0
0 Krepšelis (Tuščias)

Barzdos formavimo priemonės

Barzdos formavimo priemonės gali būti naudingos tiems, kurie nori suteikti savo barzdai tvarkingą ir stilingą išvaizdą.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 61 prekės

Rikiavimas
 • Barzdos formavimo priemonės

  Graži barzda tikrai nereikalauja labai daug vyro pastangų. Svarbiausia yra tinkamos priemonės, kurios padeda kasdien Jūsų veido plaukeliams gražiai gulti ir tuo pačiu išgauti tankios, ilgos barzdos efektą. Jeigu po ranka bus geriausios barzdos formavimo priemonės, viskas bus gana paprasta ir net nereikės eiti pas specialistą procedūrai, kadangi pats namuose galėsite puoselėti savo barzdą ir ilgainiui išmokti ją tinkamai formuoti.

  Barzdos formavimas nėra sunkus darbas, tačiau neatsiejamas nuo tinkamų priemonių. Jas galite įsigyti pas mus. Siūlome labai platų asortimentą įvairiausių priemonių, kurios gali padėti ne tik formuoti norimą barzdą, tačiau ir pasirūpinti jos vešlumu, gyvumu bei grožiu. Aktyviai pildome katalogą, kad kiekvienas vyras, kuris lankosi mūsų prekybos vietoje, rastų tai, ko reikia jam ir jo barzdai.

  Kaip pasirūpinti savo barzda?

  Turėti gražią barzdą gali kiekvienas vyras. Tik reikia laikytis kelių esminių taisyklių, kurios gali padėti ne tik puoselėti ją, tačiau ir skatinti augimą. Žemiau pateiksime esminius žingsnius, taisykles, kurių laikantis barzda tikrai pranoks Jūsų poreikius.

  1. Pirmiausia reikia būti kantriems, kadangi pirmieji barzdos augimo mėnesiai tikrai, atrodo, trunka labai ilgai. Kad barzda augtų greičiau, būtinai naudokite aliejukus bei kitas priemones, kurios maitina barzdos svogūnėlius ir taip skatina jų augimą.
  2. Labai svarbu, kad barzdos augimo metu, jau nuo kiekvieno pirmo centimetro, barzda būtų formuojama. Tam geriausiai tinka įvairios mašinėlės, specialios šukos, taip pat ir kosmetikos priemonės, kurios padeda tarsi suguldyti barzdos plaukelius į vieną arba kitą pusę. Nelaukite, kol barzda bus ilga, Formuokite ją iš karto.
  3. Svarbu, kad barzda būtų reguliariai plaunama. Tai yra būtina sąlyga norint gražių plaukelių.
  4. Po plovimo taip pat būtina ją kondicionuoti, tai yra, naudoti specialias priemones, kurios suteikia plaukeliams daugiau glotnumo, pamaitina juos.
  5. Formavimui taip pat galima įsigyti įvairius losjonus, balzamus, kremus bei kitas priemones, kurios gali padėti išgauti iš šių veido plaukelių labai įvairias formas. Daugelis tokių priemonių ne tik formuoja, tačiau ir maitina plauką, tad detaliau domėkitės kiekvienos priemonės savybėmis.

  Barzdos formavimo priemonės pigiau

  Mūsų elektroninėje prekybos vietoje rasite labai gerą kokybę ir poreikius patenkinančias kainas, kurios tikrai atitiks kiekvieno lūkesčius. Mums svarbu, kad kiekvienas vyras, kuris nori, turėtų galimybę džiaugtis nuostabia barzda. Dėl to ir prekių pasiūla tokia plati, o kainos dažniausiai pranoksta poreikius. Siūlome produktus pigiau nei mūsų konkurentai, o galiausiai aktyviai skelbiame akcijas bei nuolaidas, kurių metu ne tik už priemones galite mokėti mažiau, tačiau ir įsigyti daugiau priemonių 1+1 pirkimo metu.

  Suteikite savo veidui daugiau vyriškumo, puoselėkite savo barzdą ir svarbiausia - priežiūros metu jauskite kuo daugiau malonumo bei pasitenkinimo.