0
0 Krepšelis (Tuščias)

Plaukų dažai

Plaukų dažymas yra populiarus grožio ritualas, kuriam pritaria moterys ir vyrai visų amžių grupių. Tai galimybė greitai ir lengvai pakeisti savo išvaizdą. Plaukų dažai gali padėti drastiškai pakeisti šukuoseną arba tiesiog atnaujinti plaukų spalvą. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių spalvų ir stilių plaukų dažų, kurie leis išsiskirti iš minios ir eksperimentuoti su savo stiliumi. 

Plačiau
Kaina
Kategorija
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 18 prekės

Rikiavimas

Profesionalūs plaukų dažai

Turėti tokios spalvos plaukus, kokie jums labiausiai patinka, šiais laikais tikrai yra įmanoma. Svarbiausia yra puoselėti juos, kad vėliau dažant plaukas netaptų per daug sausas, šerpetotas. O šiuo metu siūlomi plaukų dažai džiugina ne tik norimomis spalvomis, tačiau ir kokybe, tai yra, galima dažyti plaukus reguliariai bei džiaugtis, kad jie atrodo puikiai.

Mūsų prekybos vietoje rasite labai daug ir įvairų plaukų dažų. Tikimės, kad taip patenkinsime kiekvieno poreikius. Ne tik spalvomis, tačiau ir dažų natūralumu bei kitomis savybėmis.

Ilgalaikiai ir laikini plaukų dažai

Mūsų asortimente rasite ir laikinus plaukų dažus, kurie leis tik keliems plovimams atnaujinti savo nuostabius plaukus, ir tokius, kurie nusidažo ilgam laikui, tad tik reikia rasti Jums labiausiai tinkamą spalvą. Priklausomai nuo Jums labiausiai tinkamos ir patinkamos spalvos intensyvumo plaukų dažai gali laikytis nuo kelių iki keliolikos plovimų. Dažniausiai tradicinės, klasikinės spalvos, tai yra šviesios, ruda arba juoda laikosi kur kas ilgiau, nei ryškūs, spalvoti dažai, kurie leis Jums turėti mėlynus, žalius, raudonus arba bet kokios gal kiek rečiau pasirenkamos spalvos plaukus. Labai dažnai vyrai ir moterys pirmiausia nusidažo plaukus laikinais dažais ir žiūri, ar spalva tinka prie veido bei charakterio. Jeigu taip, tuomet nusiplovus laikiniems dažams galima dažyti ilgalaikiais plaukų dažais ir džiaugtis, kad po visko bus galima ilgai nesukti galvos dėl plaukų perdažymo. Tiesa, atminkite, kad visada verta naudoti dažytų plaukų šampūną arba kaukes, kurios padeda dažams ilgiau išlikti ant Jūsų plaukų, išlaiko spalvos sodrumą ir t.t.

Profesionalių plaukų dažų naudojimas namuose

Plaukų dažai yra kategorizuojami į tokius, kuriuos renkasi profesionalai, tai yra, kirpėjai bei kiti asmenys, kurie dirba su plaukais, bei tokius, kuriuos dažniausiai pasirenkami namuose patys dažantys plaukus. Tai nėra taisyklė, kuri nurodo, kada kokius dažus galima naudoti. Tai reiškia, kad profesionalūs plaukų dažai, kurie dažniausiai ne tik yra geresnės sudėties, galbūt kiek brangesni bei reikalauja didesnio atidumo dažant, geras pasirinkimas yra ir dažant namuose. Tik tuomet dažnai reikia ne tik daugiau atidumo skaitant instrukciją, tačiau ir pagalbinių priemonių, kurios gali padėti tinkamai nudažyti plaukus. Ypač tokiu atveju, kai yra dažomos tik šaknys arba atliekamas sruogelių dažymas. Žinoma, kad dažyti visus plaukus yra paprasčiau, tačiau kai yra ataugę plaukai, nėra lengvai suvienodinti spalvą. Visgi, su profesionaliais plaukų dažais yra viskas įmanoma, net ir tokiu atveju, kai dažai yra naudojami namuose tokio asmens, kuris nėra profesionalus koloristas.

Patarimai kaip rūpintis plaukais po plaukų dažymo

Po plaukų dažymo būtina atidžiai rūpintis plaukais, kad jie liktų sveiki ir tvarkingi. Štai keli patarimai, kaip geriausiai pasirūpinti plaukais po dažymo:

  • Nedžiovinkite plaukų karštu oru, jei naudojate plaukų džiovintuvą. Geriausiai pasirinkti šaltą arba šiltą režimą, kad nepakenktumėte plaukams.
  • Naudokite šampūną, kuris yra skirtas dažytiems plaukams. Toks šampūnas yra drėkinantis ir gali padėti išlaikyti plaukų spalvą ilgiau.
  • Plaukus reikia drėkinti plaukų kaukėmis arba kondicionieriais, kad jie liktų minkšti ir švelnūs.
  • Būtinai naudokite saulės apsaugą, kad plaukai nenukentėtų dėl saulės spindulių.
  • Venkite dažnų šukuosenų keitimų ir vengite pernelyg dažnai naudoti tiesintuvus arba krosnies žnyplės. Toks mechaninis poveikis gali pažeisti plaukus ir juos susilpninti.
  • Reguliariai lankykite grožio saloną, kad specialistas galėtų patikrinti plaukų būklę ir Jums patarti, kaip geriausiai pasirūpinti jais po dažymo.

Šie patarimai padės išlaikyti plaukus sveikus, žvilgančius ir tvarkingus po dažymo.

Plaukų dažai internetu

Jeigu Jums reikalingi plaukų dažai, esate ten, kur ir reikia, kadangi mūsų kataloge pasiūla yra labai plati, tad tikimės, kad taip patenkinsime kiekvieno ir kiekvienos poreikius. Ne tik reguliariai papildome savo katalogą, tačiau ir skelbiame akcijas, kurios leis dažus įsigyti pigiau, tačiau tikrai geros kokybės. Nepamirškite, kad dažomi plaukai reikalauja didesnio dėmesio, taigi pasirūpinkite ir plaukų kaukėmis, balzamais bei kitomis priemonėmis, kurios padės turėti ne tik norimos spalvos plaukus, tačiau ir tokius, kurie bus sveiki ir gražūs.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, kai kurie plaukų dažai gali būti agresyvūs ir pakenkti plaukų struktūrai. Todėl reikia atsargiai pasirinkti dažų rūšis ir laikytis naudojimo instrukcijų. Geriausia būtų kreiptis į profesionalą, kuris patars, kokie dažai tinkami individualiam plaukų tipui. Plaukų pažeidimui įtakos turi ir dažuose esantys ingredientai. Kai kurie iš jų gali ypač pažeisti ir sugadinti plaukus.

Plaukų dažų trukmė priklauso nuo daugelio veiksnių, tokio kaip dažų tipas, plaukų tipas ir priežiūra. Vidutiniškai plaukų dažai išlieka nuo 4 iki 8 savaičių. Taip pat jų trukmei įtakos turi ir buvimas saulėje, netinkama plaukų priežiūra ir kiti veiksniai.

Svarbu naudoti švelnius šampūnus ir kondicionierius, skirtus dažytiems plaukams. Taip pat rekomenduojama reguliariai naudoti drėkinančias plaukų kaukes ir atlikti periodines plaukų priežiūros procedūras.

Tai priklauso nuo individualių poreikių ir aplinkybių. Geriausia būtų pasikonsultuoti su gydytoju arba dermatologu, kadangi kai kurie plaukų dažai gali turėti neigiamos įtakos nėštumo metu.