0
0 Krepšelis (Tuščias)

Šampūnas tiesinantis plaukus

Šampūnas tiesinantis plaukus skirtas plaukams ištiesinti ir sumažinti nepageidaujamą garbanų ar bangų formavimą. Šis šampūnas dažniausiai turi sudėtyje ingredientų, kurie padeda išlyginti plaukų paviršių, taip palengvinant jų tiesinimą bei užkertant kelią plaukų garbanojimuisi ir kreivumui.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 3 prekės

Rikiavimas

Šampūnas tiesinantis plaukus 

Dažniausiai tos moterys, kurios turi garbanotus plaukus, nori tiesių, o tos, kurios turi tiesius,  dažniausiai nori garbanotų. Visgi, kad ir kokie yra Jūsų poreikiai, juos šiuo metu įgyvendinti nėra sunku, kadangi priemonių, kurios padės be formavimo įrankių turėti norimą šukuoseną, yra labai daug.

Štai vienas jų yra plaukus tiesinantis šampūnas. Jo veikliosios medžiagos padeda bent jau kažkiek ištiesinti plaukus. Žinoma, labai didelės garbanės, deja, nepajus tokio poveikio, kokio nori, tačiau kai nereikia labai didelio efekto, rezultatas tikrai bus.

Šampūnas tiesinantis plaukus ir jo savybės

Dažniausiai tokie šampūnai ne tik padeda tiesinti plaukus, tačiau taip pat ir juos papildomai pamaitinti. Natūralu, kad pamaitinti plaukučiai atrodo kur kas gražiau, jie dažniausiai labiau žvilga, žinoma, geriau auga, o galiausiai ir yra tankesni. Poveikis dažniausiai matomas tik ilgiau naudojant tokius šampūnus, tad remkitės gamintojo pateiktomis rekomendacijomis. Taip pat plaukus tiesinantis šampūnas gali būti derinamas ir su specialiomis kaukėmis, kurios taip pat gali padėti kiek pakoreguoti plauko struktūrą.

Perkama ir internetu

Šampūnas tiesinantis plaukus gali padėti Jums atsisakyti formavimo priemonių, kurios dėl karščio labai kenkia plaukui. Galiausiai, kasdieninę plaukų formavimo rutiną padarysite kur kas paprastesnę bei greitesnę. Svarbiausia – tinkamas šampūnas, kadangi šiuo metu jų yra daug. Daugelį variantų rasite pas mus, tad užsisakykite, raskite tinkamiausią ir džiaukitės tokiais plaukais, kokie Jums kelia didžiausią pasitikėjimą savimi.