0
0 Krepšelis (Tuščias)

Skutimosi putos

Skutimosi putos yra specialios kosmetikos priemonės, kurios naudojamos skutimuisi. Jos dažniausiai būna purškiamos, putų formos medžiagos, kurią galima tiesiogiai ant veido ar kūno tepami. Kai ši medžiaga liečiasi su vandeniu, ji susidaro į gausią putų tekstūrą, kuri yra idealiai pritaikyta plaukų minkštinimui ir suteikia galimybę skusti veido ar kūno plaukus lengvai ir švelniai.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 6 prekės

Rikiavimas

Skutimosi putos 

Pašalinti plaukelius nuo veido vyrams neturėtų būti labai sunku. Svarbiausia yra tinkamos priemonės, o jas galite rasti pas mus. Bene geriausias pasirinkimas, kuris tinka kiekvienam, yra skutimosi putos. Tai yra nepamainoma pagal tokiu atveju, kai norisi, kad plaukeliai nuo veido būtų pašalinami ne tik labai greitai, tačiau taip pat ir būtų galima išvengti bet kokio odos sudirginimo.

Skutimosi putos - pasirinkimas

Renkantis putas skutimuisi vyrai turėtų kuo daugiau dėmesio skirti opcijoms, kurios šiuo metu galimos. Mes stengiamės savo prekybos vietoje taip pat pasiūlyti kuo daugiau skirtingų kosmetikos priemonių, tad susipažinkite su gaminiais ir raskite tuos, kurie Jums labiausiai tinka.

O ką reikia įvertinti renkantis?

Skutimosi putos pirmiausia turėtų būti pasirenkamos pagal tai - kokio tipo odai jos labiausiai tinka. Juk visų vyrų oda yra skirtinga ir tinkamos putos gali ne tik padėti pašalinti plaukelius, tačiau taip pat ir pamaitinti odą.

  • Jautriai, sausai odai
  • Mišriai odai
  • Normaliai odai
  • Problematiškai odai
  • Riebiai odai
  • Visų tipų odai

Žinoma, kad su metais Jūsų veido oda gali keistis. Tokiu atveju atitinkamai po kažkiek laiko reikia rinktis ir kitokias putas.

Taip pat jas renkantis siūlome kuo daugiau dėmesio skirti gamintojams, rinktis tuos, kurie vertinami labiausiai, kurie rinkoje pristatomi kaip geriausias pasirinkimas ieškantiems profesionalumo. Tai gali būti Ach.Brito ir Proraso bei kiti gamintojai.

Ar sunku tinkamai skusti barzdą?

Tinkamos skutimosi putos yra pats pirmas žingsnis, kurį reikia atlikti apgalvotai. Jas turint - jau būsite daug pažengęs savo veido odos priežiūros darbuose. Kai putos jau rankose - svarbu pasirūpinti ir skustuvais, kurie yra skirti būtent veido odai. Taip pat prieš skutimąsi dažniausiai siūloma kartais daryti veido pilingą. Jis taip pat turi būti atliekamas su specialiomis kosmetikos priemonėmis. Galiausiai, po skutimosi svarbu, kad oda būtų nuraminama. Tam puikiai tinka įvairūs kremai bei losjonai, kurie ne tik ramina, tačiau ir dezinfekuoja, galiausiai, kurie drėkina odą, o tai yra labai svarbu visiems, kurie nori džiaugtis jos elastingumu.