0
0 Krepšelis (Tuščias)

Blakstienų serumai

Blakstienų serumai yra specialios priemonės, skirtos pagerinti blakstienų būklę ir skatinti jų augimą. Šios priemonės dažnai būna praturtintos maistingomis medžiagomis ir augalų ekstraktais, kurie stiprina blakstienas, padidina jų tankį ir ilgį. Naudojant blakstienų serumus reguliariai, galima pasiekti pastebimus rezultatus, tokie kaip storesnės, stipresnės ir gražesnės blakstienos. Tačiau svarbu rinktis kokybišką produktą ir laikytis naudojimo instrukcijų, kad būtų išvengta galimų šalutinių poveikių. 

Leiskite sau atrodyti taip, kad pavyktų save kuo labiau mylėti. To yra vertas kiekvienas žmogus, o su tinkamomis kosmetikos priemonėmis save puoselėti yra tikrai gana paprasta.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Blakstienų serumai 

Ilgos blakstienos gali padėti Jūsų žvilgsnį padaryti kur kas išraiškinesniu, žinoma, labiau trakiančių kitų dėmesį, taip pat, gali padėti Jums pačiai save labiau mylėti. Ne veltui daugelis moterų bei vyrų kasdien rūpinasi savo blakstienomis, kad jos būtų ilgos ir tankios. Priemonių tikrai yra gana daug, tačiau vienos labiausiai pasiteisinusių yra blakstienų serumai. Tai yra maitinančios priemonės, kurios padės per gana trumpą laiką savo blakstienas padaryti kur kas ilgesnes ir tankesnes. Pamirškite priauginamas blakstienas, kurios yra atgyvena. Pasirūpinkite natūraliomis. Jeigu nedavė gamta - duos kosmetika.

Blakstienų serumo privalumai

Mūsų prekybos vietoje siūlomi blakstienų serumai yra labai įvairūs, tad siūlome susipažinti su poveikiu, kurio galima tikėtis. Jis yra aptartas ant kiekvieno gaminio buteliuko, pakuotės. Visgi, dažniausiai blakstienų serumas turi tą patį poveikį, kuris tikrai nudžiugins kiekvieną savo efektu. Svarbiausia yra reguliarus gaminio naudojimas.

  • Serumas blakstienoms pirmiausia yra vertinamas dėl to, kad jis storina jas ir tuo pačiu suteikia plaukeliams daugiau apimties. Taigi, nereikia papildomai rintkis tušo, kuris suteikia daugiau apimties arba ilgina, kadangi Jūsų blakstienos natūraliai atrodys puikiai.
  • Taip pat tokie serumai dažniausiai labai gerai drėkina plaukelius. O drėkinimas yra svarbus visam mūsų kūnui. Ir odai, ir tuo pačiu bet kurios kūno vietos plaukeliams, kuriuos norisi puoselėti. Sudrėkintos blakstienos auga kur kas geriau, tad galėsite džiaugtis naujomis. O jos bus ilgos ir tankios.
  • Taip pat serumai yra puiki priemonė, kuri padeda apsaugoti jas nuo iškritimo. Deja, kai blakstienos yra netinkamai prižiūrimos - jos dažniausiai krenta greičiau nei trėtų. Žinoma, kad dėl to vizualiai mažėja jų apimtis, žvilgsnis yra nebe toks išraiškingas.
  • Specialūs serumai padeda atkurti blakstienų struktūrą. Vėlgi, tai padeda joms atrodyti jaunatviškai, gražiau.
  • Taip pat ir maitina šaknis.

Dažniausiai poveikis yra gana panašus, tačiau apskritai geriausias blakstienų serumas yra tas, kuris labiausiai tinka Jūsų kūnui. Dėl to verta detaliau domėtis sudėtimi. O gal ir išbandyti kelis serumus, kol galiausiai rastas tiks labiausiai.

Kaip naudoti blakstienų serumą?

Kiekvienas gamintojas ant buteliuko bei pakuotės pateikia gana aiškias rekomendacijas, kaip blakstienų serumai turi būti naudojami.Svarbiausia yra laikytis pateiktų gairių, kadangi tik tokiu atveju efektas bus toks, kokio norisi. Dažniausiai daroma klaida - per retas naudojimas. Serumus įsigyti yra gana paprasta, tačiau svarbu ir juos reguliariai naudoti, kadangi tik tuomet per gamintojo nurodytą laiko tarpą bus galima pamatyti efektą, kurio yra tikimasi. Svarbiausia yra serumus tepti ant blakstienų, kurios yra švariai nuvalytos. Tam būtinai naudokite specialiai skirtus valiklius. Tepti reikia ne tik ant plaukelio, tačiau taip pat ir šaknų. Geriausia yra naudoti du kartus per parą, tai yra ryte ir vakare. Arba kitaip, jeigu nurodo gamintojas. Svarbiausia yra palaukti, kol serumas tikrai įsigers. Dažniausiai įsigeria gana greitai, tad nejausite jokio aliejaus efekto, po gana trumpo laiko tarpo - galima blakstienas tepti su tušu ir taip paryškinti savo žvilgsnį.

Dažniausiai užduodami klausimai

Serumų kainos yra labai įvairios. Susipažinkite su pasiūla, kur yra pas mus, ir raskite geriausius gaminius, kurie visomis prasmėmis patenkins poreikius. Norite sutaupyti? Sekite akcijas, kurios pas mus yra siūlomos labai dažnai.

Prekės pristatomos per 1-5 darbo dienas, nebent prekės aprašyme nurodyti kitokie pristatymo terminai ar sąlygos.