0
0 Krepšelis (Tuščias)

Šampūnas nuo galvos grybelio

Šampūnas nuo galvos grybelio gali atsirasti Jūsų spintelėje labai greitai. Užsisakykite internetu pas mus ir mes bandysime kuo greičiau atsiųsti, kad kovos su šia liga pradžia būtų ne tik greita, tačiau ir efektyvi. Galiausiai, siūlome ir nuolaidas, kurios leis priemones įsigyti pigiau, geriausiomis kainomis bei džiaugtis patikima kokybe.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Šampūnas nuo galvos grybelio 

Kankina galvos grybelis? Su juo kovoti yra būtina ir kuo greičiau. Ilgainiui galvą ne tik niežtės vis labiau, tačiau taip pat ir pradės slinkti plaukai, jie taps sausi, nauji augs labai vangiai. O kadangi daugeliui žmonių plaukai yra pats gražiausias jų stiliaus papuošalas, žinoma, kad norisi juos puoselėti kuo labiau. Plaukų grybelis yra liga, tad kovoti su ja būtina.  O tam puikiai tinka šampūnas nuo galvos grybelio.

Šampūnas nuo galvos grybelio – pasirinkimas

Ieškant tinkamiausio šampūno siūlome kuo daugiau dėmesio skirti sudėčiai, kadangi šiuo metu rinkoje siūlomi tokie gaminiai, kurie ne tik padeda kovoti su liga, tačiau taip pat ir papildomai pamaitina plaukus. Tai gali būti šampūnai nuo galvos grybelio su giliai drėkinančiais komponentais, taip pat ir tokie, kurie valo plaukus jų plovimo metu, papildomai maitina, tad suteikia daugiau blizgumo. Renkantis žiūrėkite į sudėtį. Šiuo metu mėgstami tokie, kurie yra labai ekologiški, daugelis komponentų natūralūs bei tvarūs.

Kas yra galvos grybelis?

Galvos grybelis arba 'tinea capitis' yra odos infekcija, kuri veikia galvos odą ir plaukų folikulus. Jis dažniausiai sukeliamas grybelinės infekcijos, kurią sukelia grybeliai, vadinamieji dermatofitai. Šie grybeliai mėgsta drėgnas ir šiltesnes vietas, todėl galvos oda, kur plaukai auga, yra jų palanki aplinka.

Galvos grybelis gali pasireikšti įvairiais būdais, dažniausiai tai yra niežulys, bėrimas, pleiskanos, sausa oda ir susilpnėję plaukai. Grybelis taip pat gali sukelti pažeidimus plaukų šaknyse, dėl kurių plaukai gali lūžinėti. Infekcija gali plisti per tiesioginį kontakto su sergančio asmens plaukais, šepečiais, šalmais arba kitomis asmeninėmis priemonėmis.

Galvos grybelis yra gana užkrečiamas, todėl svarbu greitai kreiptis į gydytoją, jei pastebimi simptomai. Gydytojas gali nustatyti diagnozę ir paskirti tinkamą gydymą, dažniausiai naudojant specialius priešgrybelinius šampūnus ir/arba vietinius kremus. Svarbu atlikti gydymą iki galo, net jei simptomai išnyksta, kad būtų išvengta infekcijos pasikartojimo. Taip pat būtina vengti dalijimosi asmeninėmis priemonėmis su kitais, kad būtų išvengta infekcijos plitimo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Galvos grybelio simptomai gali būti įvairūs ir gali skirtis kiekvienam žmogui, tačiau štai keli dažniausi požymiai, kurie gali padėti atpažinti galvos grybelį:

 • Niežėjimas: Dažnai galvos grybelio infekcija sukelia stiprų niežėjimą ant galvos odos.
 • Išbėrimai: Gali pasireikšti raudoni, pleiskanotos arba pūlingos išbėrimų vietos.
 • Pleiskanos: Grybelis gali sukelti padidėjusią pleiskanų susidarymą, kurios gali būti stambios ir balinti plaukus.
 • Paraudimas ir sudirginimas: Galvos odos paraudimas, dirginimas ir jautrumas gali rodyti galvos grybelio infekciją.
 • Odos pūtimas: Grybelis gali sukelti pūlinius arba mažus pūlinukus ant galvos odos.
 • Plaukų slinkimas: Kai kuriais atvejais galvos grybelis gali sukelti plaukų slinkimą.
 • Odos lupimasis: Infekcijos vietoje gali atsirasti odos lupimasis.

Svarbu prisiminti, kad šie simptomai gali būti susiję ir su kitomis galvos odos problemomis, todėl geriausia kreiptis į gydytoją, kad būtų atliktas tikras diagnozės ir tinkamas gydymas.

Gydymo šampūnu nuo galvos grybelio trukmė gali priklausyti nuo grybelio tipo ir infekcijos sunkumo. Paprastai gydymas šampūnu tęsiasi nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Pirmiausia svarbu atlikti gydytojo diagnozę, nes galvos grybelio simptomai gali būti panašūs į kitų galvos odos problemų požymius.

Kartais gydytojai rekomenduoja naudoti specialų šampūną nuo galvos grybelio 2-3 kartus per savaitę arba dažniau, priklausomai nuo situacijos. Svarbu laikytis gydytojo nurodymų ir vartoti šampūną tol, kol simptomai išnyks ir bus įsitikinta, kad grybelis išgydytas. Gydymo trukmė gali skirtis, taigi svarbu vadovautis individualiu gydytojo nurodymais ir rekomendacijomis.

Jei naudojamas šampūnas nuo galvos grybelio ir simptomai neišnyksta arba blogėja, svarbu nedelsiant kreiptis į gydytoją. Gali būti, kad grybelis yra atsparus naudojamam šampūnui arba jis neteisingai diagnozuotas. Gydytojas gali atlikti naują diagnozę ir pasiūlyti tinkamesnę gydymo strategiją.

Taip pat svarbu laikytis kelių papildomų patarimų, jei šampūnas nepadeda:

 • Venkite dalinimosi asmeniniais higienos priemonėmis (pvz., šepečiais, skutimosi priemonėmis), kad neperduotumėte grybelio kitiems ar sau.
 • Venkite per didelio plaukų džiovinimo arba šildymo priemonių naudojimo, nes tai gali dirginti galvos odą.
 • Neapkraukite plaukus plaukų produktais (lakais, putomis ir pan.) per daug, kad nebūtų sukurta palanki aplinka grybeliui.
 • Griežtai laikykitės gydytojo nurodymų ir receptų, jei jums paskirti specifiniai grybelio gydymo vaistai.

Būtent dėl grybelio atsparumo arba neteisingos diagnozės svarbu kreiptis į specialistą. Jie padės nustatyti tikrąją problemą ir paskirti efektyvesnį gydymą. Neleiskite grybeliui plisti ir pradėkite tinkamą gydymą kuo greičiau.

Taip, galvos grybelis gali pasikartoti po gydymo, ypač jei gydymas nebuvo atliktas tinkamai arba nebuvo baigtas iki galo. Grybelis gali būti atsparus tam tikriems produktams arba likti latentinėje būsenoje, po kurio laiko vėl gali aktyvuotis.

Kartais žmonės, turintys grybelinės infekcijos požymių, pradeda jausdami, kad jų simptomai jau išnyko ir nutraukia gydymą. Tačiau tai gali sukelti grybelio pasikartojimą ir stipresnę infekciją.

Norint išvengti galvos grybelio pasikartojimo, svarbu laikytis gydytojo nurodymų ir pabaigti visą rekomenduojamą gydymo kursą, net jei simptomai pasireiškia išnykę. Be to, būtina laikytis geros asmens higienos praktikos ir vengti dalinimosi asmeninėmis higienos priemonėmis, kad išvengtumėte infekcijos plitimo į kitas odos sritis ar perduodant kitam asmeniui.

Jei po gydymo pastebite pasikartojančius ar naujus galvos grybelio simptomus, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Tik specialistas gali nustatyti tinkamą diagnozę ir pasiūlyti veiksmingą gydymą.