0
0 Krepšelis (Tuščias)

Šampūnai po tiesinimo keratinu

Išbandyti tiesinimą keratinu verta, kadangi tai yra procedūra, kuri gali padėti Jūsų plaukams atrodyti kur kas gražiau. Būtina naudoti ir specialius šampūnus, kuriuos galite įsigyti pas mus. Siūlome itin plačią jų pasiūlą, kad kiekvienas mūsų pirkėjas rastų tokias priemones, kurios geriausiai tinka pagal plaukų tipą ir poveikį, kurio yra tikimasi.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 2 prekės

Rikiavimas

Šampūnai po tiesinimo keratinu 

Norite lygių bei glotnių plaukų? Tokiu atveju siūlome išbandyti keratino tiesinimo procedūrą. Žinoma, jis jau gana seniai pelnė daugelio moterų, kurios turi ilgus plaukus, širdis. Svarbiausia, kad plaukų tiesinimas keratinu ne tik suteikia daugiau lygumo bei glotnumo, tačiau taip pat ir pamaitina plauką, jis tampa kur kas lygesnis, labiau sudrėkintas ir tuo pačiu glotnesnis.

Ką naudoti po tiesinimo keratinu?

Jeigu šiuo metu Jums buvo atliktas plaukų tiesinimas keratinu, tokiu atveju turite pasirūpinti specialiais šampūnais bei kitomis priemonėmis, kurios gali padėti ne tik išsaugoti paties plauko lygumą, tačiau taip pat ir efektą. Šampūnas po tiesinimo keratinu pasižymi visomis svarbiausiomis savybėmis, kurių reikalauja plaukas po šio tipo procedūros. Žinoma, kad tokio tipo šampūne taip pat dedama daug papildomo keratino, kuris padeda pasiektam procedūros efektui išlikti ilgiau. Dažniausiai tokie šampūnai yra papildomai pripildyti ir daugeliu kitų komponentų, kurie efektyviai drėkina plaukus, maitina juos. Galiausiai, tai puiki priemonė ne tik plaukams, tačiau ir galvos odai.