0
0 Krepšelis (Tuščias)

Kremas nuo saulės

Kremas nuo saulės yra specialus kosmetikos gaminys, kuris skirtas apsaugoti odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Jis dažniausiai turi įvairius apsauginius veiksnius, tokius kaip SPF (saules filtravimo faktorius), kurie padeda sumažinti ultravioletinių spindulių poveikį ir užkirsti kelią nudegimams ar odos pažeidimams. Kremas nuo saulės taip pat gali būti drėkinamasis, maitinamasis arba kitais būdais teikti papildomą priežiūrą odai saulės šviesoje.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 7 prekės

Rikiavimas

Kremas nuo saulės

Vasara daugeliui žmonių yra vienas mėgstamiausių metų laiku, kadangi tuomet ne tik dažniau būnama lauke, tačiau galima mėgautis saulės voniomis, kurios mums dovanoja vitaminą D. Visgi medikai vis garsiau ir aktyviau kartoja, kad kartu su saulės spinduliais mus pasiekia ir UV, kurie lietuvio šviesiai odai gali būti pragaištingi. Svarbu naudoti kremus, kurie apsaugo nuo UV spindulių ir taip padeda ne tik išvengti ligų, nudegimų, tačiau ir džiaugtis gražiai įrudusia oda. Mūsų asortimente siūlomi kremai nuo saulės yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tą, kuris Jums tinka ir patinka maksimaliai.

Apsauga nuo saulės yra labai įvairi

Nors kremas nuo saulės sulaukia bene daugiausia dėmesio, tačiau galima įsigyti ir kitokių konsistencijų priemones, kurios leis išvengti ne tik vasaros, tačiau taip pat ir pavasario saulės, kuri yra ne ką mažiau pavojinga. Galimi purškikliai, kurie dažniausiai mėgstami dėl to, kad su jais galima labai patogiai padengti odą. Kita opcija, dažniausiai skystesnė, yra ir losjonai. Tokiuose dažniausiai derinama ir daug drėkiklių, tad gaunama ne tik dar didesnė apsauga, tačiau taip pat ir papildomas drėkinimas, kuris būtinas visus metus, tačiau vasaromis ypatingai. Ypač švelnus, kuris dažniausiai naudojamas vaikams, yra pienelis nuo saulės spindulių bei servetėlės, kurios dažniausiai naudojamos veido zonai. Apsaugos nuo saulės yra labai įvairios. Ir nors apsauginis kremas nuo saulės sulaukia bene daugiausia dėmesio, tačiau verta išbandyti daugiau įvairiausių priemonių, kol bus rasta tobula, kokia Jums labiausiai patinka, tad ja tepti savo kūną norisi pačiam (pačiai).

Ar vaikams galima naudoti kremus nuo saulės?

Jeigu suaugusieji kartais pamiršta naudoti kremus nuo saulės arba specialiai jų netepa, kadangi nori kuo daugiau įdegti (tačiau taip jokiu būdu daryti negalima, nes apsauginis kremas nuo saulės visiškai neblokuoja jos spindulių, tad įdegimo tikimybė visada yra), tai vaikams tokios apsauginės priemonės yra būtinos. Paprasčiausiai mažylių oda yra labai jautri, tad dažniausiai ne tik dega kur kas skaudžiau, tačiau ir paprasčiau suserga labai įvairiomis ligomis. Juk nėra nieko nemaloniau, kaip dieną baigti su vaiko ašaromis akyse, kadangi nugara, pečių zona tapo ne tik labai raudona, tačiau net ir atsirado nudegimo spuogeliai. 

Vaikams geriausiai tinka kremas nuo saulės SPF 50 60. Kuo jis yra didesnis, tuo geriau. Dažniausiai didesnės apsaugos nei 50 arba 60 net nebūna, tad rinkitės maksimumą. Net ir tokiu atveju, kai vaiko oda nėra labai šviesi. Paprasčiausiai per daug apsaugos šiuo atveju nebus. O tėveliai būtinai turi rodyti tinkamą pavyzdį savo vaikams ir taip pat naudoti tokius kremus.

Kaip išsirinkti kremą nuo saulės?

Kadangi mūsų prekybos vietoje kremų gausa yra labai plati, tikrai rasite tokį, kuris Jums labiausiai tinka. Paieškos bus kur kas greitesnės, jeigu remsitės žemiau mūsų pateiktais aspektais.

  • Kokiai odai kremas yra tinkamas? Kremai dažnai klasifikuojami ne tik SPF skaičių vertinimu, tačiau taip pat ir detaliu nurodymu, kokiai odai konkretus gaminys tinka. Ant buteliuko dažniausiai rašoma, kad gaminys labiausiai tinka itin šviesios odos savininkams (tuomet dažniausiai SPF siekia 50) arba tinka ir tamsesnės odos savininkams (SPF 30), tiems, kurie deginasi reguliariai (SPF 15. Atminkite, kad net ir rudaodžiai, kurie deginasi reguliariai, taip pat privalo naudoti apsauginį kremą nuo saulės).
  • Maitinantys kremai. Kremai nuo saulės dažniausiai turi ir daugiau papildomų savybių, kurios teigiamai veikia odą. Daugelyje yra drėkiklių, kurie padeda išvengti odos išsausėjimo, taip pat dedamas vitaminas E, kuris pamaitina odą, padeda jai senti lėčiau. O saulė tikrai labai prisideda prie odos senėjimo, tad tinkamas kremas su papildoma apsauga ir vitaminais yra būtinas.
  • Kremai nuo UV spindulių vaikams. Kaip jau minėjome, kremai nuo saulės vaikams yra būtini. Dažniausiai jie yra su maksimalia SPF 50. Taip pat juose dažniausiai būna labai mažai bet kokių cheminių komponentų, tai yra, išlaikomas natūralumas, kadangi vaikų oda dažniausiai yra labai jautri.
  • Gamintojo vertinimas. Rinktis galima ir pagal gamintojo vardą. Vieni yra giriami labiau nei kiti, tad skaitykite kitų žmonių atsiliepimus apie tam tikro gamintojo produkciją ir rasite variantą, kuris vertinamas dažniausiai ir galimai Jums tiks taip pat.
  • Kremo “pateikimas” ir konsistencija. Kaip jau minėjome,  kremai gali būti pateikti labai įvairia konsistencija nuo pienelio, kuris dažniausiai yra labai švelnus odai, tad tinka tiems, kurie turi jautrią odą, iki purškiklių, kurie labiausiai mėgstami dėl to, kad tokiu pavidalu tinkamai padengti visą kūno paviršių yra paprasta.

Kaip naudoti kremą nuo saulės?

Tinkamo kremo pasirinkimas vienas svarbiausių žingsnių, kurį reikia atlikti susipažįstant su įdegio galimybėmis. Kai jis jau yra Jūsų rankose, naudojimas paprastas. Nors dažniausiai ant buteliuko yra pateiktos aiškios instrukcijos, kuriose žingsnis po žingsnio paaiškinama, kaip kremas turi būti naudojamas, tačiau dažniausiai patarimai labai panašūs. Geriausia tepti kremą apie 30 minučių iki ėjimo ant saulės, kadangi maždaug tiek laiko reikia, kad jis tikrai gerai įsigertų. Jeigu dažnai maudotės, tokiu atveju būnant saulėje kremu reikia teptis vis pakartotinai. Net ir tuomet, kai gamintojas nurodo, kad kremas yra atsparus vandeniui. Tiesiog per daug apsaugos nebus.

Taip pat atminkite, kad kremai nuo saulės turi būti naudojami ne tik vasaros metu ir ne tik tokiu atveju, kai esate paplūdimyje. Žiemą saulė lygiai tokia pat kaitri, tad bent jau veido zoną dažniausiai siūlome lepinti specialiais kremais su UV apsauga visus metus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, kremas nuo saulės yra reikalingas ir debesuotą dieną. Nors debesys gali sumažinti tiesioginį saulės spindulių poveikį, bet vis tiek yra galimybė patirti žalingą UV spindulių poveikį. Dalis šių spindulių gali prasiskverbti pro debesis ir pasiekti odą, todėl rekomenduojama naudoti kremą nuo saulės net ir debesuotomis dienomis siekiant apsaugoti odą nuo saulės spindulių.

Žiemą kremas nuo saulės išlieka svarbi priemonė apsaugant odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Net jei saulės spinduliai atrodo silpnesni arba oras yra debesuotas, sniego ir ledo paviršiai gali atspindėti šiuos spindulius, padidindami jų intensyvumą. Tai gali sukelti nudegimus arba odos pažeidimus, ypač jei esate ilgai lauke arba užsiimate žiemos sportu. Todėl svarbu ir žiemą naudoti kremą nuo saulės, kad užtikrintumėte apsaugą savo odai.

SPF kremų tipų yra keletas, skirtų įvairiems poreikiams ir odos tipams. Štai keletas pagrindinių SPF kremų tipų:

  • SPF 15-30: Šie kremai suteikia vidutinį apsaugos lygį nuo saulės spindulių. Jie yra tinkami kasdieniniam naudojimui ir tinka žmonėms su mažesniu odos jautrumu arba šviesesne oda.
  • SPF 50: Šie kremai suteikia aukštą apsaugos lygį nuo saulės spindulių. Jie yra rekomenduojami žmonėms, turintiems jautrią odą, alergijas arba odai, linkusiais į nudegimus. Taip pat naudingi žmonėms, keliaujantiems į saulėtąsias šalis arba intensyviai saulėje leidžiantiems laiką.
  • Vandeniui atsparūs (water-resistant) SPF kremai: Šie kremai yra sukuriami taip, kad ilgiau išliktų ant odos, net po prakaitavimo ar vandens kontaktų. Vandeniui atsparūs SPF kremai yra naudingi plaukiant, sportuojant ar lankantis paplūdimyje.

Kiekvieno SPF kremo veiksmingumas priklauso nuo tinkamo naudojimo ir reguliaraus jų atnaujinimo. Svarbu rinktis tinkamą SPF kremo stiprumą, atsižvelgiant į odos jautrumą, sąlygas ir veiklą, kad užtikrintumėte efektyviausią apsaugą nuo saulės.