0
0 Krepšelis (Tuščias)

Šampūnai su keratinu

Šampūnai su keratinu yra plaukų priežiūros priemonės, kurios yra praturtintos keratinu, baltymu, kuris yra natūrali plaukų dalis. Šie šampūnai yra skirti plaukų stiprinimui, maitinimui ir atstatymui. Keratinas padeda sutvirtinti plaukus, suteikia jiems elastingumo ir blizgesio, taip pat apsaugo nuo pažeidimų ir lūžinėjimų. Šampūnai su keratinu yra dažnai naudojami siekiant pagerinti plaukų būklę, ypač jei plaukai yra pažeisti arba lūžinėja. Šie šampūnai gali būti naudojami visų plaukų tipų, tačiau ypač naudingi tiems, kurie turi sausų, pažeistų arba plonų plaukų.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 2 prekės

Rikiavimas

Šampūnai su keratinu 

Gražūs plaukai yra tie, kurie yra sveiki. Puoselėti juos nebus sunku, kadangi šiuo metu priemonių yra labai daug, tad kiekvienas ir kiekviena gali rasti tokias, kurios plaukui labiausiai tinka. Ypač dėmesio yra verti plaukų šampūnai su keratinu, kurie pamaitina plauką, jį puoselėja, suteikia jam daugiau žvilgesio, kuris patraukia kiekvieno akį. Gera puoštis ir dar geriau, kad pasipuošti yra taip paprasta, vien tik plaukų pagalba.

Kodėl šampūnai su keratinu?

Keratinas plaukams turi labai daug teigiamo poveikio. Ne veltui ši medžiaga komponuojama į daugelį šampūnų. Ji tinkama bet kokios struktūros plaukams, taip pat labai nualintiems. Kai atrodo, kad prikelti plaukus naujam gyvenimui jau nebepavyks, šampūnas su keratinu daro tikrus stebuklus. Žinoma, poveikis bus tik naudojant tokį šampūną reguliariai, taip pat, tokią priemonę, kuri geriausiai tinka Jūsų plaukams bei galvos odai. Juk kartais šampūnai su keratinu taip pat gali drėkinti odą, net padėti išvengti pleiskanų. Svarbiausia šių plaukų šampūnų savybė, kad jie itin intensyviai drėkina plauką bei tuo pačiu jį tarsi padengia nematoma plėvele, kuri tampa apsaugos priemone nuo aplinkos dirgiklių bei kitų, galimai ne tokių saugių, plaukų priežiūros priemonių.

Ar jie kainuoja kur kas brangiau? 

Tai yra mitas, kad šampūnai su keratinu kainuoja kur kas brangiau. Šampūnų kainą lemia labai daug veiksnių ir vienas jų yra reklama. Ne visada labiau žinomi prekiniai vardai yra labiau verti dėmesio. Galima rasti ir no name tipo šampūnų su keratinu, kurie maksimaliai drėkina plaukus, suteikia jiems daugiau apimties, padeda sudrėkinti, tad pats plaukas ir galvos oda atrodo nepriekaištingai. Jeigu norite, kad keratinas plaukams neštų kuo daugiau naudos, tačiau nebūtų labai brangus, siūlome pirkti pas mus. Taikome aktyvias nuolaidas, kurios sumažina kainas, tačiau kokybė išlieka tokia pat puiki.

Kur geriausia pirkti?

Šampūnai su keratinu gali būti perkami internetu. Tai yra puiki galimybė sutaupyti daug laiko, rasti kitų žmonių atsiliepimus, pagal juos pirkti ir tikrai geriausios kokybės priemones. Jeigu nežinote, kuris šampūnas labiausiai tinka Jūsų atveju, visada skatiname susisiekti su mumis asmeniškai ir mes bandysime atsakyti į klausimus, kurie gali pagreitinti ir sukonkretinti tinkamiausios plaukų priežiūros priemones. Jūsų plaukai yra verti geriausio. Suteikite jiems galimybę žvilgėti.

Dažniausiai užduodami klausimai

Keratinas yra baltymas, natūraliai esantis mūsų plaukuose, naguose ir odos ląstelėse. Jis yra svarbi plaukų sudedamoji dalis, suteikianti plaukams tvirtumą, lankstumą ir elastingumą. Keratinas padeda atstatyti pažeistus plaukus ir apsaugo juos nuo išsausėjimo ir lūžinėjimų.

Šampūnai su keratinu veikia kaip plaukų 'stiprintojai', atkuriantys keratino trūkumą ir palaikantys plaukų struktūrą. Jie praturtina plaukus keratino baltymu, kuris įsiskverbia į plauko paviršių ir vidų.

Keratino praturtinimas yra naudingas, ypač tiems, kurių plaukai yra pažeisti dažymo, tiesinimo ar kitų cheminių priemonių poveikio. Tai padeda atkurti plaukų struktūrą, suteikiant jiems sveiką išvaizdą, švelnumą ir blizgesį. 

Taip, galite naudoti šampūnus su keratinu kartu su kondicionieriais arba plaukų kaukėmis. Šampūnas su keratinu yra skirtas plaukų valymui ir keratino praturtinimui, stiprinant plaukus ir atkurdamas jų struktūrą. Kondicionieriai ir kaukės, kitaip nei šampūnai, dažniausiai yra skirti plaukų drėkinimui, maitinimui ir išlyginimui.