0
0 Krepšelis (Tuščias)

Kvepalai

Kvepalai yra daug daugiau nei tik paprasta stiliaus detalė. Jie leidžia mums išreikšti save, pabrėžti mūsų asmenybės ryškiausias savybes ir pasitikėti savimi, lydimi mėgstamų ir įkvėpimo suteikiančių aromatų. Pasirinkimo gausa leidžia mums leisti fantazijai plėstis - kvepalus galime pasirinkti atsižvelgdami į nuotaiką, progą, derindami su apranga ar aksesuarais. Nepaisant to, kad šis įvaizdžio akcentas yra nematomas, kvepalų poveikis jaučiamas akivaizdžiai. Mūsų asortimente rasite originalių kvepalų už prieinamą kainą. Todėl, jei planuojate atnaujinti savo stilių nauju akcentu, tai yra puiki galimybė tai padaryti!

Plačiau
Kaina
Kategorija
daugiau... mažiau
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 42 prekės

Rikiavimas
 • Kvepalai

  Kvepalų pasaulis yra labai įvairus. Tai yra puiku, kadangi kuo jis spalvingesnis - tuo didesnė tikimybė, kad kiekviena ir kiekvienas gali rasti tokius aromatus, kurie jam arba jai labiausiai patinka. Žinoma, kad gali tekti skirti laiko, kol galiausiai bus rasti patys uoslei maloniausi aromatai. Galiausiai, juk kvepalai yra skirti ne tik žmonėms, tačiau taip pat ir namams. Nuo tokių aromatų, kurie yra labai ryškūs, kurie traukia uoslę, kurie dažnai tampa namų arba žmogaus svarbiausias akcentas, iki tokių, kurie neutralesni, galbūt ne tokie išraiškingi, tačiau gaivesni ir lygiai tokie patys nuostabūs.

  Kvepalai - žmogui ir namams

  Mūsų prekybos vietoje siūlomi kvepalai yra skirti:

  Visas šis kategorizavimas padeda kur kas paprasčiau mūsų klientams rasti tokius kvepalus, kurie jiems labiausiai tinka. Žinoma, kad tie, kurie yra skirti namams - neturėtų būti perkami žmogui. Arba tie, kurie yra kurti žmogui - neturėtų būti naudojami namams piršti, kadangi tai dažniausiai yra neekonomiškas sprendimas. Juk vieni kvapai geriausiai laikosi tik tokiu atveju, kai jie purškiami ant šilto paviršiaus, tai yra žmogaus kūno, o kiti - tokiu atveju, kai jie yra paprasčiausiai ore (tokie yra minėti namų kvapai).

  Atskiro dėmesio verti kvepalai, kurie tinka visiems. Tai yra unisex tipo aromatai, kuriuos gali rinktis ir moterys, ir vyrai. Paprasčiausiai juose yra derinami tokie komponentai, kurie atitinka abiejų lyčių poreikius. Žinoma, kad kvepalai moterims gali būti naudojami ir vyrų bei atvirkščiai. Tačiau dažniausiai kategorizavimas yra atliktas pagal daugelio žmonių polinkius bei poreikius. Tuomet kitiems rasti norimus kvepalus yra kur kas paprasčiau, kadangi iškart galima atmesti nemažą jų dalį.

  • Moteriški kvepalai dažniausiai yra tokie, kuriuose dominuoja gėlių natos, taip pat jie dažniausiai yra saldesni, ypač skoningai kvepia vanilės aromatai kvepalai, kurie patinka daugeliui moterų.
  • Tuo tarpu vyriški aromatai dažniausiai yra su ryškia medienos nata, muskusu. Taip pat siejami su tabaku arba odos gaminiais. Tai labai puikiai atsiskleidžia tam tikruose aromatuose.
  • Unisex aromatai dažniausiai neatsiejami nuo citrusų, taip pat ir medienos aromato, kuris labai dažnai vadinamas universaliu.
  • O vaikams dažniausiai patinka tokie kvepalai, kurie yra saldūs, vaisių aromatų.

  Visgi, tai yra tik rekomendacijos, tad svarbiausia yra rinktis tokius aromatus, kurie Jums patinka, o ne remtis pagal tai - kokiai lyčiai jie yra skirti.

  Kvepalų tipai

  Kvepalai internetu taip pat detaliau gali būti klasifikuojami pagal tai - koks yra jų tipas. Žemiau pateikiame dažniausiai minimus tipus, kurie skiriasi keliomis paprastomis taisyklėmis. O viena esminių yra jų laikymosi tarpas, taip pat ir kaina.

  • Kvepalai (Extrait de Parfum - P), kurių sudėtyje yra 15–30 % kvapiųjų ingredientų. Tai yra geros kokybės gaminys, nes aromatas gali laikytis visą parą bei ilgiau. Viskas priklauso nuo to - kokius konkrečiai kvepalus nuspręsite įsigyti. 
  • Parfumuotas vanduo (EdP) sudėtyje yra 8–15 % kvapiųjų komponentų ir maždaug 85 % etilo alkoholio.  Tai yra vienas dažniausių pasirinkimų, kadangi tokie aromatai dažniausiai nėra brangūs, tačiau laikosi gana ilgai, dažniausiai iki 8 valandų.
  • Tualetinis vanduo (EdT), kuriame yra 4–8 % kvapiųjų ingredientų. Aromatas dažniausiai išlieka iki kelių valandų, pats yra labai gaivus ir galbūt net jausmingas.
  • Odekolonas (EdC) sudėtyje yra 3-5 % kvapnių komponentų. Laikosi iki poros valandų. Dažniausiai šio tipo kvepalus renkasi vyrai, moterims opcijų net ir nėra. Tinka po skutimosi, kvapas yra gana aitrus.

  Žinoma, atskiro dėmesio verti yra namų kvapai, kurie dažniausiai pateikti labai įvairia forma, tad kiekvienas gali rasti tokius, kurie jam labiausiai tinka. Nuo smilkalų, kurie dažniausiai pasižymi aitresniu kvapu iki aromatinių žvakių, kurios smalsiai po visą patalpą paskleidžia uoslei labai malonius aromatus.

  Labai retai kam žinoma informacija, tačiau bet kokie kvepalai detaliau gali būti klasifikuojami ir pagal tai - kokio tipo odai jie labiausiai tinka. Savo prekybos vietoje suteikiame galimybę kur kas paprasčiau rasti tokius kvepalus, kurie tinka Jums pagal Jūsų odos tipą. Tai yra svarbu tokiu atveju, kai kvepalai yra purškiami ant odos, o ne drabužių. O norint, kad aromatas tikrai tinkamai atskleistų - reikia juos purkšti ant odos, kuri šyla, o ne pačių drabužėlių.

  Mūsų prekybos vietoje siūlomi kvepalai yra tinkami:

  • Jautriai, sausai odai
  • Mišriai odai
  • Normaliai odai
  • Problematiškai odai
  • Visų tipų odai

  Renkantis tikrai tai siūlome įvertinti. Tokiu atveju galėsite išvengti bet kokios galimos odos alergijos, kuri dažniausiai pasitaiko tiems, kurie turi labai jautrią odą arba visą organizmą.

  Kvepalų natos

  Dažniausiai kvepalai susideda iš kelių bazinių natų, tai yra, piramidės, kuri padeda suformuluoti konkretų aromatą. Žinoma, kad dažnas neturi laiko labai detaliai domėtis kiekvienos natos potėpiais, tad renkasi pagal tai - kaip aprašo gamintojas. Visgi, jeigu Jums detaliau įdomu - kaip kuriamos kvepalų natos - tokiu atveju turite žinoti, kad jos yra komponuojamos iš trijų sluoksnių.

  • Pirmiausia tai yra viršutinė nata, kuri dažniausiai vadinama “galva”. Ji dažniausiai yra užuodžiama iškart, kai tik kvepalais “pasipuošiate”. Tačiau ji laikosi bene trumpiausiai, tad daugiausia dėmesio reikėtų skirti kitoms natoms, kurios atskleidžia vėliau, kai šioje priblėsta.
  • Vidurinė nata dar kartais yra vadinama širdies nata. Ji dažniausiai pajuntama praėjus valandai po to, kai pirmoji nata jau nustojo skleisti savo aromatą. Tai dažniausiai yra su gamta, žalumynais siejama nata. Tačiau tikrai ne tik tokiu atveju, kai kvepalai siejami su gamta. Paprasčiausiai net ir kitokiuose, kurie, pavyzdžiui, gali būti rytietiškų kvapų - gamtos nata dažniausiai yra antroji visada.
  • Pagrindinė nata arba bazinė nata yra trečioji ir laikosi ilgiausiai. Išlieka iki kelių valandų arba visą dieną priklausomai nuo to - kokie kvepalai bus naudojami. Ypač vertinami nišiniai, kurie laikosi labai ilgai, tad dažniausiai kiekvienas investuotas centas į juos labai apsimoka. Tai gali būti vanilės kvapas arba smilkalų, dažnai dedamas muskuso bei kitų komponentų.

  Jeigu Jums yra labai sunku rasti tinkamus aromatus - visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie bandys atsakyti į Jums kylančius klausimus ir tuo pačiu padės rasti tokius aromatus, kurie Jums labiausiai tinka.

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Jeigu juos perkate internetu - tokiu atveju visada geriausia yra skaityti detalius aprašus, kuriuose aiškiai yra apibrėžiama - kokio kvapo galima tikėtis. Taip pat patogi galimybė yra užsisakyti mėginukus. Gausite bent jau kelis, ypač geras pasirinkimas yra rinkiniai. Išbandžius bus paprasčiau rasti tuos, kurie Jums labiausiai tinka.

  Perkant fizinėse prekybos vietose reikia nepamiršti, kad:

  • Kvapą reikia bandyti ant savo odos, o ne popieriaus skiautės.
  • Nereikia pasitikėti pačiu pirmu įspūdžiu, taigi, reikia palaukti, kol aptartos visos natos tinkamai atskleis.

  Norint, kad tikrai pavyktų pajusti realius konkrečių kvepalų aromatus, reikia pasikliauti keliomis taisyklėmis.

  • Pirmiausia, tai geriausia yra purkšti kvepalus ant tokių taškų, kurie pulsuoja ir skleidžia šilumą. Tai gali būti: kaklo srityje, riešus, alkūnių ar kelių „duobutes“ ir t.t.
  • Geriausia nepurkšti kvepalų ant drabužių. Nors tuomet jie dažniausiai laikosi ilgiau, tačiau gali sugadinti rūbą. Tiek tokiu atveju, kai kvepalai yra kurti aliejiniu pagrindu, tiek tokiu atveju, kai jie yra kurti alkoholio pagrindu.
  • Jeigu norite puoštis ne tik kvepalų aromatais, tačiau ir kitų kosmetikos gaminių, pavyzdžiui, muilais, losjonais, kurie yra su kvapu - tokiu atveju visada geriausia rinktis to paties gamintojo liniją. Didesnė tikimybė, kad kvapai tikrai nesusimaišys.
  • Praeiti per kvepalų debesį - puiki galimybė pasirūpinti, kad visas kvepėti nuostabiai. Tai yra ne tik filmų triukas, tačiau galimybė pasipuošti aromatu.
  • Siūlome rinktis kvepalus ir pagal sezoną. Žiemomis dažniausiai geriausiai tinka sunkesnis ir saldesni kvapai, kai vasaromis dažniausiai siūlomi gaivesni.
  • Taip pat kvepalus galima pakeisti ir pagal dienos ritmą. Dienos metu, žinoma, geriausiai tinka gaivesni kvapai, pavyzdžiui, tualetinis vanduo. O vakarui - sunkesni, tikrai geros kokybės, nišiniai kvepalai.

  Mūsų prekybos vietoje siūlomi kvepalai internetu yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad be jokio vargo rasite tokius, kurie Jums labiausiai tinka. Ne tik kokybės, tačiau ir kainos prasme. O jeigu norite sutaupyti - visada skatiname sekti mūsų aktyviai skelbiamas akcijas.

  Taip, kvepalai gali sukelti alergines reakcijas ir odos dirginimą. Jei turite jautrią odą arba esate linkęs į alergijas, būtina atidžiai stebėti, kaip jūsų oda reaguoja į kvepalus. Jei pastebite dirginimą, iškart nutraukite kvepalų naudojimą.

  Nėštumo ir žindymo metu geriau pasitarti su gydytoju dėl kvepalų naudojimo. Kai kurie kvepalų ingredientai gali turėti neigiamą poveikį nėščiosioms ar žindančioms motinoms ir kūdikiams.