0
0 Krepšelis (Tuščias)

Plaukų formavimo priemonės

Akivaizdu, kad plaukų formavimo priemonės yra labai įvairios, tad tik detaliau žinant savo poreikius, tai yra, kokia bus planuojama šukuosena - taip pat bus galima paprasčiau įsigyti ir tinkamas priemones. Nepamirškite, kad kinta ne tik efektas, tai yra, kokią šukuoseną bus galima kurti, tačiau taip pat ir kaip produktas veikia plaukus. Daugelis plaukų formavimo priemonių yra papildytos medžiagomis, kurios teigiamai veikia plauką. Maitiną jį, padeda įgauti ne tik gražesnes formas, tačiau taip pat ir po plovimo džiaugtis elastingais plaukais, kurie atrodo gyvybingai.

Plačiau
Kaina
Kategorija
daugiau... mažiau
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 35 prekės

Rikiavimas
 • Plaukų formavimo priemonės

  Norint gražios šukuosenos kasdieninis ėjimas į kirpyklą tikrai nėra geras pasirinkimas. Ne tik reikalauja daug laiko, tačiau ir brangu. Daugelis neturi tokių galimybių, tačiau džiaugtis nuostabia šukuosena kasdien vis tiek labai norisi. Išeitis - plaukų formavimo priemonės, kurių gausa atima žadą. Žinoma, reikia laiko, kol rasite Jums tinkančias priemones ir kol išmoksite jomis tinkamai naudotis. Tačiau įvaldžius, kasdien galėsite kurti profesionalias šukuosenas tiesiog namuose.

  Plaukų formavimo priemonės: galimybės

  Mūsų prekybos vietoje siūlomos plaukų formavimo priemonės yra labai įvairios. Tikimės, kad taip kiekvienas ir kiekviena ras tokias, kurios ne tik geriausiai atitinka jų plaukų poreikius, tačiau taip pat padės greitai sukurti norimą šukuoseną. Net ir tokiu atveju, kai tikimasi ja džiaugtis kasdien.

  Ką verta išbandyti ieškant “savo priemonių”?

  • Viena seniausiai naudojamų priemonių yra plaukų putos. Jos labai tinka garbanotiems plaukams, kai norisi, kad būtų galima “sukurti” išties labai gražias ir, svarbiausia, nesiveliančias garbanas.
  • Rečiau naudojamos, tačiau taip pat formavimui tinkamos, yra pastos. Galima rasti gana daug skirtingų fiksacijų, tad viskas priklauso nuo to, kokią šukuoseną bandote išgauti.
  • Plaukų želė dažniausiai tinka ne tik formavimui, tačiau ir maitinimui. Svarbiausia rinktis tokias formavimo priemones, kuriose yra daugelis vertingų ingredientų.
  • Rečiau naudojama, tačiau lygiai taip pat dėmesio verta priemonė, yra plaukų vaškas. Tiesa, gali suteikti riebių plaukų efektą, tad svarbus atsakingas šios priemonės normavimas.
  • Geriausios plaukų formavimo priemonės taip pat apima ir molio produktus. Jie dažniausiai naudojami kaip kaukės, tačiau taip pat tinkami ir plaukų formavimui, kadangi tam tikra prasme sugeria perteklinę drėgmę, tad plaukai tampa kur kas tąsesni formavimui. Taip pat jie mažina garbanų intensyvumą, tad tinka tiems, kurie nori tiesesnių plaukų.
  • Dar vienas klasikinis pasirinkimas yra lakas plaukams. Tai yra viena dažniausiai pasirenkamų priemonių, kuri gali padėti išlaikyti norimą šukuoseną. Svarbiausia rinktis tinkamos fiksacijos laką. Tai yra stipresnis ne visada geriau. Viskas priklauso nuo daromos šukuosenos ir plaukų, kurie yra tarsi “įtraukiami” į kuriamą šukuoseną.
  • Jeigu dažnai naudojate plaukų tiesintuvą, tokiu atveju siūlome nepamiršti prieš formuojant plaukus būtinai juos purkšti su specialia priemone, kuri turi apsaugoti plauką nuo karščio. Užsideda tarsi nematoma plėvelė, kuri saugo plauką, tačiau niekaip neveikia jo struktūros, tai yra, galėsite formuoti tokią šukuoseną, kokią norisi.
  • Kai trūksta daugiau apimties, geras pasirinkimas yra speciali pudra plaukams.

  Trumpų plaukų formavimo priemonės taip pat dažniausiai kinta nuo tų, kurios skirtos ilgiems plaukams. Pastariesiems dažniausiai tenka pirkti didesnės, aktyvesnės fiksacijos priemones, kurios sėkmingai išlaiko šukuoseną net ir tokiu atveju, kai pats plaukas yra ilgas ir net riebus. Gali tekti išbandyti kelias priemones, kol rasite Jūsų plaukams tinkamas labiausiai. Tačiau ieškant, viskas yra įmanoma.