0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido kaukės sausai odai

Dažnas žmogus turi problemų dėl sausos veido odos, veido kaukės sausai odai yra vienas iš priemonių, kurios gali Jums padėti. Sausa oda gali būti nepatogi ir neestetiška, todėl svarbu jai teikti tinkamą priežiūrą. Veido kaukės yra naudingos, nes jos gali suteikti odai drėgmės, maitinančių medžiagų ir kitų naudingų elementų.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 5 prekės

Rikiavimas

Veido kaukės sausai odai 

Jeigu Jūsų veido oda yra sausa, būtina naudoti specialias priemones, kurios gali padėti ją sudrėkinti. Žinoma, būtinumas priklauso nuo Jūsų, tačiau tik tinkamai sudrėkinta veido oda bus elastinga, graži, džiugins kur kas mažesniu raukšlių kiekiu bei kitomis naudomis. Kasdienai arba bent jau porą kartų per savaitę turėtų būti naudojamos veido kaukės sausai odai. Specialiai tokiam odos tipui skirtos kaukės padės pasiekti geriausių rezultatų.

Kas drėkina veidą?

Veido kaukės sausai odai dažniausiai yra papildytos daugelių komponentų, kurie maksimaliai drėkina odą. Pirmiausia tai yra hialurono rūgštis. Taip pat ir įvairūs aliejai, kurie ne tik drėkina, tačiau taip pat ir pamaitina odą. Dažniausiai dedami įvairaus tipo vitaminai, kaip kad C bei E, kurie labai reikalingi odos ląstelių atsinaujinimui. Veido kaukės sausai odai dažniausiai yra natūralios, ekologiškos sudėties, tad efektas bus ne tik tvarus, tačiau ir ilgalaikis.

Veido kaukės sausai odai internetu

Raskite tokias kaukes, kurios geriausiai tinka Jūsų veido odai ir tuo pačiu džiaukitės rezultatais, kurie nustebins daugelį, net ir profesionalus. Svarbiausia yra reguliarus tokių kaukių naudojimas, geriausia bent jau du kartus per savaitę arba pagal gamintojo pateiktas rekomendacijas. Taip pat Jūsų patogumui kaukes pirkti galite internetu, pas mus. Teikiame daug opcijų kiekvieno ir kiekvienos poreikiams. Taip pat prekiaujame konkurencingomis kainomis bei siūlome akcijas, kurios leis sutaupyti.