0
0 Krepšelis (Tuščias)

Dantų pasta

Norint užtikrinti reguliarą burnos higienos būtinai reikia valyti dantis bent du kartus per dieną - ryte ir vakare. Todėl labai svarbu išsirinkti dantų pastą kurį atitiktu jūsų situaciją ir norus. Dantų pastų tipų yra labai daug nuo balinamos pastos iki gydomosios dantų pastos kurį užkertą kelią uždegimams ir t.t.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 27 prekės

Rikiavimas
 • Dantų pastos

  Norite, kad jūsų šypsena visada būtų graži? Žinoma, kad tokiu atveju pirmiausia reikia pasirūpinti jos sveikata. O tai gali padaryti kiekviena ir kiekvienas, tik reikia įsigyti tinkamas burnos ertmės priežiūros priemones ir tuo pačiu jas reguliariai naudoti. Tai yra ne tik dantų šepetukas, tačiau taip pat ir tinkamos dantų pastos. Ne veltui šiuo metu jų pasiūla yra tokia plati. Rinktis reikia apgalvotai, įvertinus smulkmenas, galiausiai, tariantis su savo odontologu, kuris pagal Jūsų burnos ertmės būklę pateiks ir rekomendacijas.

  Dantų pastos pasirinkimas

  Dantų pastos yra labai įvairios, tad kiekvienas ir kiekviena gali rasti tokias, kurios labiausiai tinka jų atveju. Žinoma, kad renkantis visada galite tartis ne tik su savo odontologais, tačiau taip pat ir mūsų vadybininkais, kurie bandys atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ir padėti rasti tokias pastas, kurios labiausiai tinkamos Jūsų burnos ertmės atveju.

  Šiuo metu itin mėgstamos balinamosios dantų pastos. Tai yra puiki galimybė ne tik pigiai, tačiau taip pat ir namų sąlygomis pabalinti dantis. Mitas, kad tokios pastos gali pakenkti emaliui. Svarbiausia yra jas pirkti legaliai, patikimose prekybos vietose, o tai ir bus garantija, kad naudojama produkcija - pati geriausia. Tokia, kuri leis pasiekti norimą efektą, tačiau nedarys jokios žalos Jūsų dantims. 

  Taip pat galimos ir gydomosios dantų pastos. Jose dažniausiai yra daug įvairiausių žolelių, kurios tinkama pagalba tuomet, kai kankina uždegimas. Svarbiausia yra tokias pastas naudoti pagal rekomendacijas, kadangi dažniausiai kiekvienas gamintojas pateikia gana aiškias gaires - kaip dažnai pasta turi būti naudojama, kad efektas būtų pasiektas.

  Renkantis dantų pastas taip pat galite įvertinti ir tai, kad kinta jų sudėtis. Šiuo metu labai mėgstamos ekologiškos, kuriose yra daug įvairiausių komponentų iš gamtos. Tai yra labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai Jūsų dantys arba dantenos yra labai jautrios.

  Taip pat dantų pastos gali būti klasifikuojamos pagal tai - kam jos yra skirtos. Vienos labiausiai tinka vaikams, jos dažniausiai yra skanios, kitos - suaugusiems, tiems, kurie nešioja protezus, breketus arba tiems, kuriems reikia papildomos, aukštesnio lygio burnos ertmės dezinfekcijos (po operacijų ir t.t.).

  Geriausios dantų pastos - kiekvienam ir kiekvienai

  Pačios geriausios dantų pastos yra ne tokios, kurios yra žinomų gamintojų, tačiau tos, kurios labiausiai tinka Jums. Dėl to gali tekti išbandyti kelis gaminius, kol bus rastas labiausiai tinkamas Jūsų atveju. Dėl to dažnai verta įsigyti mažesnes pakuotes. jos kainuos pigiau ir jeigu pasta ne iki galo patenkins Jūsų poreikius - bus galima ją pabaigus įsigyti naują pakuotę ir vėl ieškoti tokio efekto, kurio yra tikimasi iš dantų priežiūros priemonių.

  Įsigykite pigiau

  Norite, kad dantų pastos Jums kainuotų pigiau? Tokiu atveju siūlome sekti akcijas, kurios mūsų prekybos vietoje yra labai dažnos. Kaina bus mažesnė, tačiau kokybė - pati geriausia. Tokia, kuri tinka daugeliui ir kuri yra reglamentuota. Dėl to, kad mes prekiaujame tik žinomų gamintojų pastomis, o tai yra tarsi saugumo garantija. Tokia yra Marvis produkcija.