0
0 Krepšelis (Tuščias)

Vaikų plaukams

Plaukų priežiūros priemonės vaikams yra labai įvairios ir mes tikimės, kad kiekvienas tėvelis, kuris rūpinasi savo vaikučiu – ras čia ko reikia. Geros kainos, akcijos ir geriausios sudėties šampūnai – kiekvienam, kuris ieško kokybės.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 2 prekės

Rikiavimas

Plaukų priežiūros priemonės vaikams

Norite, kad Jūsų vaikučio plaukai ne tik visada atrodytų gražiai, tačiau ir esant poreikiui juos būtų galima greitai ir paprastai iššukuoti? Tokiu atveju išbandykite specialias priemones, kurios yra skirtos būtent vaikų plaukučių priežiūrai. Plaukų priežiūros priemonės vaikams yra labai įvairios, tad detaliai susipažinus su galimu poveikiu bei sudėtimi rasite ir Jums tinkamą variantą.

Kokios priemonės yra siūlomos?

Žinoma, pati svarbiausia priemonė yra šampūnas. Jis turi būti pritaikytas prie vaiko poreikių, būti lengvai iššukuojamas, švelnus. Juk vaikučio galvos oda, kaip ir patys plaukučiai, dažniausiai yra labai ploni, tad reikia jiems skirti kuo daugiau dėmesio ir rinktis natūralias priemones. Greta šampūno galimi ir balzamai, įvairūs losjonai, kurių tikslas yra padėti plaukučius kuo paprasčiau iššukuoti. O mažylių plaukai dažnai veliasi kur kas labiau nei suaugusiųjų, tad šukavimas yra būtinas.