0
0 Krepšelis (Tuščias)

Aliejiniai kvepalai

Aliejiniai kvepalai yra natūralios sudėties ir dažnai pasižymi stipriu, ilgai išliekančiu aromatu. Jie suteikia galimybę išskirti savo asmeninį kvapą, kuris atspindi jūsų charakterį ir stilių. Tai puiki priemonė suteikti savo įvaizdžiui galutinį akcentą ir jaustis pasiruošusiam įveikti bet kokias iššūkius.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Aliejiniai kvepalai 

Aliejiniai kvepalai pasirenkami gal kiek rečiau, tačiau jie lygiai tokie patys geri, galimai net geriami nei purškiami. Svarbiausia yra rasti tokius, kurie Jums labiausiai patinka. Esminis dalykas čia yra aromatas. O mūsų prekybos vietoje siūlomi aliejiniai kvepalai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad ir moterys, ir vyrai tas tokius kvapus, kurie leis jiems kasdien kurti savo stilių per aromatus. Ir jokio skirtumo, einate į darbą, į šventę, o gal paprasčiausiai būnate namuose. Juk kvepėti yra gera ir tai daryti yra gana paprasta kiekviename žingsnyje. Taigi, kodėl gi ne? 

Aliejinių kvepalų - privalumai

Aliejiniai kvepalai dažniausiai nuo tradicinių kinta tuo, kad jie ant kiekvieno žmogaus kvepia vis kitaip. Ne veltui yra sakoma, kad būtent šio tipo kvepalai yra patys asmeniškiausi. Žinoma, dėl to gali tekti skirti daugiau laiko, kol bus galiausiai rasti Jums labiausiai tinkami kvepalai, toks aromatas, kuris tinka labiausiai. Tačiau atsakingai ieškoti verta, nes radus savo kvapą - galėsite juo puoštis kasdien.

  • Aliejiniai kvepalai dažniausiai vadinami pačiais švelniausiais. Tai yra labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi gaivumo, kuris yra suderintas su saldumu.
  • Tai yra gana natūralūs kvepalai, tad tinka tiems, kurie turi jautrią odą. Paprasčiausiai jie nedirgina, juose nėra alkoholio.
  • Aliejaus pagrindu kurti kvepalai dažniausiai laikosi kur kas ilgiau. Paprasčiausiai aliejus garuoja lėčiau nei alkoholis, tad patys kvepalai dažniausiai džiugina ilgiau besilaikančiu aromatu.
  • Šiuo metu labai mėgstami aliejiniai kvepalai su feromonais. Tai yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi suvilioti kitos lyties asmenį.
  • Taip pat dažniausiai aliejiniai kvepalai yra vertinami dėl to, kad jų kvapas yra gana intensyvus. Dėl to galima kvepalais puoštis, net kurti savo stilių.
  • Taip pat šie aromatai neturi erzinančio poveikio. Net ir tokiu atveju, kai jų tepama kiek daugiau nei reikia. Deja, kvepalai su alkoholio gali erzinti, kai jų koncentracija yra gana didelė. Net ir jautriai nosiai tai nebus blogas pasirinkimas
  • Taip pat aliejaus pagrindu kurti kvepalai tarnauja labai ilgai. Jų kainos yra labai įvairios, tačiau kadangi laikosi ilgai - vienas buteliukas taps puikia investicija.
  • Galiausiai, tokie kvepalai dažniausiai būna pateikti mažose pakuotėse. Taigi, kad ir kur esate - jie visada bus po ranka.

Aliejiniai kvepalai yra universalūs, tad tinka ne tik vyrams bei moterims, tačiau taip pat ir vaikams. Ne veltui yra sakoma, kad aliejaus pagrindu kurti kvepalai turi būti patys pirmieji, kuriuos verta įteikti mylimam vaikui.

Kvepalų pasirinkimas ir naudojimas

Aliejiniai kvepalai yra su rutuliuko indikatoriumi, kuris leidžia kur kas paprasčiau pasikvėpinti tokias kūno vietas, kurias norisi. Dažniausiai siūloma tepti tokiose zonose, kuriose labiausiai išsiskiria šiluma. Paprasčiausiai tuomet kvapo perteikimas bus intensyvesnis ir sodresnis. Tam puikiai tinka kaklas arba riešai. Svarbiausia yra netepti ant drabužių, kadangi aliejaus pagrindo gaminys gali palikti dėmes.

Rinkitės tokius aromatus, kurie Jums kelia geriausias emocijas. Svarbiausia yra ne mados, kurios sukasi ratu, tačiau Jūsų asmeniniai poreikiai. Dėl to rinkitės aromatus pagal jų svarbiausias savybes: gaivūs, o gal saldūs? Gal Jums labiausiai patinka tokie, kurie yra arabiški, o gal indiški? Mums svarbu patenkinti kiekvieno poreikius, tad siūlome daug pačių įvairiausių kvepalų. Renkantis visada galite tartis su mūsų konsultantais ir taip pat siūlome sekti akcijas, kurias skelbiame gana dažnai. Kaina bus mažesnė, tačiau kvepalų kokybė - pati geriausia.