0
0 Krepšelis (Tuščias)

Plaukų lakas

Plaukų lakas yra produktas plaukų priežiūrai ir stilizavimui, kuris skirtas suteikti plaukams tvirtumą, fiksuoti jų formą ir kontroliuoti šukuoseną. Jis dažniausiai būna purškiamas arba tepami ant plaukų, kad padėtų išlaikyti norimą šukuosenos ar stiliaus efektą. Plaukų lakas yra populiari ir praktiška priemonė, kuri leidžia pasidaryti įvairias šukuosenas ir suteikia plaukams ilgą fiksaciją.

Plačiau
Kaina
Kategorija
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 9 prekės

Rikiavimas

Plaukų lakas | Lakas plaukams

Skoninga šukuosena tikrai ne visada turi būti daroma pas specialistus. Su tinkamomis priemonėmis ir namuose galima sukurti išties patraukliai atrodančią šukuoseną, kuri leis Jums kasdien atrodyti puikiai. Žinoma, kad ji išsilaikytų visą dieną, būtinas patikimas plaukų lakas, kuris tarsi fiksatorius padeda išsaugoti šukuosenos “potėpius” net ir per vėją bei lietų.

Mūsų prekybos vietoje siūlomi plaukų lakai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite labiausiai tinkamus Jūsų plaukams ir tokius, kurie geriausiai atitinka planuojamą šukuoseną bei jos formavimo ypatumus.

Kaip pasirinkti plaukų laką?

Mūsų prekybos vietoje siūlomų plaukų lakų pasiūla yra labai plati. Bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, kurie daug dėmesio skiria ne tik fiksavimo kokybei, tai yra, kad būtų galima sukurti norimą šukuoseną bei išsaugoti ją kuo ilgesnį laiko tarpą, tačiau taip pat ir maitinančioms lako savybėms, kurios garantuoja, jog net ir reguliariai naudojant lakus jie nepažeis plauko. Priešingai, kai kurie lakai net maitina, tad siūlome atsakingai rinktis priklausomai nuo pagal savo poreikius bei plaukų būklę.

Žemiau pateikiame, svarbiausius lyginamuosius lako aspektus.

 • Pirmiausia reikia žiūrėti, kokios kokybės fiksacijos lakas yra. Dažniausiai lakai nuo silpniausio iki stipriausio vertinami skaičiais nuo 1 iki 5. Ant buteliuko arba greta prekės aprašymo galima pamatyti, ar lakas yra silpnas ir dažniausiai tinkamas trumpų plaukų fiksacijai ar jis yra labai stiprus, tai yra, numeris 5, kuris puikiai išlaiko net ir labai sudėtingas šukuosenas (puikiai pasitarnauja, kai šventės metu labai vėjuota, kai lyja arba tvyro didelė drėgmė žiemos metu). Visada geriausia namuose turėti bent jau kelių skirtingų stiprumų lakus, kuriuos rinktis reikia pagal tos dienos orą.
 • Taip pat siūlome detaliau domėtis prekės ženklais. Pas mus rasite tik pačių žinomiausių, vertinamų bei pripažintų gamintojų lakus. Tam tikra prasme tai yra geriausios kokybės garantija.
 • Kaip jau minėjome, lakai gali ne tik fiksuoti šukuosenas, tačiau ir maitinti plaukus. Dėl to reikia detaliau domėtis konkrečios prekės maitinančiomis savybėmis. Vieni dėl savo sudedamųjų dalių geriausiai tinka garbanotiems plaukams, kiti lakai labai intensyviai drėkina arba maitina, kadangi jų sudėtyje yra net keratino. 
 • Šiuo metu itin mėgstami ekologiški plaukų lakai. Jų sudėtyje yra labai daug natūralių ingredientų, tad džiugina ne tik gera fiksacija, tačiau ir tuo, kad lakas neturi žalingo poveikio plaukui (net ir naudojant jį reguliariai).
 • Plaukų lakas taip pat gali būti arba matinis, arba blizgus. Kuris yra geresnis? Nėra vieningo atsakymo, kadangi tai yra tiesiog skonio reikalas. Tiesa, dažniausiai matinis yra mėgstamas kasdienai, kai tuo tarpu blizgus yra pasirenkamas kai norisi šventiškesnio efekto, kai šukuosena yra formuojama ir fiksuojama vakarinei daliai.
 • Atskiro dėmesio yra verti tokie plaukų lakai, kurie nesulipina plaukų.  Svarbiausia, kad jie lygiai taip pat puikiai fiksuoja šukuoseną, taigi galite būti ramus, kad ji puikiai atlaikys visą dieną, tačiau taip pat plaukai atrodys puikiai. Svarbiausia, kad toks lakas labai pasiteisina, kai reikia išsaugoti ištiesintus plaukus. Tuomet jie atrodo “birūs”, gyvi, lakas nesustingdo plaukelio.
 • Plaukų lakai kinta ir savo kaina. Visos prekės yra gana pigios. Ypač įvertinus tai, kokią naudą jos turi. Nors kainos rėžiai kinta, tačiau plaukų lakai tikrai yra vienos pigiausių ir ilgai tarnaujančių plaukų formavimo priemonių.

Plaukų lakas vyrams ir moterims - tas pats?

Renkantis plaukų lakus galima pastebėti, kad vieni yra skirti vyrams, o kiti - moterims. Ar yra skirtumas? Dažniausiai plaukų lakai skirti vyrams yra orientuoti į trumpesnius plaukus. Kai tuo tarpu lakai, kurie yra skirti moterims, dažniausiai orientuoti į ilgesnius ir gal net tankesnius plaukus. Kai lako reikia trumpiems plaukams, jis dažniausiai nėra labai stiprus, kadangi užtenka ir minimalios fiksacijos, kad būtų galima išlaikyti šukuoseną ilgą laiko tarpą. Tuo tarpu ilgesniems plaukams visada reikia galingesnės fiksacijos lako, kuriame yra daugiau stingančių ingredientų.

Plaukų lakas internetu - tik pas mus

Mums svarbu, kad kiekvienas mūsų klientas rastų tai, ko reikia jo tobulos šukuosenos fiksacijai. Siūlome ne tik plaukų lakus, tačiau ir kitas formavimo priemones, kurios leis Jums džiaugtis nuosava kirpykla namuose. Aktyviai pildome savo asortimentą, kad kiekvienas rastų tokius lakus, kurie geriausiai dera prie jo šukuosenos. Taip pat dažnai siūlome akcijas. Taigi lakas Jums kainuos pigiau, tačiau jo kokybė bus puiki. Jeigu nežinote, kuris lakas Jums labiausiai tinka ir norisi išbandyti kuo mažiau prekių, kol bus rastas tinkamiausias, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie atsakys į kylančius klausimus bei patirties vedini pasiūlys lakus Jūsų poreikiams.

Dažniausiai užduodami klausimai

Plaukų lakas, naudojamas tinkamai ir ribotais kiekiais, neįtakoja plaukų sveikatos ar nesukelia jų pažeidimų. Tačiau reguliarus intensyvus plaukų lako naudojimas, ypač su aukštu alkoholio turiniu, gali išdžiovinti plaukus ir padaryti juos trapesnius. Todėl svarbu laikytis saikingumo ir naudoti plaukų laką tik tada, kai to tikrai reikia, o po naudojimo kruopščiai išplauti produktą iš plaukų. Be to, šilumos prietaisų naudojimas kartu su plaukų lakavimu gali didinti plaukų pažeidimų riziką. Siekiant išvengti plaukų pažeidimų, rekomenduojama naudoti kokybiškus plaukų produktus ir reguliariai atlikti plaukų priežiūros procedūras.

Taip, plaukų lakas yra tinkamas visų plaukų tipams. Plaukų lakai yra sukurti suteikti plaukams tvirtumo, kontroliuoti šukuoseną ir išlaikyti stilių ilgesnį laiką. Nepaisant to, kad plaukų tipai gali skirtis (pvz., riebūs, sausi, ploni ar stori plaukai), dauguma plaukų lakų yra universaliūs ir gali būti naudojami ant įvairių plaukų tipų.

Kai kurie plaukų lakai gali turėti papildomų privalumų, skirtų konkrečiems plaukų tipams, pvz., su drėkinančiomis savybėmis sausiems plaukams arba lakai, kurie suteikia papildomos apsaugos nuo drėgmės riebiems plaukams. 

Plaukų laką išplauti iš plaukų galima naudojant paprastus žingsnius:

 • Pirmiausia nuplaukite plaukus šiltu vandeniu. Užtikrinkite, kad vanduo būtų pakankamai šiltas, kad lako likučiai geriau ištirptų.
 • Tada į plaukus įtrinkite nedidelį kiekį švelnaus šampūno. Šampūnas turėtų būti skirtas jūsų plaukų tipui. 
 • Plaukų laką galite išplauti ir naudojant specialų lakui pašalinti skirtą šampūną arba clarifying (išvalymo) šampūną. Šios priemonės padeda geriau ir efektyviau pašalinti laką iš plaukų.
 • Nuplaukite plaukus vandeniu, kol visiškai pašalinsite šampūną ir lako likučius.
 • Jei pastebite, kad plaukuose vis dar yra lako likučių, pakartokite pirmiau nurodytus žingsnius.
 • Galiausiai plaukus išdžiovinkite naudodami įprastą plaukų džiovintuvą arba tiesiog leiskite jiems natūraliai išdžiūti.

Svarbu nepamiršti rūpintis plaukų būkle ir reguliariai naudoti kondicionierius bei plaukų aliejų, kad išvengtumėte plaukų sausumo ar pažeidimų po plaukų lako naudojimo.