0
0 Krepšelis (Tuščias)

Kvepalai moterims

Geriausi kvepalai moterims pas mus laukia visų, kurios nori kasdien puoštis tik aromato pagalba. Net ir niūrus drabužiai gali tapti kur kas spalvingesni, kai jie bus dekoruojami aromatais, kurie teigiamai veikia ne tik pačią jų nešiotoją, tačiau taip pat ir aplinkinius. Jeigu turite klausimų, kurie yra susiję su kvepalais moterims ir jums sunku rasti tokius, kurie geriausiai atitiktų lūkesčius - tokiu atveju visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie atsakys į  klausimus ir padės rasti tokius aromatus, kurie Jums labiausiai tinka.

Plačiau
Kaina
Kategorija
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 12 prekės

Rikiavimas

Moteriški kvepalai 

Atrasti savo tobulą kvapą yra įmanoma. Puoštis kvepalais kasdien - lygiai taip pat. Nors ir atrodo, kad kvepalai yra tik laikina galimybė suteikti savos stiliui daugiau unikalumo, tačiau išties - jie gali būti pats svarbiausias Jūsų stiliaus akcentas, kuris be jokio vargo padės kiekvieną dieną atrodyti puikiai. Juk nuostabu, kokią magiją turi kvepalai, taip?

Mūsų prekybos vietoje siūlomi kvepalai moterims yra labai įvairūs. Plėsdami katalogą tikimės, kad taip kiekvienai padėsime rasti jos kvapą. Taip, gali tekti skirti laiko, kol galiausiai rastas aromatas tiks labiausiai. Tačiau radus - būsite rami, kad kvapas, kuris jus puošia, visada šalia. O dar geriau yra rasti kelis tokius aromatus, kurie gali būti keičiami pagal Jūsų nuotaiką. Juk kinta dienos, oras, pageidavimai… Visi jie lemia, kokie kvepalai bus naudojami šiandien.

Kvepalai moterims - pasirinkimas

Nors galima rasti madas, tendencijas, kuriose yra aptariama, kokia aromatai moterims labiausiai tinka, visgi, svarbiausia yra ne dizainerių patarimai, tačiau Jūsų asmeniniai lūkesčiai ir Jūsų gyvenimo būdas. Yra sakoma, kad kiekvienai moteriai yra sukurti tobulai jai tinkamai kvepalai, tad tikrai įmanoma rasti tokius, kurie jai tiks labiausiai ir kurie tam tikra prasme išpildys jos asmenybę.

Dėmesio verti prabangūs kvepalai moterims. Jie dažniausiai yra vadinami niša. Taip, jie kainuoja brangiau, tačiau dažniausiai tokie kvepalai ne tik ilgiau laikosi ant kūno arba drabužių, tačiau taip pat ir apskritai - geresnės kokybės, dažniausiai aromatas yra sodrus, skalsus. Prabangūs kvepalai tikrai nebūtinai turi būti brangūs. Svarbiausia - koks jų aromatas. Jie dažniausiai kvepia elegancija, kai kurie net įvardija, kad aromatas atrodo klasikinis. Dažniausiai prabanga kvepiantys aromatai tinka kiekvienai, jie yra universalūs, kvapai sodresni ir jais dažniausiai yra mėgaujamasi vakarėlių metu, kai ieškoma kažko ryškaus, traukiančio ir akis, ir uoslę. Lygiai taip pat atskiro dėmesio yra verti prancūziški kvepalai moterims. Būtent Prancūzija dažniausiai yra įvardijama kvepalų šalimi. Tai vieta, kur daug dėmesio skiriama kokybei, bandoma išgauti tokius aromatus, kurie patinka daugeliui. Taip, universalių kvapų nėra, kiekviena gali ir turi rasti tokius, kurie jai labiausiai tinka. Tačiau tikrai galimi tokie kvepalai, kurie savo natomis tinka daugeliui. Jie dažniausiai ne per daug ryškūs, tačiau esminis aspektas, kad tokie kvepalai privalo būti itin geros kokybės.

Labai dažnai yra mėgstami gaivūs kvepalai moterims. Tokius dažniausiai renkasi damos, kurios mėgsta neutralumą, paprastumą. Žinoma, taip pat aromatus reikia rinktis ir pagal sezoniškumą. Štai minėti gaivūs aromatai dažniausiai mėgstami vasaros metu. Tuo tarpu žiemomis dažniausiai daugiau dėmesio yra skiriama tokiems kvapams, kurie yra ryškūs, net atrodo tankūs, kurie yra labiau siejami su muskatu, sunkesni.

Populiariausi kvepalai moterims dažniausiai yra tam tikrų žinomų prekinių vardų, kurie linksniuojami visame pasaulyje ir kurie dažniausiai pristatomi kaip patys geriausi. Tokie yra VIVI arba Kerzon gamintojo aromatai. Mūsų prekybos vietoje siūlomi šie ir daugelis kitų, tad kiekviena gali rasti tokio prekinio vardo, kuris jai labiausiai siejasi su kokybe. Taip pat renkantis aromatus siūlome žiūrėti ir į tai, koks yra kvepalų tipas. Jis varijuoja, tad labai svarbu įvertinti, kadangi pagal tai dažniausiai nusakoma - kiek laiko kvepalai laikysis ant kūno arba drabužių. Tikrai kvepalai, kurie dažniausiai gaminami aliejaus pagrindu, laikosi iki paros ir ilgiau. Galimas parfumuotas vanduo, kuris laikosi iki 8 valandų arba tualetinis vanduo, kurio laikymosi trukmė dažniausiai siekia apie 4 valandas. Net ir moterims yra siūlomi įvairaus tipo odekolonai, galima rasti kūno dulksnas bei daugelį kitų aromato pateikimo būdų. Svarbu rinktis ne tik pagal aromatą, tačiau ir pagal tai - ką reikia purkšti, kad kvapas tinkamai atskleistų nuo drabužių iki žmogaus odos.

Žinoma, kad skaniausi kvepalai moterims yra tie, kurie labiausiai patinka joms, tad dar vienas pasirinkimas aspektas yra natos. Jos gali būti viršutinės, vidurinės arba bazinės. Detaliau dažniausiai derinamos yra medienos, gėlių, citrusų bei daugelis kitų. Kai kurie aromatai klasifikuojami ne tik pagal intensyvumą, tačiau ir pagal tai - kokiai lyčiai labiausiai tinka. Štai muskatas dažniausiai naudojamas vyriškiems kvepalams, o citrusai arba gėlės - moteriškiems. Visgi, yra įvairių miksų, tad reikia žiūrėti bendrą rezultatą.

Brangūs kvepalai moterims tikrai nėra kažkuo geresni nei tie, kurie kainuoja kur kas pigiau. Labai dažnai moterys ranka pigiai kainuojančius, tačiau geriausiai jų asmenybę perteikiančius aromatus. Ir koks skirtumas - kokia yra jų kaina. Svarbiausia - poreikiai ir kad galimybės būtų patenkinamos.

Kaip tinkamai naudoti bei laikyti kvepalus?

Svarbu yra ne tik geros kokybės kvepalai, tačiau taip pat ir ta, kad jie būtų tinkamai naudojami. Yra ne vienas kvepalų panaudojimo būdas, tad svarbiausia yra išbandyti kelis, kol bus rastas Jums labiausiai tinkamas arba tas, kuris labiausiai atitinka tam tikrų kvepalų pateikimo pobūdį. Galima kvepalus purkšti ant drabužių. Daugeliui šis metodas patinka, kadangi dažniausiai tuomet drabužiai maloniai kvepia net kelias dienas iki tol, kol jie bus skalbiami. Taip pat geriausia yra kvepalus purkšti ant odos. Nuo šilumos kvepalai tolygiai pasklinda, išgaunamas tikras jų sodrumas, kokybė. Kai kurie purškia kvepalus į orą ir paskui pro juos praeina. Tikimasi, kad tokiu atveju aromatas lygiai paskirstys ant viso kūno. opcija nėra bloga, tačiau dažniausiai kvepalai ne taip gerai įsigeria, tad reikia purkšti daugiau. Juolab, toks metodas tinka tik tokiu atveju, kai yra naudojami labai geros kokybės aromatai, tai yra, niša.

Jeigu Jums labiausiai patinka tokie kvepalai, kurie tepasi ant odos, o ne purškiasi, žinoma, tad tepti juos ir reikia. Ir būtent norime pabrėžti, kad ant odos, o ne drabužių. Dažniausiai pastarieji kvepalai yra kurti aliejaus pagrindu, tad ant drabužių gali palikti dėmes, kurios paprasčiausiai nenusiplaus.

Kvepalai moterims internetu pas mus

Turbūt matote, kad mūsų prekybos vietoje siūlomų kvepalų pasiūla yra labai plati. tai gali gluminti - kurie yra patys geriausi? Kaip jau minėjome - nėra vienos taisyklės. Sistemingai ieškant tikrai rasite aromatą, kuris labiausiai patinka Jums. O mūsų darbas yra aktyviai pildyti katalogą. Taip didiname šansus, kad kiekviena ras tokius kvepalus, kurie jai labiausiai patinka.  Siūlome ne tik daug natų opcijų, tačiau taip pat ir bandoma įtraukti kuo daugiau gamintojų. Tik tokius, kurie yra vertinami bei pripažįstami kaip geriausi, kadangi mūsų prioritetas yra kokybė. Norėdami padėti kiekvienai rasti tokius aromatus, kurie jai labiausiai patinka, taip pat teikiame ir konsultacijas, kurių metu sužinoję poreikius -  pagal juos ir bandysime pasiūlyti tinkamus kvepalus. O galiausiai, visada skatiname sekti mūsų akcijas, kurios leis Jums įsigyti tai, ko reikia, tačiau pigiau, geriausiomis kainomis. Taip puoštis tampa dar paprasčiau ir prieinama kiekvienai, kuri tik to nori.

Dažniausiai užduodami klausimai

Apibendrinant galima pasakyti, kad dažniausiai kvepalai moterims yra pasirenkami įvertinus šiuos aspektus:

  • Gamintojas.
  • Natos.
  • Sezoniškumas
  • Kaina.
  • Pobūdis.
  • Tipas.

Kuo daugiau smulkmenų bus įvertinta - tuo tikresnė galite būti, kad rasite tokius aromatus, kurie Jums labiausiai tinka. Palyginti visus šiuos aspektus perkant internetu - tikrai gana paprasta ir gali kiekviena.

Kaina tikrai neturėtų, negali būti svarbiausias aspektas, kuriam siūlome skirti dėmesį renkantis kvepalus. Esmė yra Jūsų poreikiai ir net pigiai kainuojantys kvepalai gali jį patenkinti. Skirtumas tik tas, kad dažniausiai brangiau kainuojančios kvepaluose yra dedamos aukštesnės kokybės medžiagos, kurios leidžia išgauti ne tik labiau prabangų, tačiau ir ilgiau išliekantį kvapą.. Tai nėra taisyklė, žinoma. Juk kartais kvepalai kainuoja labai brangiai tik dėl to, kad tai yra tam tikro dizainerio gaminys. Tačiau pats produktas - nėra kažkoks vertas dėmesio.

Jeigu norite pati pirmas sužinoti apie naujausius kvepalų papildymus ir tuo pačiu apie akcijas, kurios suteikia galimybę norimus aromatus įsigyti kur kas pigiau - tokiu atveju visada labai kviečiame užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Jis pasieks Jus asmeniškai, tad nereikia nieko daryti - sužinosite apie geriausias kvepalų galimybes be jokio vargo, čia ir dabar.

Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas, nebent prekės aprašyme nurodyti kitokie pristatymo terminai ar sąlygos. Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Mums svarbu, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas gautais kvepalais, tad dirbame ne tik greitai, tačiau taip pat ir kokybiškai

Priimta kvepalus vyrams ir moterims atskirti. Dažniausiai dėl to, kad pastebima, jog moterims labiau patinka vienų natų kvapai, o vyrai dažniausiai renkasi kitus. Tokiu atveju aromatų atskyrimas padeda sutaupyti daug laiko ir greičiau rasti tokius aromatus, kurie Jums labiausiai tinka. Tačiau tai yra tik rekomendacijos. Jei perkami įprasti kvepalai, o ne tie, kurie yra su feromonais, tokiu atveju jokio skirtumo - jie kategorizuojami kaip labiausiai tinka vyrui ar moteriai. Svarbiausia, kad jie patiktų Jums.