0
0 Krepšelis (Tuščias)

Sausi šampūnai

Sausas plaukų šampūnas skirtas greitam plaukų atgaivinimui be vandens ir be didesnių pastangų. Tai patogus ir greitas būdas suteikti plaukams švarumo jausmą ir gaivumą, ypač kai trūksta laiko ar galimybės atlikti tradicinę plaukų plovimo procedūrą. Šio šampūno formulėje yra specialių medžiagų, kurios efektyviai sugeria riebalus ir nešvarumus, paliekant plaukus atrodančius švaresnius ir šviežesnius. Sausas šampūnas paprastai pateikiamas purškiamu arba pudros pavidalu.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rasta tik 1 prekė

Rikiavimas

Sausas šampūnas | Kietas šampūnas

Sausas šampūnas yra viena tų priemonių, už kurias norisi išradėjui pastatyti paminklą. Juk šiais laikais gyvenimo tempas yra toks greitas, kad daugelis neturi laiko net išsiplauti galvos. Tačiau lygiai taip pat nori atrodyti gražiai, juk švarūs plaukai, tam tikra prasme, yra higienos rodiklis. Tokiu atveju sausas šampūnas ir tampa geriausia pagalba skubantiems. Jis puikiai susitvarko ne tik su riebaluotais, tačiau taip pat ir su sulipusiais plaukais, suteikia jiems daugiau apimties, plaukai net žvilga. Yra mitas, kad dažnas tokio šampūno naudojimas labai kenkia plaukui. Žinoma, visada reikia saiko, plaukui reikia ir natūralumo, buvimo be jokių formavimo priemonių, tačiau bent kartą per savaitę tokio šampūno naudojimas neturės žalos Jūsų plaukui, tačiau gali išgelbėti daugelyje situacijų, kai reikia atrodyti puikiai čia ir dabar.

Sauso plaukų šampūno galia

Sausi šampūnai gali atrodyti labai paprasta priemonė. Tačiau kai jų prireikia, jie tampa aukso vertės. Tad visada verta savo kosmetinėje turėti bent jau mažą buteliuką, kuris leis susitvarkyti plaukus, kai neturėjote tam užtektinai laiko. Svarbiausia, kad galite rasti skirtingos talpos šampūnus, tad ne tik didesnius, kurie leis būti ramiam, kad toks šampūnas visada bus namuose, kai jo reikia, tačiau ir mažos talpos, tad priemonė gali būti su Jumis visada, kad ir kur esate.

Šie šampūnai sausiems plaukams, kurie išties gelbėja, kai kankina riebaluotumas, padeda sutaupyti labai daug laiko. Netikėtas vakarėlis? O gal ryte pramigote  žadintuvą? Šis šampūnas - geriausia pagalba. Svarbiausia, kad ne tik sugeria riebalus, tačiau taip pat ir tinka plaukų formavimui. Daugeliui svarbu tai, kad šie šampūnai taip pat padeda išlaikyti estetiškai patrauklią plaukų išvaizdą - jie atrodo gaivūs, kaip ką tik išplauti. Daugelyje tokių šampūnų yra dedami ir įvairūs komponentai, kurie puoselėja plaukus, net maitina juos, glotnina, galiausiai, stiprina. Tam tikra prasme jie gali tarnauti kaip ir įprasti.

Sauso šampūno naudojimas

Greta visų mūsų minėtų privalumų ne ką mažiau svarbu ir tai, kad šiuos šampūnus yra labai paprasta naudoti. Pirmiausia reikia šukuoti plaukus, tai yra, paruošti juos santykiui su šampūnu (jokio skirtumo, ar yra naudojamas drėgnas, ar sausas). Purkšti šampūną geriausia yra ties šaknimis. Purškimo metu bandykite kuo labiau pakelti plaukus nuo šaknų. Taip jie įgaus daugiau natūralumo, atrodys kaip ką tik išplauti įprastais metodais. Kuo ilgesni Jūsų plaukai arba kuo seniau jie buvo plauti, tuo daugiau šampūno reikia. Taigi, jeigu tvarkotės plaukus namuose, visada geriau yra pirkti didesnę pakuotę, kad jos užtektų visada, kai tik reikia greitai pasirūpinti savo plaukučiais.

Sauso šampūno pasirinkimas

Kaip jau minėjome, šiuo metu sauso šampūno pasiūla yra labai plati. Labai daug įvairiausių opcijų siūlome ir mes. Tikimės, kad taip kiekvienas ir kiekviena ras tai, ko jam arba jai labiausiai reikia. Taigi norime pabrėžti, kad sausas šampūnas yra pagalba numeris vienas tikrai ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams, kuriems dažnai plaukai riebaluojasi ne ką rečiau nei moterims, tačiau plauti juos kasdien ne visada yra laiko bei noro. Sausi šampūnai plaukams pirmiausia skiriasi nuo to, kokios spalvos plaukui jie yra skirti. Taigi vieni labiausiai tinkami tiems, kurie yra šviesiaplaukiai, kiti tiems, kurie yra rudų arba juodų, raudonų plaukų. Rinkitės pagal savo plaukų spalvą, kad būtų galima išgauti natūralumą. Taip pat daugiau dėmesio verti tokie šampūnai, kurie turi papildomas drėkinimo galimybes, kurie suteikia daugiau žvilgesio arba galima rasti net ir tokius, kurie tinka moterims, kurios turi ilgus garbanotus plaukus ir joms svarbu, kad po procedūros plaukas išliktų garbanotas. Tokiose priemonėse, žinoma, dedama daugiau komponentų, kurie padeda pasiekti norimą šukuoseną.

Sausi šampūnai internetu

Mums svarbu, kad vienoje vietoje rastumėte viską, ko reikia Jūsų kasdienei plaukų priežiūrai. Dėl to siūlome ir labai platų sausų šampūnų pasirinkimą. Susipažinkite su pasiūla bei įsigykite tai, ko Jums reikia geriausiomis kainomis. Jeigu ieškote konkretaus gaminio, tačiau rasti pas mus nepavyksta, visada kviečiame susisiekti asmeniškai bei informuoti apie savo poreikius.

Dažniausiai užduodami klausimai

Sausas plaukų šampūnas veikia švelniai ir greitai atgaivindamas plaukus be vandens. Jo veiksmingumas pagrįstas specialia formulė, kuri absorbuoja perteklinį riebalą ir nešvarumus iš plaukų šaknų. Kuomet sausą šampūną purškiame ant plaukų, jis absorbuoja riebalus, dulkes ir produktų likučius, paliekant plaukus šviesius, gaivius ir atrodančius kaip šviežiai išplautus. Sausas plaukų šampūnas yra patogus pasirinkimas tarp reguliariai plaukų plovimo, ypač tada, kai negalime ar neturime laiko plauti plaukų tradiciniu būdu. Tai geras sprendimas tarp plovimų, tačiau rekomenduojama jį naudoti kartu su tradiciniu šampūnu, kad užtikrintume tinkamą plaukų priežiūrą.

Taip, sausas plaukų šampūnas paprastai tinka visų plaukų tipams. Jis yra universalus produktas, kuris gali būti naudojamas ant įvairių plaukų tipų, įskaitant riebius, sausus, normalius arba dažytus plaukus. Šis šampūnas skirtas greitam plaukų atgaivinimui be vandens, todėl jį galima naudoti tarp reguliarių plaukų plovimo procedūrų, kai reikia suteikti plaukams švarumo ir gaivumo jausmą greitai be didelių pastangų.

Sausas plaukų šampūnas veikia švelniai, nes jo formulė absorbuoja perteklinį riebalą ir nešvarumus iš plaukų šaknų, tačiau tuo pat metu nesukelia plaukų išdžiūvimo arba pažeidimo.

Sausas plaukų šampūnas gali turėti įvairių kvapų, tačiau tai priklauso nuo konkretaus produkto gamintojo ir jo sudėties. Kai kurie sausi šampūnai yra kvapnūs ir turės papildomų kvapų, kad suteiktų malonų aromatą plaukams. Kiti gali būti bekvapiai arba turėti subtilų, natūralų kvapą, kuris nebus pernelyg intensyvus ir netrukdys jūsų kitiems kvepalams ar parfumerijos produktams.

Jei turite jautrią odą ar jūsų plaukai greitai reaguoja į stiprius kvapus, geriau pasirinkti sausą šampūną su natūraliu, švelniu kvapu arba be kvapo. Prieš perkant, galite patikrinti produkto aprašymą, kad sužinotumėte apie jo kvapą ir sudėtį. Taip pat galite rinktis sausus šampūnus, kurie yra žymimi kaip "be kvapo" arba "be sintetinių kvapų medžiagų".