0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido kaukės nuo raukšlių

Veido kaukės nuo raukšlių yra specialiai sukurtos siekiant mažinti raukšles ir gerinti odos elastingumą bei išvaizdą. Jos dažnai yra sudarytos iš veikliųjų medžiagų, kurios padeda sustiprinti odos kolageno gamybą ir skatina odą atsinaujinti.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 4 prekės

Rikiavimas

Veido kaukės nuo raukšlių 

Senstant laikas palieka žymes ant veido, o kai kuriuos tai labai erzina. Žinoma, ne tik chirurgų pagalba, tačiau ir su tinkamomis kosmetikos priemonėmis galima tuos ženklus bent kažkiek sumažinti. Geriausiai pasiteisina veido kaukės nuo raukšlių, kurias pradėti naudoti siūloma jau nuo 25-erių metų amžiaus. Kuo anksčiau bus pradedamos naudoti, tuo didesnė tikimybė, kad poveikis bus efektyvesnis ir tuo pačiu su metais oda ne taip greitai sens.

Kokia yra veido kaukių nuo raukšlių sudėtis?

Pradėjus ieškoti tinkamiausios veido kaukės pas mus galite pamatyti, kad teikiame labai plačią pasiūlą. Jos kinta daugeliu aspektų ir vienas jų yra sudėtis. Šiuo metu labai mėgstamos natūralios, ekologiškų ingredientų pagrindu sukurtos kaukės, kurios padeda pasiekti ilgalaikį efektą.

Visgi daugelyje tokių kaukių svarbiausi komponentai yra įvairūs drėkikliai. Tai yra puikiai visiems žinoma hialurono rūgštis. Taip pat ir aliejai, kurie yra natūralūs, dažniausiai spaudžiami iš įvairiausių augalų. Kaukėse komponuojami vitaminai, kurie ne tik drėkina odą, tačiau ir ją pamaitina. Tai yra C bei E vitaminai.

Veido kaukės pagal amžių

Veido kaukės nuo raukšlių labai dažnai klasifikuojamos pagal tai, kokio amžiaus moterims bei vyrams jos yra skirtos. Kai kurios rekomenduojamos asmenims nuo 25-erių metų amžiaus, o kitos labiausiai tinka tiems, kurių oda jau yra brandi, kai amžius jau yra 55-eri ir daugiau. Rinktis pagal šį aspektą yra svarbu, kadangi tokiose kaukėse yra derinami tam tikro amžiaus odai tinkami komponentai.

Užsisakykite kaukes internetu ir sulauksite jų greitai. Mėgaukitės namų SPA bei puoselėkite savo odą vien tik geros kaukės pagalba. Svarbiausia yra ją naudoti reguliariai.