0
0 Krepšelis (Tuščias)

Akių makiažas

Paryškinti savo akis galite labai įvairiomis kosmetikos priemonėmis. Dažnai ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai turi bent jau kelias, kad pagal poreikius galėtų savo žvilgsniui suteikti daugiau išraiškingumo ir net elegancijos. Akių makiažas dažnai yra vienas svarbiausių daugelio kosmetinėje, kadangi ne veltui yra sakoma, kad kai akys atrodo gyvos -  dažniausiai ir visas veido “vaizdas” atrodo jaukus, šiltas ir išbaigtas. Svarbiausia, kad su tinkamomis priemonėmis sukurti gana profesionaliai atrodantį makiažą galima ir namuose. Svarbiausia - praktika bei noras, kadangi su jais viskas yra įmanoma.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Akių makiažas yra labai įvairus

Makiažo priemonės akims yra labai įvairios ir mūsų prekybos vietoje rasite viską, ko reikia. Nuo tokių priemonių, kurios tinkamos kasdienai, iki tokių, kurios dažniausiai yra naudojamos profesionalų. Visgi, net jeigu perkate ir sau bei dar tik mokomės dažytis - būtina investuoti į kokybę, kadangi tai Jums atsipirks nepriekaištingu rezultatu, kuris dažniausiai skatina kuo labiau tobulėti.

  • Blakstienų tušai dažnai yra minima kaip viena svarbiausių priemonių norintiems, kad jų akys visada atrodytų išraiškingai. Jeigu be kitos akių makiažo priemonės vis tiek galima atrodyti puikiai, tai daugeliui moterų akių tušai yra kasdienybė. Juodi - klasika, tačiau mūsų prekybos vietoje galite rasti ir daugiau įvairiausių atspalvių, tad rinkitės tokius, kurie dera ne tik prie Jūsų akių bei stiliaus, tačiau ir nuotaikos…
  • Kosmetika antakiams yra taip pat labai svarbi. Mėgstami ne tik ilgalaikiai dažai, tačiau taip pat ir tokie, kurie yra naudojami kasdien bei padeda paryškinti antakius. Šiuo atveju svarbu yra tai, kad dažai laikytųsi visą dieną ir kad jie savo spalvą tiktų prie Jūsų odos spalvos, taigi, nebūtų per daug tamsūs.
  • Blakstienų serumai padės jūsų akių plaukeliams augti kur kas tankesniais bei ilgesniais. Kai natūraliai plaukeliai bus gražūs - neteks investuoti į brangius tušus, kadangi akys ir taip atrodys išraiškingos, net ir papildomai padažytos.
  • Antakių serumai taip pat skirti plaukelių augimui. Žiūrėkite, kokį poveikį kiekvienas gamintojas žada. Tai dažniausiai yra tankesni bei ilgesni antakių plaukeliai, kai kurie serumai net gali suteikti papildomo atspalvio.
  • Blakstienų dažai tinka tokiu atveju, kai nesinori kasdien dažyti plaukelių tušu. Tinka toms, kurios paprasčiausiai neturi daug laiko, tačiau siekia, kad kiekvieną dieną pavyktų atrodyti nepriekaištingai. Svarbiausia, kad vos tik pabudus - nereikia skubėti dažytis, kadangi dėl ilgalaikių dažų - Jūsų blakstienos atrodys puikiai.
  • Antakių dažai irgi gali būti ilgalaikiai arba ne. Dažniausiai mėgstami ilgalaikiai, kurie laikos net kelias savaites. Tokiu atveju antakiai atrodys puikiai, linija bus grakšti, tačiau neteks investuoti laiko į priežiūrą.
  • Akių šešėliai irgi yra skirti žvilgsnio paryškinimui. Rinkitės geros kokybės, pigmentuotus, kurie leis jums kasdien atrodyti puikiai. Juk kiekviena diena yra ypatinga, tad nereikia laukti šventės, kad būtų galima ryškiai pasidažyti.
  • Akių pieštukai yra dar viena smulkmeniška, tačiau daugeliui labai svarbi kosmetikos priemonė. Vėlgi, juodi dažniausiai yra laikomi klasika, tačiau šiuo metu akių pieštukų pasiūla yra tokia plati, kad kiekviena gali rasti tokius, kurie jai atrodo patys gražiausi ir su kuriais norisi kasdien puoštis.
  • Priklijuojamos blakstienos ir priedai dažniausiai pasirenkami šventėms. Tačiau kai norisi patraukti aplinkinių žvilgsnius - geras pasirinkimas ir kasdienai.

Akių makiažas yra labai įvairus, tad dažniausiai verta savo spintelėje turėti kuo daugiau skirtingų kosmetikos priemonių, kurios suteikia galimybę formuoti savo stilių per makiažą. O juk dažnai ir dažytis yra tikras malonumas, smagi pramoga.

Dažniausiai užduodami klausimai

Prekės pristatomos per 1-5 darbo dienas, nebent prekės aprašyme nurodyti kitokie pristatymo terminai ar sąlygos.

Kaip matote, mūsų prekybos vietoje siūlomų priemonių gausa yra labai plati, tad priklausomai nuo tam tikro gaminio - kinta ir kainos. Pieštukas gali kainuoti vos eurą, o tušas net keliasdešimt eurų. Svarbiausia yra rinktis pagal Jūsų poreikius.

Pastebėję siuntos pažeidimą Jūs siuntą turite fotografuoti ar filmuoti ir nepriimti. Visa tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Norėdami patenkinti labai skirtingų žmonių poreikius - aktyviai plečiame prekių katalogą, tad ir siūlome prekes labai įvairių gamintojų. Tokių, kurių vardas yra žinomas ir kurie vertinami visame pasaulyje. Tai yra: Captain Fawcett, Ceriotti, Marvis, Men Rock, Moti-co, Nailmatic, Nanogen, NERA, Noah, Nõberu ir t.t. Rinkitės to gamintojo akių makiažo priemones, kurios Jums labiausiai tinka.

Siūlome akcijas ir nuolaidas, kurios leis Jums norimas akių makiažo priemones įsigyti pigiau. Kaina bus mažesnė, tačiau kokybė - puiki.