0
0 Krepšelis (Tuščias)

Lūpų blizgiai

Lūpų blizgiai yra svarbi lūpų priežiūros priemonė, kurios spalva ir funkcijos gali skirtis. Spalvą pasirinkite pagal asmeninius norus, o blizgiai dažniausiai turi papildomų funkcijų, pvz., putlinimą ar lūpų drėkinimą. Rinkdamosis lūpų blizgius, moterys turi galimybę pasirinkti iš daugybės spalvų ir funkcijų, kad lūpos atrodytų nuostabiai ir sveikai. Kleo parduotuvėje galima rasti didelį lūpų blizgių pasirinkimą už prieinamą kainą.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Lūpų blizgiai 

Gražios lūpos traukia aplinkinių žvilgsnius, tad nieko keisto, kad daugelis moterų stengiasi kasdien pasidažyti lūpas. Tam tinka ir paprasčiausi dažai, ir lūpų blizgiai, kurie dažniausiai siejami su jaunatviškumu, tačiau tinka ir brandžioms moterims. Mums svarbu, kad kiekviena moteris galėtų rasti tokius blizgius, kurie jai labiausiai tinka. Dėl to aktyviai pildome savo katalogą, siūlome daug įvairiausių lūpų priežiūros priemonių: nuo padedančių džiaugtis nuostabesnėmis lūpomis iki tokių, kurios suteikia dekoratyvumo.

Lūpų blizgesio spalvos

Lūpų blizgiai dažniausiai yra pasirenkami pagal atspalvį. Juk norisi kasdien džiaugtis tokiu, kuris ne tik paryškina lūpas, tačiau ir padeda Jums atrodyti taip, kaip visada norėjosi. Labai mėgstami bespalviai blizgiai. Jie turi būti kiekvienos moters kosmetinėje. Labai dažnai tokie yra su papildoma funkcija, tai yra, putlinamasis. Jie suteikia Jūsų lūpoms daugiau apimties, atrodo nuostabiai. Galimas ir didinantis lūpas blizgis, kuris yra su tam tikru atspalviu. Dažniausiai mėgstami tokie, kurie yra vos matomi, tačiau pagal poreikius galimi ir sodrūs, ryškūs. Ilgai išliekantys lūpų blizgesiai gali būti labai ryškūs, tarsi lūpdažiai. Taigi, gali būti ryškiai raudonos spalvos, kuri yra vadinama klasika, tačiau turi blizgumą, kurio dažniausiai tradiciniai lūpų dažai neturi. Tokiu atveju Jūsų lūpos atrodys dar labiau viliojančios, nuostabios. O jeigu norisi kažko labai unikalaus bei išskirtinio - galimi ir blizgiai turinys labai neįprastus atspalvius. Tai gali būti mėlynos, žalios, violetinės spalvos blizgai. Arba labiau tradiciniai, kurie tinka kasdienai - nude spalvos, kuri tinka visoms moterims, tad tokie blizgiai yra universalūs.

Gali tekti skirti laiko, kol galiausiai bus rasti tokie lūpų blizgiai, kurie Jums labiausiai patinka. Tačiau skirti laiko tikrai verta, kadangi tuomet Jūsų lūpos atrodys nuostabiai. Juk svarbiausia yra pasitikėjimas savimi. Tuomet ir blizgis tinkamai atliks jam skirtą funkciją. Taigi, papuoš Jus taip, kaip ir norisi labiausiai.

Papildomos lūpų blizgio funkcijos

Nors spalva yra svarbiausia, tačiau dažnai blizgiai turi ir daugiau funkcijų, kurios leis Jūsų lūpoms atrodyti nuostabiai. Kaip jau minėjome, šiuo metu labai mėgstami putlinantys blizgiai. Jie suteikia lūpoms daugiau apimties. Dažniausiai po užsitepimo jaučiamas labai malonus dilgčiojimo jausmas. Puikus pasirinkimas kasdienai yra ir blizgiai, kurie drėkina lūpas, maitina jas. Žinoma, kad tokiose kosmetikos gaminiuose yra daug įvairiausių vitaminų, kurie skirti būtent šios veido zonos pamaitinimui. Tai yra geras pasirinkimas tokiu atveju, kai greta blizgio daugiau nebesinori naudoti jokių papildomų priemonių lūpoms.

Lūpų blizgiai internetu

Aktyviai pildome savo katalogą, kad kiekviena rastų tokius blizgius, kurie jai labiausiai tinka. Tokius, kurie dera ir prie kasdieninės aprangos, ir prie puošnių drabužių. Svarbiausia yra išbandyti bent jau kelis variantus, kol galiausiai rastas Jums tiks labiausiai visomis prasmėmis.