0
0 Krepšelis (Tuščias)

Plaukų dažymo priemonės ir priedai

Plaukų dažymo priedai yra būtini įrankiai, padedantys pasiekti puikių plaukų dažymo rezultatų. Net profesionalūs plaukų stilistai ir priežiūros specialistai naudoja šiuos įrankius, siekdami užtikrinti tikslų ir aukštos kokybės dažymo procesą. Vienas iš populiariausių plaukų dažymo priedų yra dažų išspaudiklis. Šis įrankis leidžia tiksliai ir ekonomiškai paskirstyti dažus ant plaukų, užtikrinant, kad nė vienas lašas 'nepasiklystų'.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Plaukų dažymo priemonės ir priedai

Gražūs plaukai pirmiausia yra sveiki plaukai. Tačiau daugeliui žmonių svarbu, kad plaukučiai būtų ne tik sveiki, bet ir ryškūs, jiems labiausiai patinkančios spalvos. Tam reikalingos plaukų dažymo priemonės ir priedai, kuriuos galite rasti pas mus. Renkantis susipažinkite su pasiūla, atsakingai įvertinkite variantus, galimai net teks išbandyti kelis produktus, kol rasite tai, kas labiausiai tinka ir patinka Jūsų plaukams bei galvos odai.

Kaip galima dažyti plaukus?

Plaukų dažymo priemonės ir priedai yra labai įvairūs. Tai atveria galimybes kiekvienam ir kiekvienai, kurie nori keisti savo plaukų spalvą, sukurti tokį įvaizdį, kuris jiems labiausiai patinka.

  • Galimi ilgalaikiai plaukų dažai, kurie dažniausiai keliems mėnesiams padeda išgauti tikrai gana ryškios spalvos plaukus ir džiaugtis jais kasdien.
  • Taip pat yra ir trumpalaikiai plaukų dažai. Kaip greitai nusiplaus, priklauso nuo kiekvieno gamintojo. Vieni nusiplauna po kelių plovimų, o kiti laikosi kur kas ilgiau.
  • Taip pat mėgstamos ir dažomosios plaukų putos. Jos dažniausiai laikosi iki vieno plovimo. Paprasta ir patogu jas dengti, daugeliui patinka, kad spalvinė gama yra labai plati. Nuo ryškių iki neutralių spalvų. Tokius dažus labai mėgsta vaikai.
  • Galimi įvairūs kremai, kurie yra skirti ne dažyti, tačiau paryškinti tai spalvai, kuri jau yra. Jie dažniausiai turi ir labai daug maitinančių savybių, kurios suteikia plaukui daugiau drėgmės ir tuo pačiu padeda jiems blizgėti, atrodyti gražiau.
  • Plaukų dažymo priemonės apima ir specialius šampūnus, losjonus, balzamus, kaukes bei visa kitą, ko reikia, kad Jūsų plaukų spalva būtų ryški bei graži.
  • Galiausiai galimi purškiami dažai, kurie dažniausiai skirti tik plaukų šaknų spalvos pagyvinimui. Puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi greito rezultato, svarbiausia, negadinant plauko per visą ilgį.

Plaukų dažymo priemonės pas mus

Geriausios plaukų dažymo priemonės yra tos, kurios labiausiai tinka Jūsų plaukams. Taigi ne visada tai, kas yra pristatoma kaip geriausias pasirinkimas, tinka Jums. Kartais reikia išbandyti daug produktų, kol galiausiai bus rasti tinkamiausi. Norėdami patenkinti labai skirtingų žmonių poreikius teikiame ir plačią pasiūlą. Taip pat garantuojame geriausias, konkurencingas kainas. O taip pat aktyviai skelbiame akcijas, kurios leis įsigyti tai, ko Jums reikia, kur kas pigiau. Sekite mūsų pasiūlymus, kurie atnaujinami, bei pasirūpinkite savo plaukučiais be jokio vargo, namuose ir, svarbiausia, kur kas pigiau. Patirtis ateina su praktika, o su geros kokybės priemonėmis viskas yra įmanoma.