0
0 Krepšelis (Tuščias)

Šampūnai be parabenų ir sulfatų

Šampūnai, kuriuose nėra sulfatų ir parabenų, sulaukia pripažinimo dėl savo natūralumo. Nors dažniausiai naudojant šias priemones negalima tikėtis tokio greito efekto kaip naudojant produkto, kuriame yra šie cheminiai komponentai, ilgalaikėje perspektyvoje šis pasirinkimas daugeliu atvejų yra geresnis. Tokiuose šampūnuose dažniausiai naudojamas natrio sulfatas arba natrio laurito sulfatas, kurie nepažeidžia plaukų ir neturi jokios neigiamos įtakos. Šios priemonės padeda šampūnui sudaryti putą, todėl plauti plaukus yra paprasta, tačiau jos nesugadina galvos odos pH balanso. 

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 48 prekės

Rikiavimas
 • Šampūnai be parabenų ir sulfatų

  Gražūs plaukai yra tie, kurie yra sveiki. Taigi svarbiausia yra ne ilgis ar apimtis, o tai, kad plaukai atrodytų sveiki bei prižiūrėti. Jeigu genetika yra ne Jūsų pusėje, skatiname rinktis kuo natūralesnes plaukų priežiūros priemones, kurios leis Jums išsaugoti prigimtinę plauko struktūrą ir taip džiaugtis plaukais, kurie gali tapti Jūsų gražiausiu stiliaus papuošalu. Šampūnai be parabenų ir sulfatų - geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori ne tik gražių plaukų čia ir dabar, tačiau ir ieško ilgalaikio puoselėjimo metodų.

  Šampūnų be parabenų ir sulfatų kokybė

  Šampūnai be sulfatų ir parabenų yra vertinami dėl to, kad jie kur kas natūralesni. Nors dažniausiai naudojant nepasiekiamas toks greitas efektas kaip su priemonėmis, kuriose yra šie komponentai, vertinant ilgalaikę perspektyvą, šis variantas daugelių atvejų yra geresnis. Juose dažniausiai  naudojamas natrio sulfatas arba natrio laurito sulfatas, kuris nepažeidžia plauko, neturi jam jokios neigiamos įtakos. Šios priemonės padeda šampūnui putoti, tad plauti plaukus yra paprasta, tačiau galvos odos pH nėra pakeičiamas. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie renkasi natūralumą ir nori išpuoselėtų plaukų. Tokius turėti gali visi.

  Šampūnai internetu

  Jeigu ir Jums norisi savo plaukus puoselėti tik kuo natūralesnėmis priemonėmis, tokiu atveju beveik ekologiški šampūnai patinka daugeliui.  Nors parabenai ir sulfatai nėra toks blogas dalykas kaip kartais gali atrodyti, tačiau natūralu, kad prioritetas visada turėtų būti paprastumas kosmetikos priemonėse. Svarbiausia yra Jūsų plaukų “poreikiai”, galvos odos reakcija į tam tikras kasdien naudojamas priemones. Susipažinkite su Jūsų galvos odai ir plaukams draugiškais šampūnais bei džiaukitės nuostabia galvos oda. Siūlome itin platų priemonių asortimentą, kad net ir pačių išrankiausių poreikiai būtų patenkinami.

  Žinoma, kasdienai svarbu pasirūpinti ne tik tinkamais šampūnais, tačiau taip pat ir kitomis plaukų puoselėjimo priemonėmis, kurios geriausiai dera prie Jūsų galvos odos bei formuojamos šukuosenos. Juk sakoma, kad plaukai yra pats gražiausias kiekvieno žmogaus papuošalas. Tokius turėti galite ir Jūs.