0
0 Krepšelis (Tuščias)
Kategorija
Kaina
Tinka
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 67 prekės

Rikiavimas
 • VIVI 

  Šis prekinis ženklas yra lietuvių kilmės. Jų komanda kruopščiai atsižvelgia į žmonių norus, juos kamuojamas problemas, todėl stengiasi gaminti natūralias ir, svarbiausia, veiksmingas priemones. Jie kuria saugią, efektyvią kosmetiką, pagamintą iš natūralių ir ekologiškų medžiagų. 

  VIVI kosmetika

  Šis prekinis ženklas prekiauja ne tik įvairiomis plaukų priežiūros priemonėmis, tačiau turi ir nemažą kūno priežiūros priemonių asortimentą. Čia galite rasti šampūnų, kondicionierių, dušo gelių, veido kremų, serumų ir prausiklių. Visos šios priemonės suteikia visavertę kūno priežiūrą, kurios padeda jaustis užtikrintai ir gerai.

  VIVI šampūnai

  Jų gaminami šampūnai pasižymi neįtikėtina kokybe ir efektyvumu. Jie tinka beveik visų tipų plaukams, juos sudrėkina, pamaitina, suteikia neapsakomą aromatą. Panaudoję VIVI produkciją nebegalėsite sustoti. Nuo šiol galėsite džiaugtis gražiais, švariais ir žvilgančiais plaukais. Šie šampūnai dar ypatingi tuo, jog kai kurie iš jų padeda skatinti plaukų augimą, todėl puikiai tinka norintiems ne tik gražių, bet ir ilgų plaukų.