0
0 Krepšelis (Tuščias)

Plaukų aliejus be silikonų

Plaukų aliejus be silikonų yra natūrali priemonė, skirta plaukų priežiūrai ir maitinimui. Šis aliejus neįtraukia sintetinių silikonų, kurių paprastai naudojama daugumoje komercinių plaukų produktų. Tai reiškia, kad plaukų aliejus be silikonų yra švelnesnis plaukams ir nesukelia sunkumo ar riebumo efekto. Jis gali padėti maitinti, drėkinti ir apsaugoti plaukus nuo pažeidimų, paliekant juos sveikus, minkštus ir blizgančius. Be to, tai yra puiki alternatyva tiems, kurie nori išvengti cheminių medžiagų ir pereiti prie natūralios plaukų priežiūros.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 2 prekės

Rikiavimas

Plaukų aliejus be silikonų 

Jeigu norite, kad Jūsų plaukai visada atrodytų puikiai, turite jiems skirti šiek tiek dėmesio. Nereikia daug, tačiau jis turi būti reguliarus ir neatsiejamas nuo labiausiai tinkamų priemonių pasirinkimo. Štai didesnio elastingumo bei drėgnumo link siūlome išbandyti aliejus, kurie maitina plauką ir jo svogūnėlį, tad džiugina ir didesniu elastingumu. Galimas plaukų aliejus be silikonų, kuris turi maksimalią naudą. Taigi jis ne tik maitina plauką, tačiau suteikdamas jam geriausią būseną esamuoju metu, nedaro jokios žalos ateičiai.

Plaukų aliejus be silikonų – stebuklas Jūsų plaukams

Plaukų aliejus be silikonų yra visiškai natūralus gaminys, kuris leidžia Jūsų plaukams išlikti elastingiems. Taip pat jis naudojamas ne tik pačiam plaukui,bet ir šaknims. Tai padeda džiaugtis kur kas geriau augančiais plaukais, tokiais, kurie kur kas rečiau slenka. Žinoma, poveikis bus tik tokiu atveju, kai naudosite aliejų reguliariai. Geriausia yra kartą per savaitę, tačiau bet kuriuo atveju gamintojas pateikia rekomendacijas ant buteliuko, kurių siūlome laikytis.

Svarbu ir tai, kad tokio tipo aliejus ne tik padeda pamatyti gana aiškią naudą, tačiau taip pat ir neturi žalingo poveikio ateičiai. Tai yra ne tik naudojimo metu plaukai atrodys gražiai, tačiau ir vertinant ilgalaikę perspektyvą galima pamatyti, kad jie išliks elastingi ir gyvybingi. Deja, dažniausiai įvairios kaukės, kurios pagamintos sintetinių komponentų pagrindu, neturi tokio gero poveikio arba jis nutrūksta iškart, kai tik produktas yra nustojamas naudoti.

Kaip pasirinkti aliejų?

Plaukų aliejai gali būti ekologiškesni, natūralesnio pagrindo arba ne tokie tvarūs, tai yra, juose bus dedama kur kas daugiau sintetinių priedų. Rinktis galite pagal savo poreikius ir svarbiausia – pagal savo plaukus. Jautresniems visada siūlome išbandyti ekologiškus aliejus, kurie papildyti daugelio iš gamtos „atėjusių“ komponentų. Tokių, kurie ne tik maitina plauką, tačiau taip pat ir suteikia jam ilgalaikio žavesio. O gražūs plaukai – tikrai dėmesio verta Jūsų stiliaus puošmena.

Įsigykite pas mus

Jeigu Jus domina plaukų aliejus be silikono, siūlome jį įsigyti pas mus. Teikiame ne tik labai plačią pasiūlą, tačiau taip pat ir geras kainas, kurios prieinamos kiekvienam. Jeigu norite sutaupyti, taip pat galite sekti mūsų teikiamas akcijas. Jos yra labai įvairios, aktyviai pildomos, tad esame tikri, kad rasite tokį pasiūlymą, kuris Jums labiausiai tinka. Jeigu sunku rasti tinkamiausią aliejų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais nemokamiems patarimams bei rekomendacijoms. 

Dažniausiai užduodami klausimai

"Be silikonų" žymėjimas ant plaukų aliejaus buteliuko reiškia, kad šis aliejus neturi silikonų savo sudėtyje. Silikonai yra sintetiniai komponentai, kurie dažnai naudojami įvairiuose kosmetikos produktuose, įskaitant plaukų aliejus. Jie yra naudojami siekiant sukurti švelnesnį plaukų paviršių ir užtikrinti jų blizgesį bei glotnumą.

Tačiau kai kurie žmonės linkę vengti silikonų, dėl jų gali turėti sankaupų ant plaukų paviršiaus ir sukelti plaukų problemų ilgalaikėje perspektyvoje. Todėl "be silikonų" žymėjimas sako, kad šis plaukų aliejus yra be silikonų ir gali būti patrauklus tiems, kurie nori natūralesnės plaukų priežiūros. Be silikonų aliejai dažniausiai turi natūralios kilmės ingredientus ir natūralų plaukų priežiūros efektą.

Plaukų aliejai be silikonų gali turėti įvairių kvapų ir kitų papildomų medžiagų, priklausomai nuo jų sudėties ir gamintojo politikos. Dauguma natūralių plaukų aliejų yra pagaminti iš natūralių augalinių aliejų ir ekstraktų, todėl jie gali turėti subtilų ir natūralų kvapą, kuris paprastai nėra pernelyg stiprus arba sintetinis.

Kai kurie aliejai yra bekvapiai, t.y., neturi jokio pridėtinio kvapo. Tai yra gera parinktis tiems, kurie nori vengti stiprių kvapų arba yra jautrūs kvapams.

Daugelis plaukų aliejų be silikonų yra grynų augalinių aliejų, tokių kaip kokoso, migdolų, argano, avokado, ricinos ir kt. Taip pat, kai kurie gamintojai gali pridėti natūralių ekstraktų, vitaminų ar kitų natūralių ingredientų, kurie papildomai stiprina aliejaus poveikį ir naudą plaukams.

Svarbu perskaityti produkto etiketę ir sudėtį norint patikrinti, kokių medžiagų yra aliejuje. Natūralių ir ekologiškų plaukų aliejų dažnai sudaro tik natūralios, nekenksmingos ir naudingos medžiagos, todėl jie yra švelnūs ir saugūs plaukams bei galvos odai.