0
0 Krepšelis (Tuščias)

Dantų šepetėliai

Dantų šepetėliai yra nepakeičiama priemonė dantų priežiūrai, padedanti išlaikyti sveikus dantis ir žavingą šypseną. Jų įvairovė leidžia pasirinkti tinkamą variantą visoms amžiaus grupėms, nuo vaikų iki suaugusiųjų. Tinkamas dantų šepetėlis yra esminis dantų higienos žingsnis, ir mes siūlome aukštos kokybės variantus, atitinkančius jūsų įpročius ir tikslus.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 7 prekės

Rikiavimas

Dantų šepetėliai 

Tinkamai pasirūpinti savo dantimis yra svarbu, kadangi būtent jų higiena gali užtikrinti, kad Jūsų šypsena visada bus sveika, plati ir graži. Yra labai daug pačių įvairiausių burnos ertmės higienos priemonių. Dažniausiai esminė, be kurios dažnas negali įsivaizduoti savo gyvenimo, yra dantų šepetėliai. Tai - ne smulkmena, tačiau ir dantų, ir tuo pačiu visos burnos ertmės esmė, tad rasti tinkamą yra būtina. O radus, žinoma, jis turi būti naudojamas reguliariai ir taip, kaip rekomenduoja specialistai.

Dantų šepetėlio pasirinkimas

Dantų šepetėliai yra labai įvairūs, tad juos renkantis siūlome kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Tokiu atveju bus kur kas paprasčiau rasti tą, kuris jums tarnaus funkcionaliai. Nors dažniausiai įprastas dantų šepetukas tarnauja kelis mėnesius, tačiau radus konkretaus gamintojo tam tikrą gaminį - kas kelis mėnesius jis vis galės būti keičiamas nauju, tad žinosite ką įsigyti, kai senas jau nebėra funkcionalus.

Žemiau pateikiame kelis aspektus, kurie galbūt padės jums kur kas paprasčiau rasti ir tinkamiausią burnos higienos priemonę.

  • Pirmiausia reikia nuspręsti dėl gamintojo. Vieni renkasi tokius dantų šepetukus, kuriuos siūlo tik žinomi bei pripažinti gamintojai, kai tuo tarpu kitiems tinka ir tokių, kurie minimi retai. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas kasdienai, kai norisi profesionalumo, yra Philips dantų šepetėliai. Tai yra daugeliui žinoma klasika, kuri leis tinkamai pasirūpinti savimi, savo dantimis bei visa burnos ertme. Mėgstami ir Oral B dantų šepetėliai arba Tepe dantų šepetėliai, Jordan dantų šepetėliai… galima remtis kitų žmonių nuomonėmis ir pagal tai ieškoti konkretaus gamintojo produkcijos.
  • Taip pat svarbu yra įvertinti - koks yra šerelių kietumas. Nuo tokių, kurie yra labai minkšti ir dažniausiai siūlomi tiems, kurių dantys bei pačios dantenos yra labai jautrios, iki tokių, kurie labai kieti. Dažniausiai siūloma rinktis vidutinio kietumo ir minkštus dantų šepetukus kasdienai. Kieti reikalingi rečiau, tokiu atveju, kai tokias rekomendacijas teikia odontologas.
  • Kai kurie renkasi ir pagal tai - iš kokių medžiagų šepetėliai yra pagaminti. Pigiau kainuoja  plastikiniai, tačiau galimi ir guminiai, kuriuos dažniausiai yra kur kas maloniau laikyti. Šiuo metu ypač mėgstami ir bambukiniai dantų šepetėliai. Jie dažniausiai vadinami ekologiškumo standartu, kurio turėtų laikytis visi.
  • Žiūrėkite - kam yra skirti dantų šepetėliai. Vieni labiausiai tinka vaikams, o kiti yra gaminami specialiai suaugusiems.
  • Galiausiai, dantų šepetėliai taip pat gali būti pasirenkami ir pagal stilių. Juk dažna nori, kad vonios kambaryje visos smulkmenos, akcentai būtų suderinami. Tokiu atveju rinktis galima ir pagal spalvas, ir pagal formas, kitas smulkmenas. Juk dantų šepetukai gali būti labai įvairūs, tad rinkitės tokį, kuris Jums vizualiai yra labai gražus.

Jeigu, visgi, rasti tinkamiausią Jums yra gana sunku - visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie atsakys į klausimus, pateiks rekomendacijas ir padės jums rasti tokius dantų šepetukus, kurie labiausiai tinka ir patinka visomis prasmėmis.

Tinkama burnos higiena

Dantų šepetuko pasirinkimas yra pats pirmas darbas, kurį reikia atlikti siekiant, kad ne tik Jūsų dantys, tačiau ir visa burnos ertmė būtų tinkamai prižiūrima. Žinoma, reikia ne tik tinkamų priemonių, tačiau taip pat ir apgalvotai jas naudoti. Geriausia yra tartis su savo burnos higienistu, kuris paaiškins - kaip reikia tinkamai prižiūrėti savo burnos ertmę.

  • Svarbu naudoti ne tik tinkamą dantų šepetėlį, tačiau taip pat ir kitas priemones. Tai yra dantų pasta, skalavimo skystis ir panašiai.
  • Nors dantis dažniausiai siūloma valyti du kartus per dieną, tačiau esant galimybei - siūloma ir dažniau. Tik tokiu atveju be pastos. Geriausia - po kiekvieno valgio.
  • Valykite dantis sukamaisiais judesiais.
  • Taip pat siūlome nepamiršti, kad būtina valyti ne tik dantis, tačiau visą burnos ertmę ir visus kitus joje esančius organus. Tai yra liežuvis, taip pat ir skruostai…
  • Pirmiausia reikia sušlapinti šepetuką, o tik tada dėti ant jo pastos. Tokiu atveju nereikės daug pastos, ji nenukris nereikalingo, papildomo šepetuko šlapinimo metu.

Nepamirškite, kad yra tokia burnos higienos priemonė kaip vieno danties šepetukas. Tai yra puiki pagalba tokiu atveju, kai norisi tikrai gerai pasirūpinti savo dantimis. Ypač, aki turimas vienas arba keli probleminiai dantys. Pavyzdžiui, kai auga protiniai. Siekiant išvengti infekcijų - jiems dažniausiai reikia skirti daugiau dėmesio.

Dantų šepetėliai internetu

Mūsų prekybos vietoje siūlomi dantų šepetėliai yra labai įvairūs. Tikimės, kad siūlydami plačią pasiūlą tikrai patenkinsime kiekvienos ir kiekvieno poreikius. Aktyviai plečiame savo katalogą, kad kiekvienas rastų variantą, kuris jam labiausiai tinka. Taip pat skelbiame akcijas, kurios leis sutaupyti, tačiau būti ramiu, kad radote variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Tiek kainos prasme, tiek kitomis. O skirti per daug dėmesio savo burnos ertmei yra paprasčiausiai neįmanoma. Leiskite sau save mylėti. Viskas prasideda nuo tinkamų priežiūros priemonių.