0
0 Krepšelis (Tuščias)

Lūpų balzamai

Lūpų balzamas padeda maitinti, drėkinti ir apsaugoti lūpas nuo išsausėjimo bei kitų įvairių nepatogumų. Vazelino naudojimas lūpoms nėra ribojamas tik prieš tepant makiažą arba esant išsausėjimo požymiams. Reguliarus vazelino naudojimas yra puiki profilaktika, kad lūpos išliktų drėgnos ir sveikos.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 4 prekės

Rikiavimas

Balzamai lūpoms

Gražios lūpos - ne smulkmena. Kai jos yra sveikos, gyvos, kai spalva yra natūraliai ryški, žmogus gali džiaugtis gražiu veido papuošalu. Nors dažniausiai lūpoms daugiau dėmesio skiria moterys, o ne vyrai, tačiau rinkoje siūlomi balzamai lūpoms tinka visiems nepriklausomai nei nuo lyties, nei nuo amžiaus. Jau paauglystėje siūloma naudoti balzamus, o jeigu dėl šalčio arba karščio lūpų oda trūkinėja, tai ir dar anksčiau.

Balzamų lūpoms privalumai

Lūpų balzamai yra labai įvairūs, tačiau daugelis jų pasižymi lygiai tokiomis pačiomis savybėmis.

  • Pirmiausia, tai yra priemonė, kuri labai intensyviai drėkina. Geros kokybės balzamas padeda atstatyti lūpų drėgmę, sugrąžinti joms gyvybingumą ir net jaunatviškumą. Juk drėgmė viso kūno ir kiekvienos jos dalies grožio garantas.
  • Taip pat tai yra pagalba numeris vienas, kai Jūsų lūpos serga. Dažniausiai žiemos metu, kai oras tampa labai atšiaurus bei sausas, lūpų oda net pradeda trūkinėti. 
  • Taip pat tai yra priemonė, kuri gali padėti apsaugoti lūpas nuo kenksmingų UV spindulių. Daugelis galvoja, kad tokie balzamai yra būtini tik vasaros metu. Tačiau tikrai ne. Žiemą UV spinduliai net dar labiau kenkiantys lūpų odai nei vasarą, tad tokios puoselėjimo priemonės turi būti naudojamos visus metus.
  • Kai lūpos yra tinkamai sudrėkintos, jų spalva dažniausiai atrodo gražiau. Juk ne veltui sakoma, kad gražiausios lūpos yra kaip vyšnios, kurios vilioja.

Drėkinantis lūpų balzamas – kada jo reikia?

Drėkinantis lūpų balzamas rekomenduojamas naudoti tada, kai jaučiate, kad Jūsų lūpos pradeda sausėti, tampamos nejaukios ar atsiranda diskomforto pojūtis. Taip pat jis gali būti naudingas žiemą, kai oras yra šaltas ir sausas, bei vasarą, kai ilgai būnate saulėje. Drėkinantis lūpų balzamas padeda išlaikyti lūpas minkštas, elastingas ir optimaliai drėgnas, taip apsaugodamas nuo išsausėjimo, įtrūkimų ar diskomforto. Bet reguliarus lūpų balzamo naudojimas, tai gera profilaktika, norint, kad lūpos neišsausėtų ir būtų sveikos.

Balzamai lūpoms - savęs lepinimui

Lūpų balzamai veikia ne tik kaip drėkinamoji priemonė, kuri suteikia efektą čia ir dabar, tačiau ir kaip kaukė. Dėl to juos galima naudoti ir nakties metu. Svarbiausia rasti tokius, kurie pasižymi Jus labiausiai dominančiomis savybėmis: nuo drėkinimo iki gydomojo poveikio. Taip pat balzamai dažnai įvardijami kaip viena svarbiausių kosmetikos priemonių, tad visada siūlome turėti bent jau kelis, kad po ranka būtų, kai tik reikia. Rinkitės ne tik norimo įpakavimo, tačiau ir norimo skonio, kadangi šiuo metu siūlomų balzamų skonių pasiūla yra labai plati: nuo vaisių iki kavos ir t.t.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tai priklauso nuo Jūsų individualių lūpų poreikių. Dauguma žmonių naudoja lūpų balzamą keletą kartų per dieną, priklausomai nuo to, ar jų lūpos sausos. Jūs galite naudoti lūpų balzamą pagal poreikį ir jį naudoti, kai jaučiate, kad lūpos pradeda išsausėti arba joms reikia papildomo drėkinimo.

Lūpų balzamai gali padėti drėkinti ir maitinti lūpas, tačiau jei turite įtrūkusias lūpas, geriausia būtų naudoti specialius gydančius balzamus, kuriuose yra ingredientų, skirtų gydyti ir atkurti lūpų paviršių. Taip pat svarbu vengti veiksnių, kurie gali prisidėti prie lūpų išsausėjimo ar įtrūkimų, pvz., saulės spindulių, vėjo arba šalto oro.

Taip, dauguma lūpų balzamų gali turėti įvairias spalvas arba blizgesį. Tai suteikia galimybę ne tik priežiūrai, bet ir papildomai suteikti lūpoms spalvos arba estetinio grožio.