0
0 Krepšelis (Tuščias)

Cukraus pasta depiliacijai

Cukraus pasta depiliacijai yra natūralus ir populiarus depiliacijos metodas. Ji gaminama iš paprastų ingredientų, tokių kaip cukrus, vanduo ir citrinos sultys. Ji yra tinkama jautriai odai, nekenkia ir gali būti naudojama įvairiose kūno vietose.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Cukraus pasta depiliacijai

Daugeliui moterų gražus kūnas yra toks, kuris be jokių plaukelių. Šiais laikais nėra būtina eiti pas specialistą plaukelių šalinimui, kadangi su tinkamomis priemonėmis juos galėsite panaikinti ir namuose, svarbiausia, kad sėkmingai ir ilgam laiko tarpui. Viena geriausių priemonių yra cukraus pasta depiliacijai. Daigeliui labiausiai patinka dėl to, kad po jos efektas yra ilgalaikis, tad galima nesukti galvos dėl plaukelių. Galiausiai, priemonė yra tinkama depiliacijai ne tik kojų zonoms, tačiau taip pat ir pažastims bei kitoms kūno vietoms.

Cukraus pastos naudojimas

Cukraus pasta depiliacijai yra pristatoma kartu su instrukcija, kurioje žingsnis po žingsnio yra paaiškinama - kaip reikia tinkamai paruošti pastą. Kai ji bus pagaminta - reikia skubiau atlikti depiliaciją. Tai yra, negalima paruošti produkto ir laikyti savaitę, kitą, kol galiausiai prisiruošite depiliuotis.

Svarbu, kad dar prieš depiliaciją oda būtų tinkamai paruošta. Ją reikia nuvalyti, pašalinti losjonus, aliejus, kurie gali sutrikdyti pastai gerai prilipti prie odos ir tuo pačiu plaukelių. Yra specialių priemonių, kurios yra skirtos bet kokie riebaliuko, esančio ant odos, šalinimui. Jeigu nenorite papildomai išlaidauti - tokiu atveju paprasčiausiai išsimaudykite po dušu ir tuomet iškart ruoškitės depiliacijai, venkite losjonų arba kremų naudojimo.

Kai kurie siūlo prieš dedant pastą taip pat ant kūno užbarstyti pudros, kuri sugeria skysčius. Tokiu atveju pasta kur kas geriau prilips ir taip bus galima efektyviau išrauti plaukelius su šaknimis. Visgi, nepersistenkite - pudros neturi būti per daug. Naudokite pastą tuomet, kol ji dar yra šilta. Tokiu atveju jos sukibimas bus geriausias. Skirstyti geriausia specialia mentele, kurios taip pat dažniausiai pristatomos komplekte su pačia pasta. Tolygiai padengus kūną pastą - laikas šalinti plaukelius. Tam geriausiai tinka specialios juostelės, tačiau kai kurios naudoja ir paprastus medvilninės medžiagos gabaliukus. Tiesa, svarbu, kad pasta būtų tepama plaukelių augimo kryptimi, o depiliacijos metu - juostelės būtų plėšiamos prieš plaukelių augimo kryptį.

Baigus depiliuoti, žinoma, būtina nuraminti odą įvairiais drėkikliais, kitomis priemonėmis, kurios drėkina ir maitina odą.

Cukraus pasta depiliacijai internetu pigiau

Jeigu ieškote cukraus pastos - esate ten, kur ir reikia, kadangi pasiūla pas mus yra labai plati, tad tikrai patenkins kiekvienos ir kiekvieno poreikius. Asortimente rasite labai daug skirtingų priemonių, kurios kinta ne tik gamintojais, turiu, tačiau taip pat ir sudėtimi, poveikiu. Rinkitės pagal savo lūkesčius, išbandykite bent jau kelias priemones, kol galiausiai rasta tiks labiausiai.

Jeigu norite įsigyti depiliacijos priemones pigiau - visada siūlome sekti mūsų skelbiamas akcijas. Jos siūlomos gana dažnai, tad tai puiki galimybė sutaupyti. Suteikite sau galimybę kasdien džiaugtis nuostabia oda. Tokia, kuri kelia jums pasitikėjimą savimi. Ir jokio skirtumo - koks šiuo metu oras yra už lango. Juk gražus kūnas yra madingas visus metus, tikrai ne tik vasarą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, cukraus pasta yra tinkama visų odos tipų depiliacijai. Ji yra natūrali ir mažiau dirginanti odą, todėl dažnai parenkama tiems, kurie turi jautrią odą.

Taip, cukraus pasta gali būti naudojama daugelyje kūno vietų, įskaitant kojas, rankas, bikini zoną, veidą ir kt. Svarbu atsižvelgti į kūno srities jautrumą ir naudoti tinkamą depiliacijos techniką.