiai, tai yra priemonės, kurios padės plaukui kasdien atrodyti taip, tarsi esate ką tik iš grožio salono. Visa tai yra įmanoma, tačiau svarbu, kad kasdien būtų naudojamos tokios plaukų priežiūros priemonės, kurios labiausiai tinka Jūsų plaukui ir Jūsų galvos odai. Mūsų siūlomi plaukų balzamai ir kondicionieriai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite priemonę, kuri tobulai atitinka Jūsų asmeninius poreikius: nuo poveikio iki kainos.

  Plaukų kondicionierių tipai

  • Nenuplaunamas plaukų kondicionierius. Tai yra puikus pasirinkimas tiems ir toms, kurių plaukai labai veliasi. Dažniausiai su tokia problema susiduria moterys, kurių plaukai yra garbanoti. Taip pat dažnai tokios priemonės yra geriausia pagalba mažiems vaikams, kurie dažniausiai nenori, kad tėveliai juos šukuotų. Toks kondicionierius padeda itin glotniai atskirti plaukus, tad šukavimas yra ne tik greitas, tačiau taip pat ir efektyvus, tai yra, plaukai atrodo puikiai.
  • Dažantis kondicionierius plaukams. Tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori, kad jų plaukų spalva būtų ryški, tačiau nedrįsta jų dažyti su ilgalaikėmis priemonėmis. Šis balzamas tampa puikus tarpininkas. Plaukų spalva bus kur kas ryškesnė, tačiau po naudojimo plaukas nebus pažeistas kaip dažymo metu.
  • Purškiamas kondicionierius plaukams. Dar vienas geras sprendimas tiems ir toms, kurių plaukai labai veliasi. Jis gali būti nuplaunamas arba ne.
  • Drėkinantis kondicionierius plaukams. Ši priemonė turi būti kiekvienos moters namuose. Ypač tų, kurios turi ilgus plaukus. Paprasčiausiai džiaugtis ilgais plaukais, kurių kokybė yra puiki, deja, sunkiai įmanoma. Tiesiog plaukas su laiku praranda savo elastingumą bei žavesį. Dėl to svarbu, kad būtų kasdien, geriausia po kiekvieno plovimo, naudojami kondicionieriai, kurie drėkina labai intensyviai. Žinoma, plaukai ne tik puikiai atrodo, tačiau svarbu ir tai, kad jie tampa labai lengvai iššukuojami.
  • Kondicionierius ploniems plaukams. Dažniausiai norisi, kad tokie plaukai vizualiai būtų puresni. Tam geriausiai tinka specialūs kondicionieriai. Žinoma, kartu reikia derinti ir kaukes, kurios maitina plauką ir taip padeda jam būti pūstesniu, prisideda prie naujų plaukelių augimo.
  • Balzamas dažytiems plaukams. Jei dažote plaukus, tokiu atveju reikia nepamiršti jų papildomai daugiau maitinti bei drėkinti. Tik tokiu atveju plaukas išliks gražus bei elastingas. Deja, net ir naudojant geriausios kokybės, natūralius dažus jie turi poveikį plaukui. Kad jis būtų kuo mažesnis, svarbu palaikyti plauko maitinimą kitomis priemonėmis.
  • Kondicionierius su keratinu. Tai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie kenčia nuo labai sausų plaukų. Dažniausiai taip nutinka dėl dažymo arba kasdieninio jų formavimo karšto oro priemonėmis: nuo plaukų džiovintuvo iki tiesintuvo arba garbanoklio. Tokiuose balzamuose dažniausiai yra dedami “ingredientai”, kurie tarsi iš pagrindų drėkina plauką, įvairios žolelės patenka į plauko vidų, tad drėkina jį maksimaliai. Dažniausiai jau po pačios pirmos procedūros matyti, kad poveikis yra ir labai didelis.
  • Garbanotiems plaukams skirtas plaukų kondicionierius. Jis padeda atskirti vienus plaukus nuo kitų. Deja, garbanoti dažniausiai labai linkę veltis, tad be specialų balzamų bus sunku juos tinkamai prižiūrėti bei išlaikyti plauko kokybę.

  Mūsų asortimente plaukų kondicionierių yra labai daug. Nuolatos pildome savo katalogą, kad kiekvienas ir kiekviena galėtų rasti tokias priemones, kurios jiems labiausiai tinka. Svarbiausia - tinka kasdieniniam naudojimui, kadangi atrodyti kaip ką tik iš kirpyklos tikrai galima kasdien.

  Geriau yra plaukų kondicionierius ar balzamas?

  Daugeliui atrodo, kad plaukų balzamas ir kondicionierius yra tapatu. Tam tikra prasme panašu, kadangi abi šios priemonės yra skirtos plauko puoselėjimui. Taip, būtent plauko, o ne galvos odos, tad renkantis plaukų priežiūros priemones reikia tai įvertinti. Šių abiejų priemonių skirtumas yra jų sudėtis. Visgi, to paties tipo plaukų priežiūros priemonių sudėtis taip pat gali būti labai įvairi, tad visada jai reikia skirti daugiau dėmesio, kad pavyktų rasti Jūsų plaukams labiausiai tinkamą variantą.

  Jeigu Jūsų plaukai labai skilinėja arba labai pučiasi, tokiu atveju kasdienai geriausiai tinka balzamas, kuris juos glotnina ir suteikia kur kas daugiau blizgumo. Tais atvejais, kai Jūsų plaukai yra labai pažeisti, sausi, geriausia yra naudoti plaukų kondicionierius. Kaip jau supratote, jų tipų yra labai daug, tad rinktis reikia pagal Jūsų plaukų būklę, kad būtų galima pasiekti norimą efektą. Tiek plaukų balzamas, tiek plaukų kondicionierius gali būti naudojami kasdien. Procedūra turi būti atliekama po plaukų plovimo šampūnu. Esame tikri, kad tokiu atveju formuoti norimą šukuoseną bus paprasta, o papildomas privalumas, kad plaukia bus gerai pamaitinti, tad jie atrodys puikiai ir ilgalaikėje perspektyvoje.

  Plaukų kondicionierius vaikams - reikalingas? 

  Kalbant apie plaukų priežiūros priemones dažniausiai yra minima, kad jos yra reikalingos suaugusiems asmenims. Tai nėra visiškai tiesa. Kaip jau minėjome, kondicionierius arba balzamas, kuris yra skirtas labai susivėlusiems plaukams, geriausias pasirinkimas vaikams, kurie nemėgsta šukuotis. O šukuoti plaukus būtina kasdien, kadangi kitu atveju atsiras kaltūnai, kuriuos galiausiai teks kirpti. Taip pat, vaikučių plaukai auga dažnai net intensyviau nei suaugusiųjų, kadangi mažieji dar “negadina” plaukų su formavimo priemonėmis bei plaukų dažais. Natūralu, kad tinkamai palaikyti tvarką ant galvos odos yra sunku. Galima tik skiriant laiko priežiūrai ir naudojant tinkamas priemones.

  Plaukų kondicionieriai internetu

  Jeigu ir Jums atrodo akivaizdu, kad plaukų kondicionieriai bei balzamai yra būtini kasdien, siūlome su jų pasiūla susipažinti pas mus. Teikiame labai daug opcijų. Tikimės, kad taip patenkinsime kiekvieno poreikius. Ne tik renkantis priemones pagal tai, kokie yra plaukai, tačiau taip pat ir pagal kainas bei kitus aspektus. Nepamirškite, kad plaukų priežiūra jokiu būdu neapsiriboja tik šampūno įsigijimu. Tinkamas šampūnas - tik viena iš daugelio priemonių, kurių reikia, kad plaukai visada atrodytų puikiai. Taip pat įvertinkite ir tai, kad savo plaukų priežiūros priemonėms aktyviai siūlome akcijas, kurios leis Jums įsigyti tai, ko reikia, kur kas pigiau, tačiau džiaugtis geriausia kokybe.

  Plaukai gali būti pats gražiausias Jūsų stiliaus papuošalas. Suteikia sau galimybę džiaugtis nepriekaištingais, podiumo vertais plaukais. Tokius turėti gali kiekvienas ir kiekviena.

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Yra įvairių plaukų kondicionierių, skirtų skirtingiems plaukų tipams. Plaukų kondicionieriaus formulė gali skirtis priklausomai nuo to, ar turite riebius, sausus, dažytus ar kitokius plaukus. Todėl svarbu pasirinkti kondicionierių, kuris atitiks būtent Jūsų plaukų poreikius.

  Plaukų kondicionierių galima naudoti po kiekvieno plaukų plovimo arba pagal asmeninius poreikius. Kai kuriems žmonėms gali būti pakankama naudoti jį kartą arba du kartus per savaitę, o kitiems gali reikėti dažniau, ypač jei turi sausus ar pažeistus plaukus. Svarbu atsižvelgti į savo plaukų būklę ir poreikius.

  Plaukų kondicionierius ir plaukų balzamas yra panašūs produktai, tačiau jie turi šiek tiek skirtingas funkcijas. Plaukų kondicionierius dažniausiai naudojamas po plaukų plovimo, siekiant maitinti ir drėkinti plaukus, palengvinti iššukavimą bei padaryti juos minkštus ir lengvai valdomus. Jis taip pat gali apsaugoti plaukus nuo pažeidimų ir suteikti papildomą blizgesį. Plaukų balzamas dažniau naudojamas tarp plovimo procedūrų, kad suteiktų papildomos drėgmės ir minkštumo plaukams. Balzamas gali būti naudojamas siekiant kontroliuoti plaukų tekstūrą, tvirtumą ir išvaizdą, taip pat apsaugoti juos nuo aplinkos veiksnių. Nors abu produktai gali turėti panašius privalumus, jų formulės ir paskirtis gali šiek tiek skirtis. Svarbu pasirinkti produktą, kuris atitiks Jūsų plaukų poreikius ir pageidavimus.