0
0 Krepšelis (Tuščias)

Tonuojantys šampūnai

Tonuojantys šampūnai yra specialios priežiūros priemonės plaukams, kurios skirtos atnaujinti arba pakeisti plaukų spalvą. Šie šampūnai turi švelnių pigmentų, kurie suteikia plaukams subtilią spalvą arba pagilina esamą spalvą. Tonuojantys šampūnai gali būti naudojami tam, kad išlaikytų plaukų spalvą tarp dažymo procedūrų arba norint išbandyti naują spalvą be ilgalaikių įsipareigojimų.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Tonuojantys šampūnai 

Tonuojantys šampūnai  dažniausiai reikalingi toms moterims ir tiems vyrams, kurie dažniausiai turi šviesius plaukus ir juos dažo. Taip pat tinkami ir tiems, kurie yra natūralūs šviesiaplaukiai, tačiau dažniausiai dėl tokiuose šampūnuose esančios sudėties geriausiai veikia tuos, kurių plaukai yra dažyti. Ar tokie šampūnai yra būtini? Taip, jeigu norite, kad Jūsų plaukai būtų gražios, šviesios spalvos. Tinkamas tunuojantis šampūnas gali padėti sumažinti plaukų dažymo dažnumą. Taigi pasirinkimas priklauso nuo Jūsų požiūrio į plaukus bei kaip dažnai jie bus dažomi, kokį poveikį turi pats dažas.

Tinkamo šampūno pasirinkimas

Visi tonuojantys šampūnai atlieka vieną ir tą pačią svarbiausią funkciją. Jie turi padėti šviesiems, dažytiems plaukams ilgesnį laiko tarpą išlikti gražios spalvos. Tačiau greta šios svarbiausios funkcijos kai kurie tonuojantys šampūnai turi ir daugiau įvairiausių poveikių. Pirmiausia, jie gali drėkinti plaukus. Dažniausiai šviesiaplaukiai skundžiasi sausais plaukais. Ne tik dėl to, kad juos dažo, tačiau ir apskritai šviesių plaukų savininkų plaukai dažniausiai yra sausesni. Žiūrėkite, kad tokie šampūnai ne tik gerai drėkintų, tačiau taip pat turėtų ir kitų maitinančiųjų savybių, kurios padeda plaukui išlikti gražesniu ir elastingesniu. Dažnai tokiuose šampūnuose yra komponuojami vitaminai E bei D, kurie maitina plauką ir padeda jam išlikti gyvybingesniu. Tokiu atveju paprasčiau auginti ilgesnius plaukus, kadangi jie paprasčiausiai nelūžinėja.

Tonuojantys šampūnai – pagal kiekvienos poreikius

Balinantys šampūnai patinka daugeliui, kadangi juos naudojant galima dažyti plaukus kur kas rečiau. Žinoma, kad dažai kenkia plaukui kur kas labiau. Svarbiausia, kad tokie šampūnai gali būti naudojami reguliariai, beveik kiekvieno plovimo metu. Dažniausiai produkcijos gamintojas pateikia aiškias gaires, kuriomis siūlome remtis. Taip pat geriausia, kai tonuojantys šampūnai yra derinami su įvairiomis kaukėmis, balzamais, kurie ne tik drėkina, tačiau taip pat tonuoja, tai yra, pirmiausia padeda panaikinti tą geltoną, daugelio nemėgstamą atspalvį.

Mūsų kataloge variantų yra labai daug ir labai įvairių, tad esame tikri, kad kiekviena moteris ir kiekvienas vyras ras tokius šampūnus bei kitas priemones, kurios geriausiai dera ne tik prie konkrečių plaukų, tačiau taip pat ir galvos odos.